Treść opublikowana przez Mauros88
-
Brak kierunkowskazów
jakby chwilowo nie stykało to by czasem działała. A tu w ogóle nie działa, tylko z długimi swiatłami
-
Lampy SONAR. Opinia.
te lampy zakladasz i jezdzisz. Nic nie trzeba przerabiac bo sa do przedlifta
-
Brak kierunkowskazów
Witam. Mam problem z kierunkowskazami. Dzisiaj jadąc na WOŚP kierunki działały nic z nimi się nie działo, Zgasiłem samochód. Po paru godzinach przychodzę do auta jadę i nie ma kierunkowskazów. Tylko zagadka. Jak przełączę na długie to kierunkowskaz działa, a na mijania nie. Wiem ze nie ominei mnie rozkopanie manetki, ale moze ktos sie spotkał z takim przypadkiem i podpowie co sie mogło uszkodzić w manetce?
-
Ocena przegubów wewnętrznych
Jak Ci lewarek goni przy dodawaniu i odejmowaniu gazu to sprawdz sobie poduszki silnika. Luz na przegubie nie ma nic do tego
-
Zapowietrzony układ paliwowy.
nie bedzie żadnych problemów wrecz przeciwnie. Turbo nie bedzie sie zawalać i bedzie miało lżej
-
Możecie to rozszyfrować zdjęcia kol. z A6
Wlacznik to dezaktywacja fabrycznego alarmu
-
Zapowietrzony układ paliwowy.
W tych silnikach jako tako nie ma pompy paliwowej w baku. Pompa wrryskowa sama sobie zaciaga paliwo. Wiec po przekreceniu stacyjki nie poleci paliwo
-
Dymienie, brak mocy, szarpanie
normalne. Sterownik nie odczytuje wartosci korekcji na 4 cyl. U mnie to samo jest. Przeplywka bedzie miec wplyw na to ze auto bedzie oslabione. Zrob narazie komplet logow bez dynamicznych skoro masz problem z pomocnikiem Korekcje wtryskow wysokie. Albo paliwo zlej jakosci albo juz maja swoje przejechane
-
Dymienie, brak mocy, szarpanie
Jedno co widze to przeplywomierz albo masz wypiety albo calkowicie zdechł. Popraw logi Najlepiej kazdy osobno bo tak sie to tragicznie czyta
-
Po przegazowaniu gaśnie
Pompe uszczelnij moze sobie podciagac powietrze.
-
Roznice przedniej dokladki przedlift/polift
zaczepy sa inaczej rozmieszczone co wchodza w zderzak.
-
dławi się i kopci na zimnym silniku po dodaniu gazu. Filmik
Nie mam teraz dostepu do autodaty zeby sprawdzic cisnienie oleju. ale te 7-8 bar jak na mnie to za duzo. Zbyt wysokie cisnienei moze powodowac podwieszanie sie samoregulatorow.
-
dławi się i kopci na zimnym silniku po dodaniu gazu. Filmik
dlatego sprawdzil byc cisnienie oleju szczegolnie za zimnym silniku.
-
Czy to sprzęgło ?
no to 90% ze sprzeglo wysiadlo. Pewnie za duzy moment od dolu masz i sprzeglo nie wytrzymalo tego
-
dławi się i kopci na zimnym silniku po dodaniu gazu. Filmik
Dawka powinna byc ok. 4.2mg. Wtryski wygladaja na wmiare ok. Ale logi 013 nie sa do konca miarodajne. U mnie sumowaly sie blisko 0 a po wlozeniu na maszynke laly jak z wiadra. Bardziej mi to wyglada na podwieszajace sie hydrosztosy niz na wtryski. Sprawdz sobie cisnienei oleju na zimnym ile masz
-
Czy to sprzęgło ?
no to najprawdopodobniej tarcza sprzegla juz powiedziala koniec. Jak jedziesz spokojnie to problem tez wystepuje?
-
logi do sprawdzenia
wyglada jakbys cos zle poskladal. Tak jakby podcisneinia byly na odwrot popodpinane do n75
-
logi do sprawdzenia
posprawdzaj przewody podcisnienia czy gdzies nie masz dziury
-
Laik prosi o pomoc! będzie to grało w avancie czy nie warto? :) jaka Wasza opinia?
masz jakies foto z montazu tych glosnikow?
-
1,9 TDI 1Z 90 KM jakie wtryski założyć ?
afn ma 205
-
TK: koniec bezterminowych praw jazdy
ja mam zawodowe prawko i co 5 lat leci 1000 i wolalbym dac ta 100 co 15 lat niz tyle co teraz. Jak dla mnie to dobrze ze co 15 lat beda odslylac na badania bo juz nie raz bym sie rozp..... przez jakiegos dziadka co zmienia pas nawet nie patrzac w lusterko, albo wyjezdzajacego przed maske.
-
[ALL B5] Audi custom FIS
podeslij link do tego co kupiles z czerwonym wyswietlaczem. Jak z sygnalem spalania skad brales?
-
Przepływomierz sprawny czy do wymiany ?
turbo nadal wstaje baardzo pozno. Byc moze jednak nie jest dobrze ustawiona sztanga. Skroc ja troche. A logi z przeplywki?
-
Dziwne odgłosy spod maski. Napinacz, pasek czy sprzęgiełko (video)
Wentylator zatrzym palcem na zimnum i zobaczysz czy Ci bardziej bedzie wkiczec. Ale watpie
-
AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
Powiedz mi a jak ominales odcinanie gazu po wcisnieciu hamulca? audi RWD zawsze mnie interesowalo Szkoda ze mam oske bo sam bym zaczal sie czyms takim interesowac