Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bertoni

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bertoni

  1. U mnie jeden z dolnych wachaczy skrzypiał,po doraźnej pomocy strzykawką z igłą zupełnie ucichło oczywiście był problem stwierdzić który to.(w oby dwa wstrzyknołem kapke oleju) Pojeżdziłem tak z 2 tygodnie i wymieniłem już kompletne zawieszenie bo i tak połowa wachaczy była w kiepskim stanie.
  2. nie wbijam nowego tematu bo ten chyba i mnie dotyczy....od dwóch dni w czasie jazdy słyszałem jakieś skrzypienia...dziś w czasie ruszania opusciłem szybe i głośne skrzypienie słysze z lewej przedniej strony....zatrzymuje i sprawdzam...naciskając na bude skrzypi...takie same skrzypienie po kreceniu kierą w lewo czy w prawo...nawet niewielkie ruchy i już to słychać! no nic podnoszę na lewarku i opryskałem wszystko w koło środkiem smarnym w spreyu nie pomogło ani na sekunde...jak narazie niewiem co to może być?
  3. ja mam auto 3 miesiące...tez mam ten dzwięk(tyle że nie jest dla ,mnie dokuczliwy)...ale narazie z tym nic nierobie aż coś sie nie rozleci,albo zacznie zle działać,bo narazie wszystko w porządku...przynajmniej bede wiedział czy to było to
  4. ale....to napewno sprzęgło....no bo pół roku temu w 75% pisałeś że to skrzynia...
  5. moja 1998r,jestem jej 3włascicielem(pierwszym w kraju-sam sprowadzałem) na liczniku 195tyś w co wierze po stanie auta.Co ciekawe w rodzinie mam rawke 1994r-drugi własciciel też sprowadzona przez ze mnie,teraz 205 tyś i w ciągu 3 lat użytkowania przejechała tylko 18tyś km
  6. Może trochę starszy model....audi 80 coupe i q 2.8 92rok ,autko przez 4lata mojego użytkowania niemiało żadnych poważnych usterek....w momencie zakupu (150kkm) ale z tego co wiem 100kkm ktoś odjoł,osobiście ją zaraz zagazowałem ,przy sprzedaży miała prawie350kkm najechane i co cieszy to do teraz ją niekiedy widuje :>
  7. no właśnie muj kuzyn miał to bez turba....co w takim przypadku jest przyczyną?(to było jakieś 10lat temu co pamiętam to mechanik coś o zbyt dużym zagrzaniu silnika wspomiał )
  8. Muj kuzyn tak załatwił golfa jedynke 1.6d...a mam pytanko jakim motorom w naszych autach to najbardziej grozi?
  9. Bertoni odpowiedział(a) na krzych5 temat w Audi A4 B5
    też się przyłączam...tyle że mi dwójka jakby haczyła?....reszta biegów git.
  10. Witam,Mi dziś(-14stopni)auto po dwóch dniach nieodpalania,po ok 6-7sekundach świecenia kontrolki, zagadał po około 2ekundach kręcenia tyle że jakieś 10 sekund nierówno pracował-po tym czasie miał już normalne obroty,czyżby któraś z świec padła? 1.9TDI 90km
  11. Robert Kiedyś....Audi 80 2.8coupe Teraz...Toyota Rav4 I 2.0 na dniach....A4 Avant TDI(jak kupię to śię pochwale .Pozdrawiam Wszystkich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.