Treść opublikowana przez cineksk8
-
[ALL] Imitacja samopoziomowania xenon
to jak to wkońcu jest ? da się regulować pokrętłem do regulacji od 0 do 4 czy nie ?
-
[ALL] Imitacja samopoziomowania xenon
mam nastawione na 0 (od 0 do 4) ale czy mam nastawione na 1 czy na 3 to nie ma różnicy, o co dokładniue w tym chodzi ? ponieważ nie zabardzo się na tym akurat znam
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
a jaki jest najlepszy sposów sprawdzić w ktorym miejscu jest ten szum ? by wtedy móc naprawić przyczynę ?
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
ja zamierzam za półtora tyg jeżdzić, podobno można jeszcze na zimówkach jeżdzić w taką pogode, to nawet lepiej jak na letnich jeszcze
-
[ALL] Imitacja samopoziomowania xenon
Witam! mam lampy w swoim audi a4 xenony, ale przycisk''włacznik'' regulacji wysokości nie działa mi? dlaczego tak jest, czy to zalezy od świateł, jeśli te ksenony wstawił 1 właściciel tzn. że nie są standardowe i nie da się już ich regulować od 0 do 4 ?
-
[ALL B5] Kierownica lekko piszczy, co na to poradzicie?
w tym filmiku właśnie u mnie tak piszczy. czy to co napisaliście powyżej to właśnie temu pomoże?? czy jesli prysnę wd40 tam gdzie jest szczelina między kieronicą a deską rozdzielczą to coś pomoże, bo to tak jakby z tamtego miejsca dochodzi pisk
-
[ALL B5] Kierownica lekko piszczy, co na to poradzicie?
a jak to sprawdzić?[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 17:51_________________________________________________kumpel mi mowil ze to moze być guma, bo dostala sie soł, wilgoć i piszczeć może Dopisany: 28 Styczeń 2011, 09:23[/size]_________________________________________________ma ktoś wogóle jakiś pomysł?? co to może wkońcu być ?
-
[ALL B5] Kierownica lekko piszczy, co na to poradzicie?
no ale tego wczesniej nie było, jest taki lekki pisk, to ze tobie to nieprzeszkadza, to nie znaczy ze mi tez ma nieprzeszkadzac, kazdy jest inny i chcialbym znac przyczyne
-
[ALL B5] Kierownica lekko piszczy, co na to poradzicie?
WItam! nie wiem czy to ma coś wspolnego, ale pojechalem na sprawdzenie komputerowe samochodu, wyjechałem i nagle zaczeła przy wiekszych skrętach gdy obracam kierownicę to piszczy, ale tak lekko, i nie glosno wcale. Czym to moze byc spowodowane?? wczesnije tak nie było Mam Audi a4 , 1.8 benzyna, '99r. 125km[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 19:40_________________________________________________Dlaczego nikt nie odpowiada?
-
Polecane opony zimowe
ja mam debicy 15 i nie narzekam, zakupiłem nowe i sie spisuja elegancko. 180 zl za opone, moglbym kupic taniuej ale juz kupilem w sezonie i temu taka cena za 1 szt.
-
Piłka ręczna - mężczyzn
licze ze zajmiemy miejsce w pierwszej 3jce
-
50-70 tyś zł w co zainwestowac?
budka z kebabami zawsze sie oplaca jesli budka stanie w dobrym lokalu lub w centrum
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
szkoda że nie jezdzi Audi
-
Strefa Śmiechu
wchodzi facet na klatkę schodową i słyszy że coś zbiega - a to zbieg okoliczności hehehehehehe
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
dokładnie drożeje, ale co my kierowcy możemy poradzić na to ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pozdro wszystkich Audimaniakom:D