Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po Krakowie kręci się czarny nowy Merc CLS 350CDI...wygląda... Pani w środku też całkiem miła... Te nowe Mesie... :shocked:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spocika Wymarzłem tak że jeszcze w kinie mnie telepało... "Prawdziwe męstwo"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mikiciuk coś mówił o nowym silniku 3.0TFSI Ze niby srednio najmniej 17,5 litra mu wyszło Jakby nie było... to chyba jednak wolę gnojowóz
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felgach
:doh1: nie powiem a nie mówiłem(mówilismy)...
-
[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line
Pakujesz te kółka?Podobają mi się
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Wandej trafiłeś w sedno.O wiele łatwiej znaleźć A5 na tych 19 aniżeli na 20 Audi Exclusive. Tyle że faktycznie te 19 to wzór przypisany w Ori do A5 natomiast wzór "RS" jest dość powszechny w innych modelach.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Jestem już wszędzie. Ale z tymi polerkami to już sam nie wiem co wybrać. :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A miernik wziąłeś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OK wezmę dysk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wypal i wez na spota :naughty:
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
No ja nie wiem czy są błędy.Jedynie użyłem.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Mystic jestes zadowolony z tego Dasa-6?Cos musze kupić...
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felgach
Nie ma co sprawdzac.jak Ori maja ET56.Koniec kropka.Zrozum.A nie Ori to sobie daruj(zreszta nie widzialem podrob tego modelu ale moze sa).Tu jest temat o ET w B6.
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Użyj kalkulatora Ogra Matematyka
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Czyli w RS5 cos zmienili zeby predkosc byla rzeczywista?Wedlug Twojego kalkulatora to 14,8% dosc duzo..
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Pytanie co by się stało gdybym wrzucił 275/30 tak jak jest na tych felgach od RS5 do mojej skoro powinienem miec 265/30 przy 20.Cos bedzie predkosciomierz kulec?Czy nic sie nie spieprzy? Różnica 3mm na wysokości opony..
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Pewnie mają niskie.Pytanie czy mniejsze niz 29 ktore posiadam.Dokładnie 26ET. http://moto.allegro.pl/alufelgi-felgi-opony-20-audi-a5-s5-rs5-pakiet-rs-i1463707859.html
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Nie dygaj :D
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Nie znasz się Dla mnie 19" ten wzór o wiele lepiej wygląda bo ten od RS'a już wyrobiony a dodatkowo te 19" bardziej pasują do linii A5 :bicz3: :bicz3: [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 14:24_________________________________________________Nie ma takich 20 w oryginale w tym wzorze poza tym już zagłosowałem. Jak zmienic te to tylko na: Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL] Grupowe chipowanie compsport
Hamują w Gliwicach.Quattro również.Wszystko opisane tutaj.Cena pewnie przy grupowych do negocjacji.
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Zieluch zdjęcie numer 2 czy felga numer 2 Bo zaznaczyles chyba 19
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felgach
Nie słuchaj go ET jest 56.Miałem takie w A3 jedynie spotkac mozna w szerokosci 6 cali(wersja zimowa)jeszcze, bo standardowo jest 7,5. Takze sie myli.
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Oba zawieszenia wysokościowo (choc na 19 jest bardziej utwardzone)takie same.W A5 kozy raczej mieć nie można bo różnica przy slinie to tylko 10mm. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Te z drzwiami z tyłu to falsyfikaty No dobra bez OT.Pojedynek trwa. :gwizdanie:
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
A5 to A4 przeciez, tyle ze bez tylnych drzwi i ze spłaszczonym dachem