Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cowboy1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cowboy1

  1. napinacz jest przykrecony z tylu chyba na klucz 15 rurkowy,jest normalny prawy gwint,bedziesz mial lepsze dojscie jak odkrecisz alternator i oczywiscie przod do zdarcia,wiskoza jest tez przykrecana od tylu tak jak napinacz na klucz imbus 6 lub 8,
  2. moze to byc nalot soli po zimie
  3. musisz sćągnąc cały przód tak jak do rozrzadu,a pozniej odkrecic wisko ,a potem napinacz,troche roboty jest.
  4. najlepiej wyczysc do sucha jezdzij i obserwuj,
  5. witam przyczyn moze byc kilka,warto sprawdzic rolke alternatora i napinacz,
  6. witam wedlug mnie to jest 66Kw 90ps.
  7. porownaj numery czy sie zgadzaja ,ten nowy z twoim starym.
  8. cowboy1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    witaj,sprawdz wszystkie opaski na tych wezach i dokrec jesli zajdzie taka potrzeba,wyczysc z oleju i jezdzij,a za pare dni dalej sprawdz co sie dzieje,pozdro.
  9. tak 1;1
  10. witam czeka cie wymiana uszczelki ppd glowica.
  11. dzieki panowie za wypowiedzi, kola sa ok,nowe gumy na kielichach z lozyskami sa zalozone,tarcze sa tez nowe boscha,ja podejrzewam ze przyczyna bedzie tkwic w maglownicy bo ma troche luzu i jeje z niej olej i gumy sa na niej pekniete.dodam ze zawieszenie jest ok.
  12. witaj tak Ci sie zrobilo zaraz po wymianie rozrzadu i pasków ?
  13. witajcie,wspomaganie zalewamy olejem a nie plynem,spusc olej do zera i zalej nowym dobrym olejem do wspomagania i powinno byc git,chyba ze pompa juz jest zmeczona zyciem,to inna sprawa.zdrowia
  14. cowboy1 odpowiedział(a) na Lapkos temat w 1.9TDI
    witaj,podmien przeplywomierze jak masz dojscie,ja obstawiam na przeplywke,zdrowia
  15. witaj,podkladka tam nie wystepuje,jest to polaczenie na stozku,podobnie jak węzyki hamulcowe.Moze ta rurka jest ok,moze uszkodziles ten kruciec w ktoren wkrecasz ten przewod doprowadzajacy olej to turbo.na poczatek proponowalbym zmienic ten krociec przy turbo i probowac przykrecic ten przewód.powodzenia.
  16. dzieki za informacje SPETSNAZ,jak znajde troche czasu to bede myślał nad tym fantem,pozdro,
  17. Witaj SPETSNAZ co to sa za hamulce 288 bo nie łapie w tym temacie?
  18. witaj opony raczej odpadaja bo sa nowe,a co do wywazenia to trzeba bedzie pojechac do zakladu i sprawdzic,
  19. witam,co moze byc przyczyna drgania kierownicy podczas hamowania przy predkosci powyzej 90 i w gore,dodam ze byly wymienione tarcze na boscha,zawieszenie tez zrobione ,oprocz wymiany gum na wachaczach (na kolysce) .
  20. szukaj wtrysku do twojego silnika czyli 1.9 tdi 81kW 110ps oznaczenie silnika AFN ,czy to bedzie z audi czy vw to juz bez roznicy,liczy sie oznaczenie,typ silnika pozdro.
  21. witaj dlaczego musi byc ten wtrysk od B5 AFN ??????
  22. nie szukaj problemow ,tylko jezdzic,pozdro
  23. dobrze lukjar7,w takim razie jaki kąt powinien miec silnik 1,9 tdi AFN 81kw 110ps?
  24. witam.sory moze jestem w błedzie ale dla silnika 1Z 1.9 tdi 66kw 90ps kąt 60-65 ,a dla silnika 1.9 TDI AFN 81Kw 110ps kąt 49-51,tak ustawiam i jest GICIOR,co zrobicie to juz wasza sprawa,pozdro,,,,.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 17:34_________________________________________________witaj CIAHCIAH,napisz jaki kąt wtrysku powinienen miec silnik 1.9 tdi AFN 110ps wedlug ciebie??????????????????????????????skoro twierdzisz ze dla 1Z wynosi 49-51 ???????
  25. Witaj kąt wtrysku dla 1Z ma byc 60-65,na twoim jest zbyt wcześny.klin na wale ok?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.