Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Chętnie zobaczę wykres osoby która ma wgrany soft do seryjnego 3,0TDI i ma lepiej.Oczywiście bez żadnych dalszych przeróbek w silniku.Tylko uczciwy wykres a nie taki na pokaz.
-
Czy mozna kupić RS4 za 20tyś złotych ? Na to by wychodziło
cuchnie wałem na kilometr i ten łamany polski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Zrobic to mozna i wiecej tylko co z silnikiem...Wole pewne 285KM i ze nic mi sie nie stanie niz naciagane 15 wiecej z pewnym ryzykiem.Bo to chyba tylko po to zeby była trójka z przodu.. :gwizdanie: 15KM wiosny nie uczyni to 5% To ze seria jest na bogato raczej wiekszego znaczenia nie ma.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Niestety nie mam.Ale mam sposobność jeździć taka A5 bez programu... I.. ja z mojej jestem zadowolony a oto chyba chodzi.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Rabatu?
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Program był robiony ponad rok temu w CS.Dzis u Mirka wyszło bardzo podobnie.Więc tak ma być.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
No no 284,2 :decayed: :polew: Nie no tak serio to jest OK to dupowóz a nie mistrz sprintów.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Jeden i drugi CAPA
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Uploaded with ImageShack.us Jest ile jest więcej nie będzie raczej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To szajs straszny te felgi..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
I ja dziękuję bardzo fajny dzień!
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Teraz wrazenia nie robi nie oszukujmy sie. Zmula go jednak mocno. Kurde no to nie jest 500KM zeby koła nie robiły różnicy... Z tego rozmiaru nie zrezygnuje nie ma szans bo wyglad auta jest dla mnie wazny.Musi mi sie podobac. [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 17:09_________________________________________________Nastała jasność Uploaded with ImageShack.us
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
te felgi zostaną?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
f*ck ciekawe kto to
-
A5 8T 1.8 TFSI
To w takim razie jaki zapas mam kupic do siebie?
-
[B7 BLB] Co sądzicie-fajne te felusie!!!
To pakuj 20
-
[B7 BLB] Co sądzicie-fajne te felusie!!!
A jaki styl jazdy preferujesz? Jak nie omijasz krawężników i nie patrzysz na dziury to 17 za dużo a jak dbasz to i 19 w B7 da radę...Zależy czego oczekujesz. 17 do B7 to tragedia moim zdaniem.Opcja zimowa.
-
[ALL B6] Quattro a opony
Na szybko znalazlem: "Czwarta generacja „wypchnęła” centralny dyferencjał Torsen T-1 który został zastąpiony Torsen’em II generacji. Natomiast w tylnej osi zastosowano system EDL czyli elektroniczną blokadę mechanizmu różnicowego. Taki system współdziała z układem ABS i hamulcami przyhamowując koła ,które zaczyna buksować. System ten pracuje do 40 km/h a w sportowych modelach S nawet do 80 km/h. Czasy świetności quattro IV przypadają na lata 1994-2001r. W 2005r kolejna już V generacja napędu quattro wprowadziła istotną zmianę: asymetrią działania. Dotąd moment obrotowy rozdzielany był w stosunku 50:50..." Więc błąd? Chyba jednak nie.. "Mechanizm T1 i T2 w warunkach normalnej przyczepności dzielą moment obrotowy po równo pomiędzy osie. Mają zatem zastosowanie jako centralne jak i osiowe mechanizmy różnicowe. T3 ze względu na swą konstrukcję pozwala na przekazywanie momentu między osiami w warunkach normalnej przyczepności w proporcji innej niż 50:50. Został stworzony specjalnie z myślą o pojazdach AWD, wymagających innego niż 50:50 podziału momentu, jako mechanizm centralny. Przykładowo w AUDI RS4 zastosowano podział 40:60." Wydawało mi się dziwnym rozkład 60:40... Takze teoria ze zdzieraniem przednich opon moze miec tylko potwierdzenie jesli dzieje sie tak przez wieksze dociazenie przedniej osi(silnik). Naped nic do tego nie ma.
-
[ALL B6] Quattro a opony
Myśłałem że w Torsenie IV generacji który jest w B5 napęd jest przenoszony w stosunku 50:50...
-
[ALL B6] Quattro a opony
Skąd wniosek że przy quattro na torsenie przód zdziera się szybciej?
-
A5 8T 1.8 TFSI
Zastanawia mnie tylko jedno..jakby tego nie liczyc to kolo ma inny obwod niz fabryczne kolo z A5 obojetne w jakim rozmiarze...założmy ze bierzemy tez 19 cali.Fabrycznie ma 255/35/19 czyli mamy 89,25 mm gumy nad felgą. Tu jest 125/70/19 co przy takim samym rozmiarze felgi daje 87,5mm....czyli obwod koła jest inny.. To jak tego uzywac w quattro?
-
[B7 BLB] Co sądzicie-fajne te felusie!!!
Mój miły nie będzie niestety bo oba wzory kompletnie nie pasują do B7 moim zdaniem...
-
A5 8T 1.8 TFSI
oczywiscie ze ma.
-
A5 8T 1.8 TFSI
No miał byc nowy ten zapas.. a tu rdza..znam tego sprzedawce..troche siara... Ja mam dokładnie tak samo w bagazniku.Trzeba kupic inny styropian z miejscem na windę etc... Zapytaj klimka moze ma... Dzięki za fotki