-
Alternator , klosze lamp.
super! ktoś jeszcze jakiś świetny pomysł ?
-
Alternator , klosze lamp.
Witam, Regeneruje ktoś tanio alternatory Zabrze i okolice? Jaki koszt i czy nie lepiej samemu? Po drugie jak wyczyścić reflektory lamp mam takie: http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b5-95-98r-angel-eyes-ringi-sonar-blk-i5110695760.html
-
"cykanie" w silniku - popychacze?
ok zamówiony motul xcess do tego filtr mann i płukanka motul zobaczymy efekt
-
"cykanie" w silniku - popychacze?
to jaki olej do silnika 1.6 AHL 268 tys km aktualnie jeżdżę na mobile 1 10w40
-
"cykanie" w silniku - popychacze?
hmm a jak mam w silniku naklepane 268 k km to i jeździłem na 10w to można zmienić na 5w ? nie rozszczelni się ? bo jak zacznie lać z każdej strony to będzie lipa ;/
-
AHL 1.6 odpalanie
miałem ten sam problem, wymieniłem czujnik temperatury ( czteropinowy ) i jak ręką odjął koszt był chyba ok 40 zł plus jakaś szklanka płynu i 20 minut roboty
-
Ciężko pali na zimnym
1.6 AHL wymiana czujnika temperatury org za 55 zł i autko odpala jak przed awarią. Dziękuję za pomoc. a tak przy okazji co może być powodem nie trzymania temp na zegarze na desce ? Klimatronic 49 kanał 90 stopni a na desce różnie od 70 do 90 zalezy gdzie i jak sie jedzie.
-
Ciężko pali na zimnym
Tak czytałem i nie potrafię albo coś przegapiłem. Tak posiadam klimę
-
Ciężko pali na zimnym
Witam mam podobny problem z 1.6 AHL na zimnym lub po ok 8 godzinach stania kiepsko pali a czasami od strzała. Na Vag-u wyskakuje błąd czujnika temp. Tylko mam pytanie gdzie on sie znajduje bo nie wiem jaki zamówić a rodzajów jest kilka a nie potrafię go zlokalizować.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w tym nowym roq- [B5 AHL] Czasami występujący problem z rozruchem!
Miernikiem na zgaszonym samochodzie przyłóż kable z miernika akuś powinien miec ok 12,2 potem odpal auto i powinien miec chyba 14,6 czy jakos tak- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoty w Forum są dalej aktualne ??- Nowicjusz - wątek powitalny
Robert 22 lata Zabrze Audi a4 1,6 żołnierz zawodowy 6bpd . Pozdrawiam - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Adams8888
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta