Treść opublikowana przez Mauros88
-
Rezanie bixenonu
Fajnie świecą, w aucie od 3 tygodni.. tylko jedna żarówka zaczęła mi mrygać od kilku dni... gaśnie jedna z tych 4 dużych diód.. więc na DRL teraz nie jeżdżę, i jak będzie chwila czasu to je wyciągam i postaram się je jakoś zareklamować... Ja jezdze 2 miesiac codziennie i nic sie nie dzieje widocznie zle trafiles kolego. Reklamuj je
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Projekt mega Powodzenia
-
Dolewanie mixolu do ON
Common raila to ty nie masz kolego tylko zwykłe pompowtryski, a mixola dolewało sie do starych diesli na pompie. Na pompowtryskach zrobisz jak uwazasz. Ja bym sie jakoś nie odważył
-
A4 b5 389nm 188ps a może więcej...
ciekaw jestem wyników logów
-
Wymiana licznika ( pływająca wskazówka paliwa ) ?
Nie wprowadzaj w błąd bo w swojej audi wlasnie mialem 8D0 919 i immo jest w liczniku liczy sie reszta numeru bo poczatkowe 6 cyfr sa takie same w przed lifcie jak i w pierwszym lifcie Jak masz w zegarze tylko kreski to masz immo poza licznikiem jak masz cyferki 3 6 9 12 na zegarze i masz 98r to immo juz jest w liczniku. Licznik mozesz zmienic potrzebujesz wtedy tylko pin do nowego licznika i tyle. Jak chcesz mam licznik z Twojego rocznika z AFN tylko bys sobie musial tarczke z licznika przełożyc. Immo i stan licznika Ci ustawie w razie czego jaki chcesz
- Ręczny
-
Rezanie bixenonu
Zdjecia narazie tylko z garazu https://onedrive.live.com/redir?resid=354366DD66EF5951!11592&authkey=!AFaLHsH6McZ06qQ&ithint=folder%2c Za takie żarówki przypadkiem policjant nie zabierze DR? U siebie zmieniłem niedawno soczewki i odblaski bixenon na bix od B8 - teraz zastanawiam się jakie żarówki postojowe kupić, żeby nie były tak żółte jak zwykłe H6W. Jednak H7 chyba zostawię zwykłe. Szczerze to za każda diode LED zamiast długich powinien poleciec dowód czy to takie czy to SMD wiec co za róznica
-
Radio Ripspeed DV 725
pewnie nie czyta pow 2gb bo to jednak starsze radio jest
-
Rezanie bixenonu
Jutro jak nie zapomne to zrobie zdjecie jak to swieci
-
FIS problem, programowanie immo
Skoro Ci zj***ł go totalnie to niech Ci zwróci kase albo wymieni całkowicie licznik. A ty nie masz czasem immo poza licznikiem? Jak tak to wymiana licznika na sprawna sztuke i nic nie trzeba programowac
-
Rezanie bixenonu
Powiem Ci ze kupowałęm teraz te http://allegro.pl/zarowka-led-halogen-h7-4x-cob-20w-moc-2sztuki-gw-i5576365872.html Przesylka dlugo idzie ale jestem zaskoczony mocą światła jako dzienne. Zobaczymy jak długo bedą świecić
-
Wymiana reflektorów na poliftowe
to Ci sie przyda przy montażu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/8869-reflektory-zespolone-po-ii-lifcie-rezanie-i-montaz/
-
Rezanie bixenonu
jak Valeo lampy polift to to Ci nic nie da ze je w piekarniku nagrzejesz. Duzo roboty jest ale da sie je rozkleic. Tak samo mialem problem
-
Quattro Czy tak ma być, czemu tak jest i po co to jest
EDS działa razem z ABS. Skoro ABS jest uszkodszony to EDS też bo nie ma sygnału z prędkości kół.
-
Rezanie bixenonu
Mam problemik z rozklejeniem lamp polift ori valeo. Widac ze nie była rozklejana ale nawet po podgrzewaniu opalarka to nawet nie drgnie klosz. Predzej sie stopi. Sklejona jest taka jakby guma. Pod wplywem temp nic z nia sie nie dzieje. Spotkal sie ktos z czyms takim?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
http://allegro.pl/adapter-bmw-e39-h7-na-d2s-xenon-i5345952069.html Adapter z h7 na d2s
-
Brak ciśnienia doładowania.
Dmuchanie to nie był za dobry pomysł bo tam powinno byc podcisnienie a nie cisnienie. Membramy postrzelały pewnie
-
Brak ciśnienia doładowania.
A nie pozamieniales jakis wezyków? jak zatelepie to moze klapka gaszaca nie dzialac. Posprawdzaj jeszcze raz podcisnienia.
-
Nowy akumulator i cos nie halo
Ładowanie za niskie. Pewnie sie szczotki albo regulator w altku skonczyl. Alternator do spawdzenia A
-
nie działa wentylator klimatyzacji
Kostka od wentylatora jest zaraz obok kostki od klimy z 2 grubymi kabelkami
-
Swap 2.5tdi afb na 1.9afn manual 6 bieg
Jak wam sie uda prosze o jakis tutorial bo u kolegi przymierzamy sie tak samo do wymiany ppadnietego 2.5 na 1.9 afn. Wiazki elektryczne pasuja P&P? Oba roczniki to 1998r. A co z klima? pasuja stare weze czy trzeba z 1.9 szukac? Pozdrawiam
-
Takie tam B5 quattro... :)
Projekt zajebiaszczy podziwiam prace nad furmana
-
Pobór prądu w bloku
jedna max 2 ale jakie? Jaka maja moc te co sa zapalone na noc? Bo moga miec po 30w i juz masz prawie KW za noc.
-
Pobór prądu w bloku
wychodzi na to ze srednio ok 80 watow na godzine co na 12h daje ok 1KW wiec wcale nie takie duze. Wszytko zalezy co w tym czsie jest podlaczone. Skoro jak wylaczysz wszystkie swiatla i licznik stoi to Ci nikt nie kradnie pradu
-
zakup letnich opon 205 60 16 czy nie za wysokie?
ja na takich jezdze juz 5 rok i roznicy nie czuc miedzy 55 a 60. Jedyny minus to przy szybkiej jezdzie bardziej sie ugina ale za to lepiej wybieraja dziurki