Treść opublikowana przez Mauros88
-
[B5 AEB] Odłączanie klimy przy dużym obciązeniu
przy przegazowaniu masz prawfdopodobnie tak samo. U mnie tak jest i u wielu innych B5. Takie chyba zabezpieczenie jest
-
[ALL B5] Radio concert na CD + transmiter = pikanie
powylaczaj sobie kolego wszystkie funkcje szczegolnie TP czy TA(Przycisk kolo prawego pokretla) bo jak masz je wlaczone to walsnie tak pika co jakis czas przynajmniej u mnie tak jest na concercie na cd
-
[B5 AFN] Nie można uruchomić silnika po zerwanu paska wieloklinowego.
nastawnik niedotykalem zeby go wlasnie nie przestawic.Tylko wymienialem uszczelke pod deklem. Teraz sprawdzalem na zimnym silniku kat wtrysku 35. sprawdze dokaldnie jeszcze wszystko po kolei juterko.Jak sie uda mi zapalic sprawdze dawki paliwa i moze cos jeszcze komusprzyjdzie do glowy to tez sprawdze.
-
[B5 AFN] Nie można uruchomić silnika po zerwanu paska wieloklinowego.
tylko jak nagle mogla by sie przestawic pompa skoro nie byla ruszana? Na cieplym nie sprawdze bo nie da sie go zapalic a co dopiero zagrzac. Na 20 razy krecenia po pol minuty odpalil 2 razy i tyle.
-
[B5 AFN] Nie można uruchomić silnika po zerwanu paska wieloklinowego.
Mam bardzo dziwny problem z moja niunia. Zaczne od poczatku.Wpiatek wymnienialem uszczelke od nastawnika pompy bo niestety nie trzymalai ropa sie wylewala z pod dekielka. Po wymianie auto zapalilo wszystko ok moc ok zapalil od strzala po czym patrze na pasek alternatora a on juz tez doszedldokonca swego zywota i po chwili strzelil winna byla rolka ktora sie niestety uszkodzila. Zgasilem auto resztke paska rozcialem po czym samochod odpalilem i bez paska zajechalem klilka metrow do garazuinadal wszystko bylo ok z silnikiem i z paleniem. Zapalilna dotyk. ROzebralem przod dzisiaj odebralem paski i rokle zalozylem wszystko proba odpalenia a tu zonk jakich malo. Silnik kreci chce odpalic ale nie moze. Pompe odpowietrzalem na kazdym z wtryskow i cisnienie wszedzie dochodzi jak z nowki pompy.Po baaardzo dlugim czasie zapalil ale chodzil jak stary ursus 30 i tak jakbym mu nasypal 2zlotowek do silnika.Rozrzad nie przeskoczyl bledow na vag totalnie brak a mimo to wszystko nie chce zapalic. Zawor zwrotny w pompie sprawdzony i trzyma. Dodam ze jak zapalil to strasznie ciezko szedl brak mocy i dziwnie kopcil na siwo bialo cos kolo tego, oleju nic nie ubywa plynu tak samo. Macie jakies pomysly na to?? Za kazda pomoc serdeczne dzieki bo mi sie juz wszystkie pomysly wyczerpaly. [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:11_________________________________________________nikt nie ma pomyslu??
-
[ALL B5] 18" felgi i silnik 1.6 ? masz takie ?
1,6 i 18cali+gleba=fura do lansowania a nie zapie...
-
[B5 AJM] Problem z wiatrakiem od klimy.
kolego u mnie jest tak samo.Wentylator klimy wlacza sie jak wisco nie nadarzachlodzic wody i jest to swojego rodzaju zabezpieczenie w przypadku uszkodzenia wisco. PRzy przegonieniu tak samo mi sie went klimywlacza mimozeklima jest wylaczona.
-
[B5 AFN] Przekaźnik klimatyzacji - przygazowanie
w moim afn 98rpk jeswt taksamo ze rozla cza klime przy przegazowaniu na postoju myslalem ze to cosnie tak ale widze ze nie tylko ja tak mam wiec wnioskuje ze wszystko ok:)
-
[ALL B5] Wymiana przedniego łożyska
kolego wez to pozadnie wyczysc i musi sie seger tam znalesc :)U mnie bylo podobnie tez tak myslalem a po pozadnym wyczyszczeniu ku mojemu zdziwieniu pojawil sie seger. Rdza i brud wszystko ladnie zakryly
-
[B5 AFN] Głowica?? Uszczelka pod głowica?
bycmoze kompresja wali Ci w zbiorniczek wyrownawczy przez uszkodzona uszczelke pod glowicaNIe zawsze plyn, olej sie przepala badz miesza razem przy uszkodzonej uszczelce
-
[B5 AFN] Nie gaśnie kontrolka świec żarowych przed odpaleniem silnika.
Czujnik temperatury silnika jest podwojny czylipodaje sygnalzarowno na liczniki jak i na ECU.Zawsze lepiej podpiac VAGA i zobaczyc co sie dzieje niz wymieniac na pale wszystkopokolei:)
-
[ALL B5] ABS - problem z lokalizacja.
kolego w nadkolu za takim gumowym korkiem masz wtyczke.rozlacz ja wymien i smigaj:)
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
jako zemam ksenon i chcialem oszczedzic go kupilem ten i jak narazie smiga bezproblemowo. http://allegro.pl/swiatla-dzienne-regulator-swiatel-dziennych-sd-2-i1606199716.html co do zakladania DRL na LED to sa gusta i gusciki:) Pozdrawiam
-
Pomysł na złodzieja ?
CZas zakupictakie zabezpieczenie :polew:
-
[ALL B5] Czy coś będzie obcierało
na pewno trzeba bedzie zalozyc pierscienie centrujace ale to jest znikomy kosztw porownaniu do kupna felgi:)
-
[B5 AJM] Śladowe ilosci oleju w turbo
Sladowe ilosci prawiezawszesa bo z odmy mgielka olejowa dostaje sie do dolotu.Jesli nie kopci Ci inie znika duza ilosc oleju to sie tymnie przejmuj
-
[ALL B5] Świszczenie w głośnikach
troche wiecej bys napisal o audio w aucie. Jakie radio czy sub ori czy dokladany ktoreglosniki swiszcza latwiej bylo by cos doradzic
-
[ALL B5] Instalacja pod czujniki klocków hamulcowych
kostka do klosckow jest razelz czujnikiem ABS puszczona wiec niedaleko czujnika szukaj czy Cinie wystaje. Zwykla kostka na 2pin
-
[B5 AFN] Dziwna ikonka na panelu klimatroniku? foto
dopóki nie powiekszy sie znacznie to bym wogole sie tym nie przejmowal. Ja mam taki od kilkumiesiecy i sie nie powieksza:)
-
wymiana oleju w motocyklu
Kolego lepiej wymienic olej po kilkumiesiecznym postoju nie zaszkodzi mu to
-
[B5 AFN] Dziwna ikonka na panelu klimatroniku? foto
kolego jak na mnie to nie jest ikonka tylko po prostu plamka na wyswietlaczu sie pojawila. Sam u siebie mam taka tylko w gornym rogu.
-
[ALL] Ładowanie akumulatora
max prad ladowania akumlatora to 1/10 pojemnosci aku prez 10 h czyli dla 74Ah max prad wynosi 7,4 przez 10 godzin. Twoj prrostownik daje max 5 amper wiec smialo mozesz ladowac go przez cala noc nie uszkadzajac go:) Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Podświetlenie zegarów po włączeniu zapłonu
mi sie tak samo podswietalaja zegary po przereceniu statyjki wiec nie przejmowal bym sie tym
-
[B5 AFN] Jak temperatura silnika
po 5 km u mnie jest ok 60 st. po 8 juz 90st. Sprawdz sobie ile na klimatroniku pokazuje Ci st. Byc moze termostat juz nadaje sie do wymiany. U mnie bylopodobnie po 15 km ledwo co do 80st dochodzilo nigdy do 90 po wymianie termostatu wrocilo do normy wszystko.
-
Flota BOR wzbogaciła się o 27 samochodów Audi
Widac ze lataja dziure w budzecie ^^