Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mauros88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mauros88

  1. Mauros88 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Fajnie świecą, w aucie od 3 tygodni.. tylko jedna żarówka zaczęła mi mrygać od kilku dni... gaśnie jedna z tych 4 dużych diód.. więc na DRL teraz nie jeżdżę, i jak będzie chwila czasu to je wyciągam i postaram się je jakoś zareklamować... Ja jezdze 2 miesiac codziennie i nic sie nie dzieje widocznie zle trafiles kolego. Reklamuj je
  2. Projekt mega Powodzenia
  3. Mauros88 odpowiedział(a) na gajwer temat w 1.9TDI
    Common raila to ty nie masz kolego tylko zwykłe pompowtryski, a mixola dolewało sie do starych diesli na pompie. Na pompowtryskach zrobisz jak uwazasz. Ja bym sie jakoś nie odważył
  4. ciekaw jestem wyników logów
  5. Nie wprowadzaj w błąd bo w swojej audi wlasnie mialem 8D0 919 i immo jest w liczniku liczy sie reszta numeru bo poczatkowe 6 cyfr sa takie same w przed lifcie jak i w pierwszym lifcie Jak masz w zegarze tylko kreski to masz immo poza licznikiem jak masz cyferki 3 6 9 12 na zegarze i masz 98r to immo juz jest w liczniku. Licznik mozesz zmienic potrzebujesz wtedy tylko pin do nowego licznika i tyle. Jak chcesz mam licznik z Twojego rocznika z AFN tylko bys sobie musial tarczke z licznika przełożyc. Immo i stan licznika Ci ustawie w razie czego jaki chcesz
  6. Mauros88 odpowiedział(a) na jurekm43 temat w Układ Jezdny
    nie trzeba
  7. Mauros88 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Zdjecia narazie tylko z garazu https://onedrive.live.com/redir?resid=354366DD66EF5951!11592&authkey=!AFaLHsH6McZ06qQ&ithint=folder%2c Za takie żarówki przypadkiem policjant nie zabierze DR? U siebie zmieniłem niedawno soczewki i odblaski bixenon na bix od B8 - teraz zastanawiam się jakie żarówki postojowe kupić, żeby nie były tak żółte jak zwykłe H6W. Jednak H7 chyba zostawię zwykłe. Szczerze to za każda diode LED zamiast długich powinien poleciec dowód czy to takie czy to SMD wiec co za róznica
  8. pewnie nie czyta pow 2gb bo to jednak starsze radio jest
  9. Mauros88 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jutro jak nie zapomne to zrobie zdjecie jak to swieci
  10. Skoro Ci zj***ł go totalnie to niech Ci zwróci kase albo wymieni całkowicie licznik. A ty nie masz czasem immo poza licznikiem? Jak tak to wymiana licznika na sprawna sztuke i nic nie trzeba programowac
  11. Mauros88 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Powiem Ci ze kupowałęm teraz te http://allegro.pl/zarowka-led-halogen-h7-4x-cob-20w-moc-2sztuki-gw-i5576365872.html Przesylka dlugo idzie ale jestem zaskoczony mocą światła jako dzienne. Zobaczymy jak długo bedą świecić
  12. to Ci sie przyda przy montażu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/8869-reflektory-zespolone-po-ii-lifcie-rezanie-i-montaz/
  13. Mauros88 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    jak Valeo lampy polift to to Ci nic nie da ze je w piekarniku nagrzejesz. Duzo roboty jest ale da sie je rozkleic. Tak samo mialem problem
  14. EDS działa razem z ABS. Skoro ABS jest uszkodszony to EDS też bo nie ma sygnału z prędkości kół.
  15. Mauros88 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mam problemik z rozklejeniem lamp polift ori valeo. Widac ze nie była rozklejana ale nawet po podgrzewaniu opalarka to nawet nie drgnie klosz. Predzej sie stopi. Sklejona jest taka jakby guma. Pod wplywem temp nic z nia sie nie dzieje. Spotkal sie ktos z czyms takim?
  16. http://allegro.pl/adapter-bmw-e39-h7-na-d2s-xenon-i5345952069.html Adapter z h7 na d2s
  17. Dmuchanie to nie był za dobry pomysł bo tam powinno byc podcisnienie a nie cisnienie. Membramy postrzelały pewnie
  18. A nie pozamieniales jakis wezyków? jak zatelepie to moze klapka gaszaca nie dzialac. Posprawdzaj jeszcze raz podcisnienia.
  19. Ładowanie za niskie. Pewnie sie szczotki albo regulator w altku skonczyl. Alternator do spawdzenia A
  20. Kostka od wentylatora jest zaraz obok kostki od klimy z 2 grubymi kabelkami
  21. Jak wam sie uda prosze o jakis tutorial bo u kolegi przymierzamy sie tak samo do wymiany ppadnietego 2.5 na 1.9 afn. Wiazki elektryczne pasuja P&P? Oba roczniki to 1998r. A co z klima? pasuja stare weze czy trzeba z 1.9 szukac? Pozdrawiam
  22. Projekt zajebiaszczy podziwiam prace nad furmana
  23. jedna max 2 ale jakie? Jaka maja moc te co sa zapalone na noc? Bo moga miec po 30w i juz masz prawie KW za noc.
  24. wychodzi na to ze srednio ok 80 watow na godzine co na 12h daje ok 1KW wiec wcale nie takie duze. Wszytko zalezy co w tym czsie jest podlaczone. Skoro jak wylaczysz wszystkie swiatla i licznik stoi to Ci nikt nie kradnie pradu
  25. ja na takich jezdze juz 5 rok i roznicy nie czuc miedzy 55 a 60. Jedyny minus to przy szybkiej jezdzie bardziej sie ugina ale za to lepiej wybieraja dziurki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.