Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to szkoda Nie mow o mnie per"expert" bo ani sie tak nie tytuuje ani za takiego nie uważam. [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 11:14_________________________________________________Ech z kolega jałowa dyskusja jak w piaskownicy,nie jezdził ale swoje wie,no to chyba szkoda czasu Juz tylko sarkazm z jego strony nic wiecej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
14,8 to spalanie miejskie jakie podaje producent.No panowie.... http://www.audi.pl/pl/brand/pl/models/q7/audi_q7_v12_tdi/dane_techniczne_i.html[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 11:04_________________________________________________ Dokładnie 100% o to chodzi. Ale sie da i nie jest to zenujacy zart...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dynamicznie zasuwajac..no way.. Zapytaj się zawodowca Pawła. On jest ekspertem od spalania aut wszelkiej maści i narodowości. Z resztą ekspert Paweł Ci podpowie że to co napisał "producent" można spokojnie osiągnąć. Tak więc jeśli w danych technicznych jest 14,8 L to q***wa tyle spali i basta!! :polew: :polew: :polew: :polew: Paweł nie jest ekspertem od spalania aut wszelkiej masci.Natomiast Paweł jezdził i wie ze mozna tyle zrobic i nie lubi jak ktos kto nie miał jak sadze stycznosci z tym samochodem wypowiada swoje poglady na temat jego spalania. Strasznie zbaczamy z tematu.Chodziło o to ze Pablo napisał o 500-600KM samochodzie palacym 13-14 litrów i został wysmiany. A ja podałem model auta ktory spelnia te warunki.Ba i to w miescie.No bo o srednim spalaniu to juz nie dyskutujmy bo okolice 12 na trasie bez problemu.A i 25 zjesc tez umie.To oczywiste.Oczywiscie wszelkie dane z komputera nigdy nic nie sprawdzałem na stacji.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A moje auto za Twoje tez uczciwie ? :polew: Dobra chodzmy spac. Oświecę. Dojezdzam tym Q7 w pełni nagrzanym silnikiem pod spota wsiadasz jedziemy i lezysz i kwiczysz i placz i zgrzyt zebow. Bo specjalnie bym sie nie meczyl.Nie wysnuwaj na 100% opinii jesli cos Ci sie wydaje. Jak rozumiem dzis piatek pewnie cos w zylach krazy Ja nie mogę bo chorym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkim ?Q7 V12 TDI tez?A ile pali moje A5?Powiedz mi?Daj spokoj.Prosze Cie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wez 5 tys z konta..auto twoje mi nie potrzebne..Piatkowe popludnie??My mowimy o jezdzie miejskiej a Ty zaczynasz kombinowac zeby byl szczyt korkow....ej..jestes nieuczciwy.. Sekundantow kilku byc nie moze bo waga robi swoje nawet w tym kolosie.3 pasazerow to bbbaaaarrrdddzzzooo uczciwie. a zreszta...juz kombinujesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nikt.Ale to nie znaczy ze się nie da,Myslisz ze ja sie przejmuje spalaniem?Tez nie bo malo jezdze.A diesla mam z innych powodow. Nie rozumiem tylko po co ktos kto jak przypuszczam nie jezdził autem o jakim rozmawiamy czyli Q7 V12 TDI wysuwa takie 100% pewne opinie jakoby sie nie da uzyskac takiego spalania i pisze o tym ze to zenujacy zart.Przeciez nie napisalem tego zeby było smiesznie .Nie wyssałem tez tego z palca,ani nie wyczytałem tego z internetowych opinii,gdzie na ogół siedzą mistrzowie teoretyki.Miałem to szczescie pojezdzić. :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trasa po miescie bez wymyslania,uczciwie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sedzia powinnien byc Stockinger.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok skoro jestes pewien zrobmy tak. Umowimy sie na ktoryms spociku wez 5tysiaczkow ja wezme 5tysiaczkow,dodatkowo przytargam Q7 V12 TDI Zostawimy kase na puli wyzerujemy liczniki spalania i kilometrow, wezmiemy nawet jednego "sedziego" do srodka pokrecimy sie wieczorkiem te 100km po Krakowie jesli bedzie powyzej 14,5 przy mojej jezdzie przytulisz sobie bezbolesnie 5 tysiaczkow w sam raz na letnie mody,niestety jesli jakims cudem uda mi sie ta sztuczka to ja biorę swoje i Twoje. To jak?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
9,9 i da sie zrobic tyle nawet po programie. Na trasie do 6 zlazłem a da sie mniej bo korki byly momentami niemilosierne,zima grzac musialem itd itp. Wiec obiecywane 5,7 osiagalne.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Starajac sie mozna osiagnac to co pisze producent.Po prostu jezdzac wystarczy myslec troche bardziej o ekonomii plus pewne nawyki.Nic wielkiego.We wszystkich moich prywatnych autach i nie tylko stwierdzałem ze spalanie podawane przez producenta zawsze jest osiagalne. BTW potyczka sie nie wywiaze Mozemy sie przeciez zalozyc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem czemu cytujesz chico apropo mojej wypowiedzi. W A6 to było extremum zgodzę się.Tyle ze tam producent podaje w miescie 18,3litra.Nie sadzisz ze drastyczna roznica?? Natomiast niedowiarkow z Q7 nie rozumiem poniewaz tam producent podaje zuzycie w miescie na poziomie 14,8L wiec wierzcie mi nie szalejac naprawde da sie tyle zrobic.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No kolego stwierdzam jednak ze to prawda.Tyle pokazywał komputer.Chyba ze klamal a Ty wiesz lepiej bo jezdziłeś W A6C6 4.2 Tiptronic zrobiłem kiedys 13,3 litra jezdzac po miescie na 18 kolach ale to juz faktycznie było "na kropelce" bez klimy naprawde umiejetnie dohamowujac etc.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No 500 konne TDI w Q7 w 14 literkach sie zmiescisz lekko depczac gaz :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a fotele masz elektryczne z pamieciąś ???? bo jak tak to to lusterko tez jest programowalne do pamieci foteli, moze masz nie ustawione. Tak mam I kombinowałem z nimi ostatnio.No ale co to ma do rzeczy? Przeciez lustro opuszczało sie zawsze tak samo na wstecznym (oczywiscie jak koleczko bylo w pozycji sterowania na prawe lusterko).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moje lusterko.. pomoze ktos?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cholera właśnie się zorientowałem że przy wrzuceniu wstecznego lusterko boczne nie opuszcza sie tak jak nalezy.Tylko troche drgnie i tyle. :wallbash: A ruszajac sterowaniem działa bez problemu wiec co sie mogło do cholery stac?Bo dla mnie ta funkcja dosc przydatna...Na Vagu wyskoczy blad jakby co? :wallbash:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cos bzdura z tymi oponami moim zdaniem..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :laghing2:
-
Kupiłem samochód za 4zł.
:oklaski: :oklaski:
-
Kupiłem samochód za 4zł.
To Ty ochłoń i naucz się czytać ze zrozumieniem. Sprostowałem tylko Twoje stwierdzenie, że właścicielem auta stajesz się w momencie przerejestrowania. Nic nie pisałem o allegro, tylko o samym momencie, kiedy stajesz się jego właścicielem. A jest to moment podpisania umowy kupna-sprzedaży czy tam faktury. My nie w sejmie,nie wyjmuj zdań z kontekstu No raczej Dobra, uznajmy to za nieporozumienie i zapomnijmy o sprawie Jasna sprawa
-
Kupiłem samochód za 4zł.
:good: dokładnie.I na tym zakończmy [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 21:18_________________________________________________ To Ty ochłoń i naucz się czytać ze zrozumieniem. Sprostowałem tylko Twoje stwierdzenie, że właścicielem auta stajesz się w momencie przerejestrowania. Nic nie pisałem o allegro, tylko o samym momencie, kiedy stajesz się jego właścicielem. A jest to moment podpisania umowy kupna-sprzedaży czy tam faktury. My nie w sejmie,nie wyjmuj zdań z kontekstu
-
Kupiłem samochód za 4zł.
Kolego, właścicielem samochodu stajesz się w momencie podpisania dokumentu kupna/sprzedaży, a nie w momencie rejestracji Kolego prawnie nie podpisywał nic i włascicielem nie jest.Nie pisz bajek.Owszem umowa kupna sprzedazy na allegro jest wiazaca..ale do wydania pojazdu po zaplacie.Ochlon.[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 21:12_________________________________________________ Watpie zeby cos wywalczyl.Sady zmieniaja nastawienie.Internet staje sie powszechny,a i bledy coraz czesciej zdarzaja.Nic nie wskora sprawa bedzie sie ciagnac latami i gowno bedzie z tego. Nie zerujmy na ludzkich bledach ani krzywdach.Tylko na wlasnej pracy.To droga do dobrego auta.Jedyna. Pozdrawiam
-
Kupiłem samochód za 4zł.
W opisie było ze chce 4tys.Wiec...sąd da wiarę ze to pomyłka i nic nie wskorasz kolego.Daj sobie spokoj. Druga sprawa..kwestia: "I teraz: taki zakup to jednak umowa zobowiązująca. Nie chciałbym, żeby tym samochodem były popełniane przestępstwa itp, lub gdzieś był zostawiony a składka ubezpieczeniowa, lub jakieś inne przestępstwa kierowane do mnie, ze względu na to, że wg. allegro jestem nowym właścicielem samochodu od dnia dzisiejszego. Jak to ładnie rozwiązać, żebym mimo wszystko nie był nowym właścicielem samochodu?" Jaka składka???Jakie przestepstwa?? Kolego przeciez Ty go nie zarejestrowałes na siebie...Nie za duzo filmow grozy po polnocy ogladasz?? Zapomnij o sprawie i tyle.