Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Zapraszamy Co zdziwiony
  2. Nie narzekaj ważne że jeździ
  3. wypalili się po wczoraj pewnie
  4. No jak zrobi dobry program
  5. No 7 i pół piwa może mu wystarczą
  6. No pewnie że szalejemy iiiiihhhhhaaaaa [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:05_________________________________________________Coś zapał opadł
  7. To nie brokat to sztabki złota były :polew:
  8. A kto bogatemu zabroni
  9. Ładnie ładnie założe się że połowa pewnie wogóle spać w nocy nie mogła bo czekali żeby coś napisać na forum
  10. niby tak ale umawiając się na A4 koło Gliwic pojadą razem o 50 km wcześniej i o to przecież chodzi
  11. Dogadamy się na spocie dobra panowie trzeba spadać wyspać się do roboty jutro jak wstanę widze ładne 130 stronek nastukane
  12. W sumie to to tylko na zapas ma być to i może taka ujdzie
  13. Ja potrzebuję jedną stalówkę ale 16 mam rozumieć :?:
  14. Ja myślałem tak o 12 najpóźniej wyjechać z Gliwic choć pewnie będzie to wcześniej a co do miejsca to jedynym sposobem chyba jakbyś zjechał zjazdem 307 (Gliwice, Rybnik) i tam koło zjazdu jest wolny plac na którym moglibyśmy się zgadać tylko napisz jeszcze o której ty planujesz wyjazd :?:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 23:50_________________________________________________ ja chyba lece jakos przez slask :> piotrków>czestochowa>a dalej jak navi prowadzi chyba A4 na krakow :> w piatek jakos co do godziny jeszcze nie wiem proponujcie gdzie i o której :> my też śmigamy przez Twoje miasto No prosze to może będzie większa ekipa
  15. Ja się założę że tak naprawdę to Pucek zaczyna kupować auto od Mirona tylko na razie po kawałku proporcjonalnie do nadgodzin
  16. Jak dorzucisz mu auto gratis to może się skusi
  17. No i kolejny mile zaskoczony użytkownik forum
  18. Twoje są kapitalne ale szczerze jak patrzałem na furę od Mirka (tego co też miał białą na 19 takich jak masz ty) to nie za bardzo mi się podobała jakoś te felgi nie pasują do białego koloru i w takim rozmiarze żeby to jeszcze 16 były to może by mi się bardziej podobało
  19. No przy takim tempie wreszcie coś się zacznie dziać a nie jedna strona na 4 dni
  20. Spoko może wyszarpiesz jakieś felgi tanio i bedzie git ja też coś muszę pomyśleć bo te moje już są w tragicznym stanie
  21. Czekaj jedno się skończy następne się zacznie zawsze tak jest
  22. Nikt nie zmusza cię żebyś udzielał się od razu na forum technicznym tutaj raczej chodzi o nasze spoty (chyba )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.