Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale ci dobrze,...uwielbiam Barcelonę..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Ta bo ja mam czasu jak lodu :decayed:
-
A5 8T 3.0TDI quattro
pewnie ze sie da tylko musze telefon zamontowac zeby miec wolne łapska.. Bo to ma kolosalne znaczenie..przecież kreciłem na czerwone pole a w dieslu tam juz zero ciągu... Żeby to robić sprawnie pokombinuje coś z taśmami klęjącymi No i kółka..nie oszukujmy się..w porównaniu do 225/50/17 zimy to w rozpędzaniu duża różnica..
-
ALL A5] Osłona podwozia Audi A5 potrzebny numer części
Laczy sie to z czescia numer 4 bardziej z przodu auta.. Hmm nie wiem czy to jest na rysunku chyba nie.. Moze to czesc numer 1 ale glowy sobie uciac nie dam..
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
Cena totalnie z kosmosu,nierealna. Niestety, ale to zaden wielki rarytas nie jest.Autko zadbane ok ale ma 6lat.... 2005 rok 99tys to do dzialu strefa smiechu..
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Książkę przeczytałem... Uczucia ambiwalentne..chyba liczyłem na coś więcej..a z drugiej strony na cóź więcej liczyć można było... Dałem mamie bo ona pali cały czas..zobaczymy.. Ja już nie paliłem ponad 30 dni jak się zabrałem za nią...
-
A5 8T 1.8 TFSI
ale że co? wcześniej miałeś klekota? Raczej dosc opływowa sylwetka i nie słychac szumów powietrza. U mnie to samo. Jedziesz 200 i gadasz sobie swobodnie.
-
A5 8T 1.8 TFSI
No piękna :good: A dziś byłem we Wrocławiu i nie jest tak źle(choć jeździłem po głównych drogach :gwizdanie: )
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
21 jest optimum :gwizdanie: :gwizdanie:
-
A5 8T 3.0TDI quattro
To drewno mi pasuje Nie wiem czemu ale mi leży Zostawiam. Wydech priorytetem.Ledy jakoś mnie nie kręcą nie wiem czemu. Może zmienię zdanie. A na razie kompletuje akcesoria do zabaw lakierniczych i nie tylko:)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 17:42_________________________________________________ Na początku ruszałem z dwójki bo zmienianie biegów,trzymanie kierownicy,Iphona i obserwowanie drogi to trochę za duzo na niesamowity wynik.Później spróbowałem z jedynki..Za późno zmieniałem biegi to nawet widać... No i koła też swoje robią na zimowych 17 przyspiesza odczuwalnie lepiej...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Muskel1 dzieki za dobra radę Ale te felgi do B8 to nie bardzo..na dodatek ET cos wyglada slabo.. za bardzo schowana...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Panowie spokojnie.Wiem co robię Tfu z tyłu było 2.3 nie 2.2 to po pierwsze. A auto poza nami puste(tak wogóle to w 99% jezdze sam) Przod 2.4 to troche mniej niz sie zaleca bo okolo 2.6 jak jezdzisz samemu przy tym motorze. Nie sa to drastyczne roznice i omawialem je z paroma osobami co siedza w tym temacie Jesli bede dbal zeby nie bylo mniej nie powinno byc klopotow. I na razie zadnych nie mam.Nic nie uszkodziłem,opony scieraja sie rowniez prawidłowo.Zobaczymy.Nastepnym razem dobije 2.5 na traskę. Jak nabilem na 2.8 przod to sie jezdzic nie dalo.Byl beton. [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:33_________________________________________________ Na wlepkach 20 nie ma [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:34_________________________________________________ Tabela podaje ze minimalne dozwolone cisnienie z tylu na 20 calach przy tym silniku w A5 to 2,2 bara.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Mnie dzis na trasie we dwojke przy wlaczonej klimie wyszlo 7,8 i tez uwazam ze nie mało.... Wina chyba cisnienia w oponach bo pare dni temu dalem przod 2.4 tyl 2.2.(zeby na miescie bylo OK) Wprawdzie na trasie sprawdzilem dwa razy czy przypadkie nie nagrzewaja sie za bardzo i nie ma efektu zabkowania..wszystko OK było.. No i S63 AMG na niemieckich blachach bo ewidentnie mnie prowokowała przez kilkadziesiat km :decayed: Ale to idzie jezu... No a czesc trasy jechalem bardzo spokojnie..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Haha Znam to Właśnie wróciłem z Wrocławia. Jechało sie na 20 rewelacyjnie.(bo to chyba jedyny porządny kawałek drogi w polsce Kraków-Wrocław ) Miron jakie Ci srednie spalanie ostatnio wyszło jak przyjezdzałes do nas na spota na tych kapciach?
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
a oponki?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ciężko pojąć z jakiego, bo np evo gt 360 upala się na 225.. a to auto odrobine lepiej się prowadzi i przyspiesza Tak.Ale nie jest na 20 calach wtedy
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Turdzi ET tych felg to 29. Z jakiegos powodu to auto fabrycznie przy tej feldze wychodzi na takim kapciu
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Zostawiłbym te co są nie będzie przekłamań licznika.Przy tym ET nie powinno obcierać. Jaki numer katalogowy felgi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To na cholere ten znaczek sline?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W R8 przecież nie ma pakietu Sline z czego jest ta kiera?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
ALL A5] Osłona podwozia Audi A5 potrzebny numer części
Witam Mam prośbę.Dziś zauważyłem że mam lekko pękniętą osłonę podwozia. Część ta jest umiejscowiona pod progiem auta zarówno z lewej jak i z prawej strony.Jest to taki krótszy pierwszy plastik zaraz za przednim kołem. Cos te plastiki strasznie szybko pękają bo w zimie wymieniałem już jedną długą osłonę bo wkurza mnie jak coś nie jest idealnie.Ta oslona ktora wymienialem wlasnie laczy sie z tym plastikiem ktory potrzebuje(numer plastiku ktory wymienialem to 8KO.825.207.Strona lewa).Czy ktos mógłby mi podać ten krótszy pierwszy plastik który lączy się z tą długą osłoną? Najlepiej obie strony. Mam nadzieję że jasno opisałem. Będę wdzięczny. Pozdr To chyba to ale potwierdzenie mile widziane. http://allegro.pl/audi-a5-oslona-pod-podwozie-8f0-825-201-202-i1537531780.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Było to X6 tablic nie znam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
24 Brawo. 275/30/24 Coś tak szybko zgadł?Bo nie wygląda na tyle ?[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:23_________________________________________________ Romantycznie