Treść opublikowana przez puzzel1
-
[ALL B6] Czy kierownica z audi a3 podejdzie do audi a4 b6
podejdzie, jest taka sama
-
[ALL B5] Zmiana kierownicy.
Racja dzieki, u takich jednych z Lubartowa obszyta
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120126/PRZEMYSL/933838571§ioncat=photostory3 ''komorowski matole, skad bedziesz sciagal pornole''... ci co glosowali na PO to teraz mają to co chcieli...
-
[ALL B5] Zmiana kierownicy.
Dokladnie, pakuj kiere s4 i nie baw sie w te z r8/tts... One pasują w ostateczności do b6, ale nie do b5
-
[B7 BRE] Mam problem. Nieznana kontrolka
ten filtr cząstek stałych jest drogi fpiz*u, nie wiem jak dla audi, ale brat za taki filtr do mazdy 6 zaplacil ponad 600 funtów
-
[ALL B5] Wymiana kierownicy A4 na kierownice S4 2000r lift co potrzebne ?
czyli taśma zostaje moja i wszytko będzie pasowało ? dzięki o to mi chodziło pozdro tak, odkrecasz stara i przykrecasz nowa, latwizna
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
. Oby coś to dało . oby, choć ciężko w to wierzyc
-
[ALL B5] Wymiana kierownicy A4 na kierownice S4 2000r lift co potrzebne ?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122382.0;highlight=wymiana+kierownicy
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Tak naprawde to internet teraz straci 90% na wartości, skoro nic nie będzie można ściągnąć czy obejrzeć ciekawego, a do tego płacić za wstawianie fotek np. na allegro... ehh :wallbash: Większość dostawców internetu dostanie ladnie po dupieee, ale co poradzic
-
[B5 ADP] Jak podpiąć poduszkę powietrza
kiera polift do przedlifta = problem
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
tu sie nie zgodze, bo jest bardzo duzo poliftów w bdb stanie, ja kupilem igly kompletne za 400 z wysylka. Najlepiej polować na lampy z anglika, bo z anglikow w 90% są igły no i o wiele tańsze, a wystarczy tylko przełożyć ten haczyk na dół i gra wszystko A jeśli chodzi o zespolone Depo/Tyc, to nawet sie nie wypowiadam na temat ruszajacych sie soczewek itp.
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
na pewno
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
Dokladnie, o ile koleś nie wykreci taśmy, bo tak czasem robią, ale nawet jeśli by wykrecil to przekladasz ze swojej kiery i tez wszystko pasi z tym piwem to bym sie klocil, bo na poczatku wprowadzilem Cie w blad, ale bylem pewien ze masz polift kiere, bo kolega ma b5 sedana z sierpnia 97roku i ma właśnie poliftową, czyli Ty musisz mieć wypust z przed sierpnia 97 roku
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
- potrzebujesz redukcje, obudowe kierownicy poliftową i taśmę polift - jest tak napisane, bo koles tak napisal ale pasuje tylko do 97 roku bo to maly wieloklin, taki jak u Ciebie
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
z jakiego miesiaca ma kolega b5? w takim razie ta kiera z linku powyzej bedzie pasowac
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
pierwszy lift, wiec smialo mozesz kupowac, bedzie pasowac bez zadnych przejsciowek itp. Jesteś pewien? Ja mam takie same lampy w 96r, a wieloklin mały.... Niech lepiej wrzuci fotki starej kiery to będzie wiadomo jaka kolumna tam siedzi Wieloklin byl zmieniony po 1 lifcie, czyli od 97 roku. Ty masz maly wieloklin bo 96rocznik, a lampy musial poprzedni wlasciciel zmienic. Z tego co widziałem to w 97r były jeszcze te stare 4 ramienne plastiki, ale spierał się nie będę. Zgadza sie, bo I lift mialy wypusty od 1 sierpnia 97r, wiec modele wyprodukowane przed 1 sierpniem zjeżdżały jeszcze z przedliftowej taśmy produkcyjnej
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
pierwszy lift, wiec smialo mozesz kupowac, bedzie pasowac bez zadnych przejsciowek itp. Jesteś pewien? Ja mam takie same lampy w 96r, a wieloklin mały.... Niech lepiej wrzuci fotki starej kiery to będzie wiadomo jaka kolumna tam siedzi Wieloklin byl zmieniony po 1 lifcie, czyli od 97 roku. Ty masz maly wieloklin bo 96rocznik, a lampy musial poprzedni wlasciciel zmienic.
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
pierwszy lift, wiec smialo mozesz kupowac, bedzie pasowac bez zadnych przejsciowek itp.
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
tylne lampy po 1 lifcie?
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
Może kolega ma juz I polift, wtedy podejdzie :>
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
jak dla mnie git Kowi ma racje, ze niepotrzebnie je zadymili. Twoj zderzaczek to s4?
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
Gdzie fotyy :?:
-
[B5 AHH] [B5 AHH] Moja B5 Avant !!!
Ładniutki polift, kolor super tylko czemu grill z przedlifta?? 153ps - niezly wynik jak na samych 216
-
[ALL B5] BUJAJACY SIE FOTEL KIEROWCY..
Ostatnio wyciągałem fotele do prania i wypadły mi ślizgi, w efekcie czego po ponownym montażu foteli strasznie nimi bujało na zakrętach, co było nie do zniesienia na szczescie znalazlem slizgi, wsadzilem i jest git Tutaj macie po 3,50 za sztukę: http://motoallegro.pl/slizg-fotela-vw-golf-1-2-3-passat-b3-b4-audi-seat-i2029589835.html co prawda aukcja zakonczona, ale mozna napisac do kolesia to jeszcze raz wystawi
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
Zobaczymy jak Adrian założy