Treść opublikowana przez Mauros88
-
Klimatyzacja słabo chłodzi
Sprężarka może chodzić ale nie mieć wydajności. Kolega właśnie tak miał tylko ze w Mercedesie czynnik dobity a klima nie chłodzi. Wymienił sprężarkę i klima zaczęła chłodzić.
-
Jak wyciągnąć wykładzinę?
spoko mi sie tak samo stało;) Teraz musisz sciągnąckanały nawiewów na nogi i ściągnąć kosz z klimatronika. Odpinasz sterownik Airbag i wyciągasz wykładzine. najlepiej w 2 to robić
-
problem z laptopem
dysk podmiencie i zobaczcie. Mi sie tak dzialo jak wlasnie padl mi dysk w laptopie. Raz chodzil kilka godzin raz nie dalo sie go wogole wlaczyc. Po wymianie dysku chodzi do dzisiaj
-
zepsuty klucz - scyzoryk, pytanie o immo
Jak wszystkie graty przekladasz ze starej do nowej obudowy to mysle ze nic nie bedzie trzeba kodowac programowac. Tylko nie uszkodz pastylko IMMO jak ja bedziesz wyciagac
-
Ilość czynnika chłodzącego + dodatkowy wentylator
Dokladnie w momencie wlaczenia klimy musi ruszyc wentylator na 1 biegu.
-
zepsuty klucz - scyzoryk, pytanie o immo
pod znaczkeim Audki kolego masz śrubkę jak ja odkrecisz to dostaniesz sie do pastylki immo
-
vulcanrot afn 1,9tdi avant
rok temu ostatni post byl napisany wiec raczej juz nie aktualne
-
Skradzione
Dokladnie zapierdzielil tez paliwo. Zreszta widac jak tankowal to wyciagnal pistolet a ropa nadal sie lala. Przestraszyla go ekspedientka. Na wykop zaraz to tez wrzuce skoro tak proponujesz:) Prosze kto jeszcze moze gdzies to udostepnic bede wdzieczny.
-
Skradzione
I niestety myslalem ze nigdy nie bede musial tu pisac. Dzisiaj w nocy spod domu ukradli mojemu bratu Renault Scenic 2000r 1.9DTI granatowy z ciemnymi szybami z tylu. Tylna szuba byla nie przyciemniana. Charakterystyczny to zardzewiały próg po prawej stronie na wysokosci drzwi pasażera. Stała na ori alu z renault 15 cali 205/60 obniżona. Nr rejestracyjny SBI AU30. Ostatnio widziany na stacji benzynowej Statoil w Bielsku białej. Jakby ktos widział prosze o kontakt. Niesety nie mam zdjec ;/ ---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ---------- Drodzy koledzy, koleżanki. Zwracam się do was z prośbą o pomoc w rozpoznaniu twarzy i tożsamości złodzieja, który 3 czerwca ok godziny 3 rano mojemu bratu skradł spod domu samochód marki Renault Scenic o numerze rejestracyjnym SBI AU30 w kolorze Ciemny Granat na srebrnych felgach. Na dodatek skradzionym samochodem bezczelnie wjechał na stację benzynową STATOIL w Jaworzu, zatankował i uciekł. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu stacji. Film umieszczam poniżej. Proszę o kontakt i udostępnianie w jak najszerszym gronie, może rozpozna ktoś sprawce. Dzisiaj ukradł mi samochód a jutro może ukraść każdemu z was. Proszę o pomoc. Złodziej Scenic Bielsko Biała. Poszukiwany - YouTube Do złodzieja: Pamiętaj dupku nie spocznę dopóki cię nie znajdę, a wierz mi że to nastąpi prędzej niż myślisz!! Twoja twarz zostanie rozpoznana!!
-
Przelotowy wydech w A4 B7 2.0TDI, a policja
Dokladnie nie moze przekroczyc 96 DB dla silnikow Diesla dla benzyniaka 93DB
-
[ A4 B5 2.8 174 KM ] Wskaźnik napięcia na desce rozdzielczej
powinno pokazywac ok 14,5v. Sprawdz sobie miernikiem jakie napiecie jest w instalacji przy zapalonym aucie. te 12V pokazuje przy zgaszonym aucie.
-
Zapieczone kierownice w turbo?
http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-tdi-czyszczenie-kierownic-vtg-49491/
-
[ALL B5] Rozłączenie tylnich halogenów z przednimi w lampach Bosch
jak chcesz wlaczac halogeny bez swiatel postojowych to wez sobie miernik i sprawdz na ktorym pinie pojawia sie zasilanie po postoju i w to miejsce podaj napieci po zaplonie
-
[B5 AFN] Wymiana oleju w skrzyni
Andrzej ostatnio napisany post był 5 lat temu Archeolog ładny z Ciebie
-
Wymiana komputera (blad czujnika cisnienia doladowania ssacego)
Zrób sobie kolego logi dynamiczne. Jak na mnie to po prostu turbo Ci przeładowuje a nie jest to błąd czujnika
-
Prośba o ocenę logów
Jakbys kolego potrzebowal to mam nówke przepływke:)
-
Instalacja interfejsu viaken
najszybciej postawic wirtualnego XP na Win7 jezeli Win7 masz w wersji ultimate:)
-
Brak mocy , nie odpala , Błędy 1441 1442
to jeszcze napisz co było powodem błędu i nie zapalania. Przyda się innym
-
B5 Montaż Xenonów, soczewki Valeo - kilka niejasności
najprościej wziąć w dłoń vaga i vagiem sprawdzić czy możesz się połączyć. jak się nie mylę blok 55. a jak nie to wejdz pod auto i popatrz na wachacz czy masz cięgno założone do czujnika samopoziomu
-
Panowie szukam sposobu na etka 7
Jedyne co mi przychodzi to wpisuj tak jak jest opis w ETCE bez numeru
-
Vag pl
KOlego jak masz windows 7 ultimate to mozesz sobie postawic wirtualnego XP. Sam mam tak u siebie zrobione i działa.
-
jakie ciśnienie w dolocie?
ja robiłen test na 2 barach i nic sie nie stalo ale lepiej wiecej nie tloczyc szkoda żeby sie cos potargało
-
jakie ciśnienie w dolocie?
1,5 do 2 barów daj to Ci wystarczec powinno na sprawdzenie szczelnoci.
-
Dokuczliwe wibracje podczas jazdy!!!!!??-- Problem rozwiązany--
Mi moze nie drzala cala karoseria ale przy wybitym lozysku z przodu pow 100 czułem wibracje na kierownicy. I nie miało to zwiazku z oponami bo specjalnie sprawdzałem na innym komplecie.
-
Dokuczliwe wibracje podczas jazdy!!!!!??-- Problem rozwiązany--
Jak ma wyczuwalny luz to jak najbardziej może wpadać w wibracje przy pewnych prędkościach.