Treść opublikowana przez cowboy1
-
[B5 AFN] Dmuchanie powietrza spod korka oleju
Panowie TDI tez musi oddychac
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Moj A6 1.9 81kw AFN 1998r,na liczniku 250tkm w co nie wierze.
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
Witam,moze warto sprawdzic kolo zebate z klinem na wale?
-
[B5 AVG] [AFN] Chwilowe spalanie przy 100km/h na 5 biegu
Witam,moj podobnie pobiera ON,
-
[B5 AFN] Buczenie w okolicy Filtra Powietrza!!!
Racja Duchu ,
-
[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy AFN
Slychac mrukot,
-
[B5 AFN] Koło dwumasowe
ok sprawdze,chyba to bedzie 1998r,dzieki
-
[B5 AFN] Koło dwumasowe
Witam,moje pytanie czy kolo dwumasowe z silnika 1.9 tdi AHU 90ps podejdzie do 1.9tdi AFN 110ps,dzieki
-
[B5 AFM] Rdio oryginalne audi
sorki,chodzi o audi a4 1.9 tdi AFN i to w tym aucie jest to radio[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 21:44_________________________________________________Jest tez ksiazka do radia ale kartki z kodem brak
-
[B5 AFM] Rdio oryginalne audi
Witaj,to radio jest na 100-we od audi,moze to byc rok 2000-2001 ,jest to CD Audio
-
[B5 AFM] Rdio oryginalne audi
Witam,mam pytanie czy programem VAG 311-2a lub jakims innym programem mozna sciagnac kody do radia i go rozkodowac,jest to radio CD Audio oryginalne od audi a4 1,9 tdi AFN 1999R.dzieki
-
[INNE] Audi a6 1.9 tdi afn czy to jest uszczelka pod głowicą?
Jak go przegonie to tak sie dzieje,plyn wyrzuca i czasem jest ogrzewanie,a czasem nie ma i wystepuje bulgotanie w nagrzwenicy.Takze przyczyna tkwi w uszczelce.Dzieki wszystkim za wypowiedz.Pozdrawiam.
-
[INNE] Audi a6 1.9 tdi afn czy to jest uszczelka pod głowicą?
witam harley22.W zbiorniczku nie ma oleju,i po bagnecie jak sprawdzalem to tez nie ma wody ,plyn jest czysty, auto moc ma,weze wszystkie na miejcu.po przejechaniu paru kilometrow waz jest twardy i mocno spuchniety i plyn w zbiorniczku jest na ninimum,a gdy silnik zgasze i powoli odkrecam nakretke od zbiornika wyrownawczego to plyn pod duzym cisnieniem wraca do poziomu max.Jak dymi to jutro sprawdze.
-
[INNE] Audi a6 1.9 tdi afn czy to jest uszczelka pod głowicą?
Witam wszystkich.do dzisiaj mialem klopot z ogrzewaniem i ciagle byl twardy gorny waz,wiec na poczatek przeplukalem nagrzewnice,to nie pomoglo,dzisiaj zmienilem termostat i plyn.Odpalilem auto i pojechalem sprawdzic czy sie cos poprawilo,w trakcie jazdy do 2tys/obr wszystko ok,po przekroczeniu tych obrotow 3-4tys na czwartym biegu zaczely z silnika wydobywac sie odglosy jakby uciekala kompresja,te odglosy byly bardzo glosne,wiec zatrzymalem sie i wszystko ucichlo,silnik pracowal na biegu jalowym normalnie,sprobowalem jeszcze raz i to samo,dodam ze na postoju jak dawalem ostro gazu nic sie nie dzialo,robi sie tak tylko pod obciazeniem silnika podczas jazdy. dzieki pozdro.
-
[B5 AFN] audi a6 1.9 tdi afn wymiana nagrzewnicy
Dzieki Daimos.pozdro.
-
[B5 AFN] audi a6 1.9 tdi afn wymiana nagrzewnicy
Witam.Mam pytanie do znawców.Mam zamiar wymienic w nagrzewnice i moje pytanie.Czy jest mozlliwosc wymiany nagrzewnicy bez sciagania calej deski rozdzielczej (kokpitu).
-
[INNE AFN] Blokada rozrządu audi A6
Wojtek Wolomin zamowilem blokady do afn i mam je juz w garazu,mam blokade na pompe wtr, i na walek rozrzadu,na wal korbowy raczej nie ma blokady do tego silnika AFN,dzwonilem do wielu sklepow i goscie nie byli w stanie odp,czy w ogole cos takiego wystepoje,prawde mowiac to nawet nie ma miejsca gdzie mozna by bylo wal zblokowac, zdrowia ,,,
-
[B5 AHU] Ile spala na postoju ?
Jest to uzaleznione od obciazenia silnika czyli.swiatla,ogrzewanie,klima,temp.silnika i co wazne czy jest sie przed spozyciem czy po
-
[ALL] Brak obiegu cieczy chłodzącej
dokladnie popieram :oklaski:
-
[INNE AFN] Blokada rozrządu audi A6
dobis1 gdybys znal namiary na sklep który to ma to prosze o namiar,jesli to nie bedzie klopotem.pozdro,,
-
[ALL] Brak obiegu cieczy chłodzącej
Witam.ogrzewanie w aucie masz?po jezdzie gdy sie silnik nagrzeje gorny waz od chlodnicy ktory biegnie do silnika jest twardy czy miekki i czy termostat jest prawidlowo zalozony?czy ubywa plynu ?
-
[INNE AFN] Blokada rozrządu audi A6
Witam Wojtek Wolomin jak masz jakis namiar na sklep gdzie mozna kupic taka blokade do AFN to ja poprosze namiary :mysli:Rozrzady robilem wczesniej tez bez blokad i bylo ok,te blokady tez nie kosztuja majatku wiec warto je miec i nie bawic sie jakimis sróbokrętami i markerami.pozdrawiam
-
[INNE AFN] Blokada rozrządu audi A6
ok dzieki.pozdro
-
[INNE AFN] Blokada rozrządu audi A6
tak kaliko44 o tym to wiem bo juz troche tych rozrzadow zrobilem,Moje pytanie brzmi czy istnieje jakas blokada walu korbowego w tych silnikach czy nie wystepuje. 1.9tdi 110ps AFN.dzieki
-
[INNE AFN] Blokada rozrządu audi A6
tak Rikardo zgadzam z Tobą,do tej pory tak wlasnie robilem jak piszesz. teraz zamowilem na allegro blokade na walek i pompe wtryskowa.tylko mam pytanie czy wystepuje jakas blokada walu korbowego????????do silnika 1.9tdi 81kw 110ps AFN ?pozdro.