Treść opublikowana przez Bertoni
-
[B5 AFN] Skrzypienie przy skręcaniu
U mnie jeden z dolnych wachaczy skrzypiał,po doraźnej pomocy strzykawką z igłą zupełnie ucichło oczywiście był problem stwierdzić który to.(w oby dwa wstrzyknołem kapke oleju) Pojeżdziłem tak z 2 tygodnie i wymieniłem już kompletne zawieszenie bo i tak połowa wachaczy była w kiepskim stanie.
-
[B5 AFN] Skrzypienie przy skręcaniu
nie wbijam nowego tematu bo ten chyba i mnie dotyczy....od dwóch dni w czasie jazdy słyszałem jakieś skrzypienia...dziś w czasie ruszania opusciłem szybe i głośne skrzypienie słysze z lewej przedniej strony....zatrzymuje i sprawdzam...naciskając na bude skrzypi...takie same skrzypienie po kreceniu kierą w lewo czy w prawo...nawet niewielkie ruchy i już to słychać! no nic podnoszę na lewarku i opryskałem wszystko w koło środkiem smarnym w spreyu nie pomogło ani na sekunde...jak narazie niewiem co to może być?
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
ja mam auto 3 miesiące...tez mam ten dzwięk(tyle że nie jest dla ,mnie dokuczliwy)...ale narazie z tym nic nierobie aż coś sie nie rozleci,albo zacznie zle działać,bo narazie wszystko w porządku...przynajmniej bede wiedział czy to było to
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
ale....to napewno sprzęgło....no bo pół roku temu w 75% pisałeś że to skrzynia...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
moja 1998r,jestem jej 3włascicielem(pierwszym w kraju-sam sprowadzałem) na liczniku 195tyś w co wierze po stanie auta.Co ciekawe w rodzinie mam rawke 1994r-drugi własciciel też sprowadzona przez ze mnie,teraz 205 tyś i w ciągu 3 lat użytkowania przejechała tylko 18tyś km
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Może trochę starszy model....audi 80 coupe i q 2.8 92rok ,autko przez 4lata mojego użytkowania niemiało żadnych poważnych usterek....w momencie zakupu (150kkm) ale z tego co wiem 100kkm ktoś odjoł,osobiście ją zaraz zagazowałem ,przy sprzedaży miała prawie350kkm najechane i co cieszy to do teraz ją niekiedy widuje :>
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
no właśnie muj kuzyn miał to bez turba....co w takim przypadku jest przyczyną?(to było jakieś 10lat temu co pamiętam to mechanik coś o zbyt dużym zagrzaniu silnika wspomiał )
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
Muj kuzyn tak załatwił golfa jedynke 1.6d...a mam pytanko jakim motorom w naszych autach to najbardziej grozi?
-
[ALL B5] Skrzynia biegów
też się przyłączam...tyle że mi dwójka jakby haczyła?....reszta biegów git.
-
[ALL] Rozruch przy dużych mrozach
Witam,Mi dziś(-14stopni)auto po dwóch dniach nieodpalania,po ok 6-7sekundach świecenia kontrolki, zagadał po około 2ekundach kręcenia tyle że jakieś 10 sekund nierówno pracował-po tym czasie miał już normalne obroty,czyżby któraś z świec padła? 1.9TDI 90km
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Robert Kiedyś....Audi 80 2.8coupe Teraz...Toyota Rav4 I 2.0 na dniach....A4 Avant TDI(jak kupię to śię pochwale .Pozdrawiam Wszystkich.