Treść opublikowana przez boberek
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
panie inkognito jest Pan wielki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ttototototootossssssssssiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jedz na Torwar Poziek będzie tam czekał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty parówko nie myta
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
ano było tak okazało sie ze RNS był wadliwy CANy nie odłaczały zasilania cały czas ciągnął prąd Pingvun i co z tym RNS wkońcu wyszło ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł leszczopaszczyczakoaudiacy :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szkoda że retuszowany :polew: no i zjebałes całą frajde :polew: :polew:
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
dla mnie bomba
-
Bixenon Xenon od A do Z
A jaki to jest bixenon s-line? jak to nie wiesz !!!!!! no malik taki rezacz i nie wie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł ppasztety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam nie znacie sie [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 19:39_________________________________________________ :kox: [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 19:42_________________________________________________
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Sprawdź czy przewody od magistrali CAN są w odpowiednich pinach w kostce. dokładnei CAN steruje podświetleniem w RNS musis zlooknąć czy jest wpiete jak na schematach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gieje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł faken pjicze
-
[B7] S4 V8 Supercharger
A czy będzie dzięki temu szybsza ?? :decayed: :decayed: naturalnie powietrze bedzie berdziej opływało sliske auto a najlepiej to go całego plakem nasmaruj to dopiero będzie opływowe
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
ja tez od środy na zimówkach Kleber Krisalp HP 205/55/16
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty lepiej ucz sie moderowac, a nie sie czepiasz Nosfer bedzie moderatorem ? :evil: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek do kórwy nedzy , cztery chamskie szydercze texty a ty nic , zero riposty , zakochałeś sie do chója czy co ???? Bo strace reszte szacunku... joł bicze poziek zbiera siły albo łukasz mu cos powiedział i umilkł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie zrozumieałem ale OK poziek czemu nam nie pokazujesz swojej nowej kolekcji zdjęć nawet masz profil na www.buraki.org
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szkoda ze nie przeczytałes teg tylko jak kazdy brodaty turbodymonem w dresach sugerujesz sie tytułem :polew: :polew: :polew:
-
Pomysły czym handlować na allegro
graty z chin kox karbonowe częsci do rowerów z chin kox ceny takie mają ze szok widelec carbon cena z wysyłka około 400 zł tigran znapisem 700 taki sam token z napisem 900 a taki sam ritchey z napisem 1200 zł to sa takie same widelce tylko z innymi napisami jedna fabryka jeden widelec a fabryka ta sama
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
konkurs znajdz trytytke
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
no nie przesadzaj ledy nie pasują do B6 seria jest śliczna i niech tak zostanie wszytsko trzeba robić ale ze smakiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie nie jest :polew: o chyba trafiłem znowu :kox: W co ? Ty masz zwichrowany celownik po ostatnim upadku na jowerze :kox: tak zwichrował sie i przestawił na twoje pechy [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 14:24_________________________________________________ Padłem Nosfer jesteś moim IDOLEM :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie nie jest :polew: o chyba trafiłem znowu :kox: