Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zapraszamy Co zdziwiony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie narzekaj ważne że jeździ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wypalili się po wczoraj pewnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jak zrobi dobry program
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No 7 i pół piwa może mu wystarczą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No pewnie że szalejemy iiiiihhhhhaaaaa [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:05_________________________________________________Coś zapał opadł- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aleś wykrakał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie brokat to sztabki złota były :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A kto bogatemu zabroni- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ładnie ładnie założe się że połowa pewnie wogóle spać w nocy nie mogła bo czekali żeby coś napisać na forum- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
niby tak ale umawiając się na A4 koło Gliwic pojadą razem o 50 km wcześniej i o to przecież chodzi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dogadamy się na spocie dobra panowie trzeba spadać wyspać się do roboty jutro jak wstanę widze ładne 130 stronek nastukane- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W sumie to to tylko na zapas ma być to i może taka ujdzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja potrzebuję jedną stalówkę ale 16 mam rozumieć :?:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cały urok- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ja myślałem tak o 12 najpóźniej wyjechać z Gliwic choć pewnie będzie to wcześniej a co do miejsca to jedynym sposobem chyba jakbyś zjechał zjazdem 307 (Gliwice, Rybnik) i tam koło zjazdu jest wolny plac na którym moglibyśmy się zgadać tylko napisz jeszcze o której ty planujesz wyjazd :?:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 23:50_________________________________________________ ja chyba lece jakos przez slask :> piotrków>czestochowa>a dalej jak navi prowadzi chyba A4 na krakow :> w piatek jakos co do godziny jeszcze nie wiem proponujcie gdzie i o której :> my też śmigamy przez Twoje miasto No prosze to może będzie większa ekipa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się założę że tak naprawdę to Pucek zaczyna kupować auto od Mirona tylko na razie po kawałku proporcjonalnie do nadgodzin- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak dorzucisz mu auto gratis to może się skusi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i kolejny mile zaskoczony użytkownik forum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Twoje są kapitalne ale szczerze jak patrzałem na furę od Mirka (tego co też miał białą na 19 takich jak masz ty) to nie za bardzo mi się podobała jakoś te felgi nie pasują do białego koloru i w takim rozmiarze żeby to jeszcze 16 były to może by mi się bardziej podobało- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No przy takim tempie wreszcie coś się zacznie dziać a nie jedna strona na 4 dni- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko może wyszarpiesz jakieś felgi tanio i bedzie git ja też coś muszę pomyśleć bo te moje już są w tragicznym stanie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czekaj jedno się skończy następne się zacznie zawsze tak jest- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nikt nie zmusza cię żebyś udzielał się od razu na forum technicznym tutaj raczej chodzi o nasze spoty (chyba ) - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE