Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 AVF] podświetlenie uchwytu na kubek i szufladki na monety B6
u mnie tez nie świecą i chyba nigdzie nie świecą bo tam nie ma jak podłaczyć zasilania
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no lubie miec wszytsko tak jak należy pytałes kiedys jak sie zmienia ten plastik przy drzwiach hmm zajmuje to max 20 min a takie cos do drzwi kosztuje całe 40 zł no moze nie całe ale warto sobie to zmienić bo auto odrazu ładniej wygląda
-
[B6 AWX] VAS 5052 - weryfikacja przebiegu w B6
no u mnie sie nie udało a wiem ze mam cofnięty teraz to juz zreszta nie wiem czy jest czy nie jest
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no pojechałem do serwisu pozamawiałem to co chciałem jeszcze czekam na ramke do biegów i dolne wywietrzniki bo sa powicierane i jedną zaślepke
-
[B6 AWX] Moja ukochana Audiczka A4 1,9 TDI
świetna i ten srodek
-
[B6 AVF] Duże spalanie
szczerze nie chce mi sie tego ustawiac ale moze kiedys sie zbiore bo juz pokazywałes jak
-
[B6 AVF] Duże spalanie
mi spala od 6.0 do 8.0 a średni cos około 7 l wiec spalanie jest normalne oczywiscie wszystkie wskazania wg fis-a
-
[B6 AVF] Rozrząd
no bez przesady to nie opel mysle ze spokojnie 80 - 90 tys da rade bez problemu serwis zaleca wymiane co 120 tys sam pasek nie pęknie zazwyczaj sa awarie pompy wody i to przyczynia sie do zerwania paska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam moge kogos z was prosić o nagranie płyty z mapą DX polska czechy na 2007/2008 bo ja juz straciłem kilka płytek i mnie szlak trafi bede wdzięczny jakby mi ktos nagrał na wtorek taka płytke
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
o witam witam pokazuj swoją i to szybko [br]Dopisany: 30 Październik 2007, 07:15 _________________________________________________no i mam juz prawie wszytsko oprucz włącznika świateł radyjko na CD
-
[B6 AVF] Jaka zmieniarka do AUDI concert II
Wiem moze ktos jaka zmieniarka bedzie pasowała do radia concert II chce taką zeby mozna było ją w schowku zamontować bo tam jest miejsce i na allegro są tylko jeden pisze tak a drugi inaczej http://www.allegro.pl/item258700705_zmieniarka_6_cd_audi_vw_tanio.html czy taka http://www.allegro.pl/item261051693_zmieniarka_audi.html i jedni pisza ze współpracuje tylko z NAVI moze wy rozwjejecie moje wątpliwosci
-
[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :
super kolorek szukałem takiego ale jakos mi nie wyszło
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
dziś auto nawoskowałem gruba iloscią wosku ;P wyjąłem aku posprzątałem i przykryłem pokrowcem w garażu , jego czas jazdy nadejdzie na wiosne i lato
-
[B6 AVF] Gdzie jest czujnik temperatury cieczy chłodzącej ?
No mam takie pytanie gdzie w AVF jest czujnik cieczy chłodzącej bo mi czasem temperatury silnika nie pokazuje i chce zobaczyć czy nie łaczy kostka czy trzeba kupic grgi czujnik ??
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
będą na 90 % 17 calowe ale to sie zobaczy zreszta nie przewiduje modyfikacji zawieszenia to na 18 bedzie wyglądał smiesznie
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no xenonki działaja ;P :dance: [br]Dopisany: 23 Październik 2007, 12:33 _________________________________________________no i układ samopoziomujący tez łukasz dzieki serdeczne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja wyjmaki do radia tez bede miał jak cos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra lampa lampą ale zeby regulacja działała
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko i sie nie dostałem tam do tego boczka niestety a takie głupie pytanie jak wymienic żarówke z tyłu w światłach ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde ide bo nie wytrzymam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łukasz z przodu i z tyłu mam czujniki poziomu od tego zacznijmy wiem jak to wygląda a zeby zobaczyc czy jest ten moduł z tyłu to musze rozebrać pół samochodu zeby zobaczyc czy jest puszka czy sie myle ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm no na wachaczu z przodu jest czujnik nawet z niego kostke wypinałem chyba ze jest cos gdzie nie wiem gdzie to moze być
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bede na spociku i mam prosbe czy ktos kto bedzie z vagiemmoze mi sprawdzic układ samopoziomujący bo nadal nie działą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no no nie zapomnij ;P
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
silnik 1.8 gaźnik moc seryjna 90 km ogólnie kupiełm go w taki stanie no robiłem sam hmm lakiernik pomalował tapicer uszył dach uszyli w lublinie koła sam wypolerowałem i pomalowałem no tak naprawde to sam go poskładałem zrobiłem remont silnika zawieszenia no tam jest 90 % nowych częsci jakbym chciał zrobic wam foto relacje to zbrakło by tu miejsca [br]Dopisany: 23 Październik 2007, 12:30 _________________________________________________co do silnika są plany na 1.8 16 V z golfa II ten 140 ps ale sam nie wiem jeszcze no wystawiłem go pare razy na allegro ale chyba nie mam na tyle odwagi aby go sprzedać