Treść opublikowana przez Mauros88
-
Potrzebna pomoc rns pilne
No widzisz. Szkoda ze wczesniej nie zagladlem to bym Ci porzyczył wyjmiaki:)
-
Co to jest ?
a glosniki w półce tylnej masz? Bo wydaje mi sie ze nie masz.
-
Wymiana licznika a4 1.9tdi 110km 98r
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-licznika-fis-259033/ milej lektury
-
Zassało olej?? Padniete turbo?
Uratowała Ci silnik klapka gasząca. Jakbys jej nie mial to bys mógł sobie szukać silnika. Wpierw wymień turbinke, wyczyść cały dolot i spróbuj zapalic silnik. Nic nie powinno sie mu stać jak go zdążyłes wyłączyc przed rozsadzeniem : )
-
Zapala się od kontrolka od oleju na FIS-ie
pirwszeco zrob to sprawdz cisnienei oleju a nie jezdzij z zapalajaca sie kontrolka cisnienia. Jak cisnienie bedzie ok to zajmij sie czujnikiem cisnienia.
-
Nie chce zapalić , miga kontrolka od oleju
I do wymiany czujnik temperatury cieczy chłodzącej. Widać nawet jak długo Ci kontrolka od świec się pali. W lecie powinna po ok sekundzie zgasnąć.
-
Brak Turbo Po powrocie z trasy
Jak gruszka ma nieszczelnosc to turbina nie bedzie tloczyc bo zmienna geometria wogole nie bedzie dzialac
-
nie odpala pomimo zerowych błedów na Ecu
paliwo na wtryski podaje? Rozrzad ustawiony prawidłowo? Kat wtrysku sprawdzony na Vagu??
-
Klimatyzowany schowek
Patent fajny trzeba się będzie wziąć za robotę
-
czy od mandatu z fotoradaru da rade sie odwołac?
Fotoradary ze straży miejskiej powinny być poprzedzone znakiem. Fotoradar pomiar prędkości na odcinku iluś tam metrów. Tylko nie udowodnisz im ze tego znaku nie było
-
Co to za kabel?
A moze jakies zdjęcie? Idź po kablu gdzie sie kończy. Może zasilanie do Ledów tam jest poprowadzone
-
[B5 AFN] Nie działające w podsufitce żarówki LED
tak zamien miejscem. Mi tak samo nie świeciły a to przez to ze w podsufitce jest na odwrót + i -. Rozlutować zamienić nóżki i będą działać
-
Renowacja spartolonej roboty po lakierniku :/
...
-
Renowacja spartolonej roboty po lakierniku :/
Efekt super Robota sie opłacała bo wygląda jak by przed chwila z salonu wyjechała
-
Skradzione
Właśnie wróciłem ze Sceniczkiem do domu:) Dzisiaj sie znalazł i to nawet w całości Tylko dzieki temu ze łodziej debil cofiąc wjechal na skarpę i się zakopał
-
Dwumas spór z warsztatem.
no i niestety maja racje. Chyba ze ewidentnie cos jest zle poskladane skoro padło po tak krótkim czasie. O ile wogóle załozyli Ci nowy dwumas
-
Zatrzaśnięte kluczyki
wiem ale w starszych sie da
-
Zatrzaśnięte kluczyki
Lekko odginasz drzwi i zakrzywionym drutkiem z oczkiem celujesz na klamke i pociągasz. Ja tak u siebie otwierałem bo zrobiło mi się to samo co Tobie
-
Podstawowa diagnostyka silnika TDI VAG COMem
poczytaj sobie http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
-
Skradzione
Właśnie totalna cisza. Od momentu wstawienia filmu nic;/ Tylko nic nie znaczące poszlaki bo się komuś wydawało ze go zna;/ A policja ma chyba na to wyjebane bo tez nic nie ma odzewu ;/
-
dymi na niebiesko
Kolego temat rzeka w ALT. Poszukaj na forum jest kilka tematów dotyczących znikania oleju w ALT ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/b6-alt-bierze-olej-10521/
-
Monit - słabe klocki hamulcowe - ile mogę jeszcze przejechać ?
Nie ważne jakie Czujnik najczęściej znajduje się gdzies w 1/4 klocka Najlepiej zobaczyć ile go pozostało.
-
Jak wyciągnąć wykładzinę?
czarny stelaż wystarczy z dołu odkręcić (2 śrubki) i delikatnie odgiąć
-
Zapieczone felgi.
popusc kolo delikatnie i pomału jedź. Kilka razy już pomogło. Jak nie to do wulkanizatora
-
Monit - słabe klocki hamulcowe - ile mogę jeszcze przejechać ?
Zobacz po prostu na klocek ile go zostało. Zazwyczaj jeszcze sporo go zostaje.