Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Azazello

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azazello

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=13920.0
  2. zależy co naprawić bez vaga nie będziesz wiedział
  3. Azazello odpowiedział(a) na zarcel temat w Audi A4 B5
    Mieszkasz daleko od wawy??
  4. Ok jutro lub pojutrze odpisze na PW pozdro
  5. Trochę daleko mieszkasz tak to bym ci wysłał
  6. Dokładnie tak mi się wydaje ale jeszcze nie rozkręcałem jutro już się za to zabiorę bo auto strasznego muła ma mimo to nie wpada w tryb awaryjny
  7. W hipermarkecie na dziale motoryzacyjnym jak chcesz to sprawdzę jaki i ewentualnie powiem ci nazwę
  8. Podepnij vaga i sprawdź błędy ale na 99,9% będzie to silniczek klapy centralnej zablokowany lub nieodpowiednie napięcie idącego do niego ale obstawiam że zablokowany
  9. Spokojnie na allegro jest specjalna pasta polerska do szyb samochodowych użyłem bo też miałem porysowaną od piór wycieraczek, efekty świetne i żadnych załamań http://allegro.pl/super-zestaw-polerski-do-szyb-samochodowych-pasta-i1586061141.html
  10. Kolego gdzie kupowałeś tego baranka??
  11. Było już ale ostatnio w sklepie widziałem taki specjalny płyn srebrny odporny na wysokie temperatury specjalny do malowania wydechu niestety nie pamiętam jak się nazywa ;(
  12. ok dzięki jutro będę rozkręcał i zobaczę czy to naprawdę to jego wina
  13. Czyli rozkręcam obudowę ECU i go tam znajdę bez problemu tak ??
  14. A możesz dokładnie mi powiedzieć gdzie się on znajduje??Bo to chyba jego wina
  15. Pytanie jak w temacie po za tym na Vag-u wywala non stop błąd 65535-Internal control module memory error którego nie da się wykasować po za tym autko nie ciągnie tak jak powinno lecz nie łapie notlaufa [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 16:13_________________________________________________Nikt nie wie o co chodzi?? ;(
  16. Panowie nie wymieniałem nigdy poduszek a zauważyłem że mam jakieś małe drgania silnika pomożecie mi dobrać poduszki, które najlepiej będą pasowały do 1Z
  17. U mnie też jak stoję w korku na luzie to trzepie tylko i wyłącznie jak jest włączona klima nie wiem co to może być może ktoś pomoże
  18. Powiem tak próbowałem też i ten sposób pomogło ale tylko na chwilę tak jak któryś kolega pisał powyżej czyszczenie albo regeneracja turbawki
  19. Dokładnie jak jest dużo odprysków to tylko malowanie ja mam czarny kolor i na zderzaku jest pełno małych białych kropek aż już patrzeć nie mogę ale nie mam czasu kiedy sobie tego pomalować
  20. A może któryś wahacz?? U mnie też wyszło że wszystko niby ok miało być a okazało się że to górny wahacz zobacz czynie masz tam luzów
  21. Witam po sprawdzeniu silnika wyskoczyły mi takie oto błędy 17978-uszkodzony sterownik immo. - zły kod, ECM, przewody 65535- uszkodzony sterownik ECM Co to wogóle jest ten ECM i do czego służy Z góry za wszystkie informację dziękuje.
  22. Chyba jest napisane że zaczerpnięte z forum passata.Moim zdaniem opis ok i wielu ludziom się przyda pamiętajmy tylko jak zakładamy ponownie turbo nie zapominajmy o nowych uszczelkach. PS> Trzeba było jeszcze wrzucić zdjęcia jak zdemontować turbo bo nie wszyscy to wiedzą
  23. Dokładnie przy takich rękopisach to można i nawet dzban miodu pitnego wypić
  24. Co wy wszyscy macie wolne w czwartki??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.