Treść opublikowana przez Ryba22
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a co to za grupa dla Pań i nie tylko ? http://a4-klub.pl/group.php?groupid=16 ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- hehe MalutkaB dopiero przeczytałam twoją wiadomość tak mnie się podoba ta nazwa taka prosta i wiadomo o co chodzi ... ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- hehe MalutkaB dopiero przeczytałam twoją wiadomość tak mnie się podoba ta nazwa taka prosta i wiadomo o co chodzi ...
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no może być ... a wczoraj jaki odjazd wszyscy z a4 przenieśli się na fb jazda była hehe ale teraz to przynajmniej wiemy jak wyglądamy ...
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
No to teraz już chyba jesteśmy wszystkie w komplecie
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ee to farbowanie to pół biedy ale to suszenie i prostowanie to dopiero jest pocisk dla włosów ... ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- ale 3 lata to podziwiam ... ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- ale 3 lata to podziwiam ... ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- aaa rolki widzę wypas a ten rower na fotce to pewnie twój Cię gonił hehe ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- aaa rolki widzę wypas a ten rower na fotce to pewnie twój Cię gonił hehe
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ciekawa jestem czy wytrzymasz bo ja to zawsze sobie mówię ,,teraz będę miała naturalne ''ale jakoś mi to nie wychodzi
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
moja siora dzisiaj też była w Szymbarku heh a ja już byłam to dzisiaj nie jechałam ale ten dom to fajna sprawa ...
-
Co sądzicie o kobietach w "większych" autach ?? ;)
a uważałeś kiedyś że kobieta to słaba płeć ? to błąd na szczęście jest już coraz więcej odważnych kobiet ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- a uważałeś kiedyś że kobieta to słaba płeć ? to błąd na szczęście jest już coraz więcej odważnych kobiet
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
i jak tam Edyta byłaś na rolkach bo u nas to lało chyba przez godzinę a teraz to już sucho jest
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tee są fajne http://allegro.pl/show_item.php?item=2258096715 ale jak dla mnie nie wiem co reszta
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
aaa mam nawet prążek od łańcuszka to dopiero jest porażka
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
siemka teraz przez tą piękną pogodę nie mam czasu na siedzenie na forum hmmm cały dzień brykam z dziećmi na dworze opalona jestem super hehe po kawałku , troszeczkę ręki i troszeczkę nogi nic specjalnego aaa włoski też sobie rozjaśniłam to chyba to słońce tak na nas działa pozdrawiam
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
w niedziele to się leży tyłkiem do góry a nie ćwiczy he ...chociaż taka ładna pogoda to planuję wyskoczyć na rower
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
siemka żyjecie coś nowego dla mobilizacji http://szafa.pl/c10039375-cwiczyc-cwiczyc.html?i=7 fajnie pisze dziewczyna
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
zawsze możesz się do mnie karnąć na rowerku hee
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no niestety taka prawda wygodniej jest siedzieć d*pą w fotelu przed lapkiem lub tv , a jak już się znajdą chęci to się troszkę wysilić ale troszkę hehe
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
nie , no właśnie czytałam ten wątek ale moja siostra chodziła jakiś czas temu na siłownię i nie była zadowolona z wyniku tylko z tego powodu że przybyło jej wszędzie zamiast ubyć hmm chociaż w twoim przypadku jesteś kruszynką więc nic Ci nie grozi he
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
eeehh dla mnie to alkohol mógłby nie istnieć
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
łłoo no popatrz a ja na rowerku dzisiaj byłam hmm
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja to nie mam z tym problemu zawsze biorę córkę ze sobą i mam z kim pływać hehe
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
nie no ja to odpadam mam męża i dwójkę dzieci więc wiesz już naprawdę musi być okazja na wyrwanie się z domu heh ale na basen to raz w tygodniu staram się wpadać z córką to może kiedyś się zobaczymy ...
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a propos mani to w zeszłym roku nie byłam bo ta impreza stała się już jakimś spędem narąbanych małolatów , straszny bajzel tam a my do siebie to jakieś ze 50km mamy ale jak będziesz w Kościerzynie to daj znać może się spotkamy
-
Siłownia
super filmik niektóre bawią a niektóre przerażają ale to przestroga dla wszystkich korzystających z siłownia więc nie ma żarów panowie ...
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
heh pech ...
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ale Ty musiałbyś pierwszy się wysilić i nam pokazać bo my jesteśmy nie śmiałe hehe
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Edyta a ty byłaś już na jakimś zlocie - spocie bo M.Brunetke już chyba znalazłam hmm no tak mi się wydaje że to może być ona https://picasaweb.google.com/chudineze/ZlotBukowinaTatrzanska2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLvhqo3NjsC_Tw&feat=directlink#5724142212774172210 ---------- Post added at 11:31 ---------- Previous post was at 11:30 ---------- taka figura a ona tu zakłada wątek o niedoskonałościach hehe ale fajnie przynajmniej można troszku po plotkować ...