Treść opublikowana przez Mauros88
-
Dziwne odgłosy spod maski. Napinacz, pasek czy sprzęgiełko (video)
zdejmij pasek od klimy. Mi tak samo popiskuje rolka napinacza klimy.
-
Przepływomierz sprawny czy do wymiany ?
sprawdz dolot bo Ci przeplywka cos za duzo mierzy powietrza. Wyglada na jakas dziurke w wezu
-
Laik prosi o pomoc! będzie to grało w avancie czy nie warto? :) jaka Wasza opinia?
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/ polecam poczytac
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
cena powala na kolana
-
Jakie modele 16 na przód i jaki subwoofer do bagażnika do Avanta?
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/ Polecam lekturke
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
powiadasz ze az tak ciezko znalesc dawce na przod?
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
ciekawi mnie co to wyslesz
-
Czy zderzak od polifta (99" - 01") podejdzie do przedlifta??
musisz zmienic slizgi na poliftowe i zderzak pasuje wtedy bez problemu
-
Pogrzewana przednia szyba
za 600 to i ja wezme Wszystko kwestia ile oni beda chcieli za zrobienie szyby
-
Rezanie tempomatuu na manetce A6
pomysl fajny pochwal sie efektem koncowym
-
Kanał 49 i 51 na climatroniku
z doswiadczenia pierdziele calego walhera. 4 termostat juz mam z walhera i kolejny jest zje...Caly czas 79st i ani grama wiecej nawet przy palowaniu. Czujniki temperatury wymienilem juz 3 razy i na kazdym to samo. Zaluje ze od razu do aso po ori nie pojechalem.
-
Wymiana tuleji zawieszenia tylnego w B5
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-tylnej-belki-tulei-belki-50089/
-
[a4 b5 1.6] opony bieznikowane
niektóre nawet więcej bieżnika maja niż nowe. Jak będę w domu to sprawdzę dokładnie ile Markgumy maja bo wczoraj mi przyszły nówki
-
Silnik - W czym problem?
to lepiej szukaj silnika faktycznie
-
Silnik - W czym problem?
a co z tym nie tak? Co sie okazalo?
-
Trzęsie, dziwnie pracuje turbina - filmik.
to sciagnij sobie vag com pelno tego w necie
-
[a4 b5 1.6] opony bieznikowane
MHK4 - Markgum CZekam wlasnie na dostawe. Opinie wsrod znajomych bardzo dobre.
-
Trzęsie, dziwnie pracuje turbina - filmik.
Szarpanie moze tez powodowac uszkodzony czujnik temperatury cieczy bo bedzie podawal bledne dane dotyczace temperatury. Bedzie max rozgrzany a kompyter bedzie widziec ze jest zimny. Vaga masz a logow nie dasz rady zrobic? Chociaż statyczne porob logi. Blad od przeladowania pojawi sie jak wejdzie w tryb awaryjny. Przeciag go na 3 biegu to sie przekonasz.
-
Tragiczne objawy w AHU. Uszczelka ? Turbo ?
hydraulika sie podwiesiła i prawdopodobnie temu zdechł. Sprawdz sobie cisnienie oleju. Być moze za duze cisnienie daje i przy 4k. Po jakim szlifie? Czego?
-
Trzęsie, dziwnie pracuje turbina - filmik.
pod deklem od klawiatury jak sie nie myle
-
Trzęsie, dziwnie pracuje turbina - filmik.
jak chcesz diagnozowac turbine to wpierw logi. Bo to wcale moze nei byc n75 tylko zacinajace sie kierownice w turbo
-
podswietlane Klamki
i tu Cie zaskocze mam ledy zalozone od 2 lat w tylnej tablicy bez rezystorow i jakos nic nie mruga:)
-
Trzęsie, dziwnie pracuje turbina - filmik.
jak Ci wypada zapłon to będzie szarpał. usuń nieszczelności w dolocie. Turbina prawdopodobnie przeładowuje. Spróbuj jednak te logi zrobić no i czujnik temperatury do wymienienia
-
podswietlane Klamki
ale po co skoro kupił diode przystosowaną do napiecia 12v?
-
Silnik - W czym problem?
Przy takiej kompresji to raczej dobrze chodzic nei bedzie. Pewnie piercienie na tlokach poszly sie je... Benzyna dostaje sie do oleju przez nieszczelne pierscienie. Do zrzucenia czapka i do oględzin