Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mauros88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mauros88

  1. zdejmij pasek od klimy. Mi tak samo popiskuje rolka napinacza klimy.
  2. sprawdz dolot bo Ci przeplywka cos za duzo mierzy powietrza. Wyglada na jakas dziurke w wezu
  3. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/ polecam poczytac
  4. cena powala na kolana
  5. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/ Polecam lekturke
  6. powiadasz ze az tak ciezko znalesc dawce na przod?
  7. ciekawi mnie co to wyslesz
  8. musisz zmienic slizgi na poliftowe i zderzak pasuje wtedy bez problemu
  9. za 600 to i ja wezme Wszystko kwestia ile oni beda chcieli za zrobienie szyby
  10. pomysl fajny pochwal sie efektem koncowym
  11. z doswiadczenia pierdziele calego walhera. 4 termostat juz mam z walhera i kolejny jest zje...Caly czas 79st i ani grama wiecej nawet przy palowaniu. Czujniki temperatury wymienilem juz 3 razy i na kazdym to samo. Zaluje ze od razu do aso po ori nie pojechalem.
  12. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-tylnej-belki-tulei-belki-50089/
  13. niektóre nawet więcej bieżnika maja niż nowe. Jak będę w domu to sprawdzę dokładnie ile Markgumy maja bo wczoraj mi przyszły nówki
  14. Mauros88 odpowiedział(a) na UpalonY temat w 1.8T
    to lepiej szukaj silnika faktycznie
  15. Mauros88 odpowiedział(a) na UpalonY temat w 1.8T
    a co z tym nie tak? Co sie okazalo?
  16. to sciagnij sobie vag com pelno tego w necie
  17. MHK4 - Markgum CZekam wlasnie na dostawe. Opinie wsrod znajomych bardzo dobre.
  18. Szarpanie moze tez powodowac uszkodzony czujnik temperatury cieczy bo bedzie podawal bledne dane dotyczace temperatury. Bedzie max rozgrzany a kompyter bedzie widziec ze jest zimny. Vaga masz a logow nie dasz rady zrobic? Chociaż statyczne porob logi. Blad od przeladowania pojawi sie jak wejdzie w tryb awaryjny. Przeciag go na 3 biegu to sie przekonasz.
  19. hydraulika sie podwiesiła i prawdopodobnie temu zdechł. Sprawdz sobie cisnienie oleju. Być moze za duze cisnienie daje i przy 4k. Po jakim szlifie? Czego?
  20. pod deklem od klawiatury jak sie nie myle
  21. jak chcesz diagnozowac turbine to wpierw logi. Bo to wcale moze nei byc n75 tylko zacinajace sie kierownice w turbo
  22. Mauros88 odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    i tu Cie zaskocze mam ledy zalozone od 2 lat w tylnej tablicy bez rezystorow i jakos nic nie mruga:)
  23. jak Ci wypada zapłon to będzie szarpał. usuń nieszczelności w dolocie. Turbina prawdopodobnie przeładowuje. Spróbuj jednak te logi zrobić no i czujnik temperatury do wymienienia
  24. Mauros88 odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    ale po co skoro kupił diode przystosowaną do napiecia 12v?
  25. Mauros88 odpowiedział(a) na UpalonY temat w 1.8T
    Przy takiej kompresji to raczej dobrze chodzic nei bedzie. Pewnie piercienie na tlokach poszly sie je... Benzyna dostaje sie do oleju przez nieszczelne pierscienie. Do zrzucenia czapka i do oględzin

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.