Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mauros88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mauros88

  1. jakby chwilowo nie stykało to by czasem działała. A tu w ogóle nie działa, tylko z długimi swiatłami
  2. te lampy zakladasz i jezdzisz. Nic nie trzeba przerabiac bo sa do przedlifta
  3. Witam. Mam problem z kierunkowskazami. Dzisiaj jadąc na WOŚP kierunki działały nic z nimi się nie działo, Zgasiłem samochód. Po paru godzinach przychodzę do auta jadę i nie ma kierunkowskazów. Tylko zagadka. Jak przełączę na długie to kierunkowskaz działa, a na mijania nie. Wiem ze nie ominei mnie rozkopanie manetki, ale moze ktos sie spotkał z takim przypadkiem i podpowie co sie mogło uszkodzić w manetce?
  4. Jak Ci lewarek goni przy dodawaniu i odejmowaniu gazu to sprawdz sobie poduszki silnika. Luz na przegubie nie ma nic do tego
  5. nie bedzie żadnych problemów wrecz przeciwnie. Turbo nie bedzie sie zawalać i bedzie miało lżej
  6. Wlacznik to dezaktywacja fabrycznego alarmu
  7. W tych silnikach jako tako nie ma pompy paliwowej w baku. Pompa wrryskowa sama sobie zaciaga paliwo. Wiec po przekreceniu stacyjki nie poleci paliwo
  8. normalne. Sterownik nie odczytuje wartosci korekcji na 4 cyl. U mnie to samo jest. Przeplywka bedzie miec wplyw na to ze auto bedzie oslabione. Zrob narazie komplet logow bez dynamicznych skoro masz problem z pomocnikiem Korekcje wtryskow wysokie. Albo paliwo zlej jakosci albo juz maja swoje przejechane
  9. Jedno co widze to przeplywomierz albo masz wypiety albo calkowicie zdechł. Popraw logi Najlepiej kazdy osobno bo tak sie to tragicznie czyta
  10. Mauros88 odpowiedział(a) na malamut temat w 1.9TDI
    Pompe uszczelnij moze sobie podciagac powietrze.
  11. zaczepy sa inaczej rozmieszczone co wchodza w zderzak.
  12. Nie mam teraz dostepu do autodaty zeby sprawdzic cisnienie oleju. ale te 7-8 bar jak na mnie to za duzo. Zbyt wysokie cisnienei moze powodowac podwieszanie sie samoregulatorow.
  13. dlatego sprawdzil byc cisnienie oleju szczegolnie za zimnym silniku.
  14. no to 90% ze sprzeglo wysiadlo. Pewnie za duzy moment od dolu masz i sprzeglo nie wytrzymalo tego
  15. Dawka powinna byc ok. 4.2mg. Wtryski wygladaja na wmiare ok. Ale logi 013 nie sa do konca miarodajne. U mnie sumowaly sie blisko 0 a po wlozeniu na maszynke laly jak z wiadra. Bardziej mi to wyglada na podwieszajace sie hydrosztosy niz na wtryski. Sprawdz sobie cisnienei oleju na zimnym ile masz
  16. no to najprawdopodobniej tarcza sprzegla juz powiedziala koniec. Jak jedziesz spokojnie to problem tez wystepuje?
  17. wyglada jakbys cos zle poskladal. Tak jakby podcisneinia byly na odwrot popodpinane do n75
  18. posprawdzaj przewody podcisnienia czy gdzies nie masz dziury
  19. ja mam zawodowe prawko i co 5 lat leci 1000 i wolalbym dac ta 100 co 15 lat niz tyle co teraz. Jak dla mnie to dobrze ze co 15 lat beda odslylac na badania bo juz nie raz bym sie rozp..... przez jakiegos dziadka co zmienia pas nawet nie patrzac w lusterko, albo wyjezdzajacego przed maske.
  20. Mauros88 odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    podeslij link do tego co kupiles z czerwonym wyswietlaczem. Jak z sygnalem spalania skad brales?
  21. turbo nadal wstaje baardzo pozno. Byc moze jednak nie jest dobrze ustawiona sztanga. Skroc ja troche. A logi z przeplywki?
  22. Wentylator zatrzym palcem na zimnum i zobaczysz czy Ci bardziej bedzie wkiczec. Ale watpie
  23. Powiedz mi a jak ominales odcinanie gazu po wcisnieciu hamulca? audi RWD zawsze mnie interesowalo Szkoda ze mam oske bo sam bym zaczal sie czyms takim interesowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.