Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Chętnie zobaczę wykres osoby która ma wgrany soft do seryjnego 3,0TDI i ma lepiej.Oczywiście bez żadnych dalszych przeróbek w silniku.Tylko uczciwy wykres a nie taki na pokaz.
  2. cuchnie wałem na kilometr i ten łamany polski
  3. Zrobic to mozna i wiecej tylko co z silnikiem...Wole pewne 285KM i ze nic mi sie nie stanie niz naciagane 15 wiecej z pewnym ryzykiem.Bo to chyba tylko po to zeby była trójka z przodu.. :gwizdanie: 15KM wiosny nie uczyni to 5% To ze seria jest na bogato raczej wiekszego znaczenia nie ma.
  4. Niestety nie mam.Ale mam sposobność jeździć taka A5 bez programu... I.. ja z mojej jestem zadowolony a oto chyba chodzi.
  5. Rabatu?
  6. Program był robiony ponad rok temu w CS.Dzis u Mirka wyszło bardzo podobnie.Więc tak ma być.
  7. No no 284,2 :decayed: :polew: Nie no tak serio to jest OK to dupowóz a nie mistrz sprintów.
  8. Jeden i drugi CAPA
  9. Uploaded with ImageShack.us Jest ile jest więcej nie będzie raczej
  10. To szajs straszny te felgi..
  11. I ja dziękuję bardzo fajny dzień!
  12. Teraz wrazenia nie robi nie oszukujmy sie. Zmula go jednak mocno. Kurde no to nie jest 500KM zeby koła nie robiły różnicy... Z tego rozmiaru nie zrezygnuje nie ma szans bo wyglad auta jest dla mnie wazny.Musi mi sie podobac. [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 17:09_________________________________________________Nastała jasność Uploaded with ImageShack.us
  13. te felgi zostaną?
  14. f*ck ciekawe kto to
  15. To w takim razie jaki zapas mam kupic do siebie?
  16. A jaki styl jazdy preferujesz? Jak nie omijasz krawężników i nie patrzysz na dziury to 17 za dużo a jak dbasz to i 19 w B7 da radę...Zależy czego oczekujesz. 17 do B7 to tragedia moim zdaniem.Opcja zimowa.
  17. Na szybko znalazlem: "Czwarta generacja „wypchnęła” centralny dyferencjał Torsen T-1 który został zastąpiony Torsen’em II generacji. Natomiast w tylnej osi zastosowano system EDL czyli elektroniczną blokadę mechanizmu różnicowego. Taki system współdziała z układem ABS i hamulcami przyhamowując koła ,które zaczyna buksować. System ten pracuje do 40 km/h a w sportowych modelach S nawet do 80 km/h. Czasy świetności quattro IV przypadają na lata 1994-2001r. W 2005r kolejna już V generacja napędu quattro wprowadziła istotną zmianę: asymetrią działania. Dotąd moment obrotowy rozdzielany był w stosunku 50:50..." Więc błąd? Chyba jednak nie.. "Mechanizm T1 i T2 w warunkach normalnej przyczepności dzielą moment obrotowy po równo pomiędzy osie. Mają zatem zastosowanie jako centralne jak i osiowe mechanizmy różnicowe. T3 ze względu na swą konstrukcję pozwala na przekazywanie momentu między osiami w warunkach normalnej przyczepności w proporcji innej niż 50:50. Został stworzony specjalnie z myślą o pojazdach AWD, wymagających innego niż 50:50 podziału momentu, jako mechanizm centralny. Przykładowo w AUDI RS4 zastosowano podział 40:60." Wydawało mi się dziwnym rozkład 60:40... Takze teoria ze zdzieraniem przednich opon moze miec tylko potwierdzenie jesli dzieje sie tak przez wieksze dociazenie przedniej osi(silnik). Naped nic do tego nie ma.
  18. Myśłałem że w Torsenie IV generacji który jest w B5 napęd jest przenoszony w stosunku 50:50...
  19. Skąd wniosek że przy quattro na torsenie przód zdziera się szybciej?
  20. Zastanawia mnie tylko jedno..jakby tego nie liczyc to kolo ma inny obwod niz fabryczne kolo z A5 obojetne w jakim rozmiarze...założmy ze bierzemy tez 19 cali.Fabrycznie ma 255/35/19 czyli mamy 89,25 mm gumy nad felgą. Tu jest 125/70/19 co przy takim samym rozmiarze felgi daje 87,5mm....czyli obwod koła jest inny.. To jak tego uzywac w quattro?
  21. Mój miły nie będzie niestety bo oba wzory kompletnie nie pasują do B7 moim zdaniem...
  22. oczywiscie ze ma.
  23. No miał byc nowy ten zapas.. a tu rdza..znam tego sprzedawce..troche siara... Ja mam dokładnie tak samo w bagazniku.Trzeba kupic inny styropian z miejscem na windę etc... Zapytaj klimka moze ma... Dzięki za fotki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.