Treść opublikowana przez cowboy1
-
[B5 AVG] Po zmianie rozrządu większe spalanie
Sam to raczej nie poznasz jaki masz kat wtrysku,ratuje Cie tylko podpiecie auta pod komputer.
-
[B5 AFN] Przegrzewanie się silnika.. w trasie do 116C !!
semi281 czesc AFN-ów ma taki krociec z trzema swiecami do podgrzewania wody.
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
Łozyskowanie z przodu od strony rozrzadu jest ok,takze z drugiej strony.Przeniesienie napedu z tego wałka posredniego na vacum pompe jest ok,problem jest z przeniesieniem napedu z vacum pompy na pompe olejowa,w tym miejscu widac jak przy przekazywaniu ruchu obrotowego ośka pompy olejowej jest klepana przez vacum pompe,lub odwrotnie.
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
mech 15 spoko link co do wymiany łozyskowania tego włka,ja mam dylemat jak zlikwidowac ten luz na kolach ktore razem ze soba wspolpracuja,pytalem dzisiaj w motoryzacyjnym i koszt tego tryba ktoren napedza pompe to 700zl,szok.
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
Dzieki mech 15 o to chodzilo.
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
super dzieki za foto.
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
Dokładnie masz racje,musze to rozebrac i popatrzec na te koła ktore razem ze soba wspołpracuja,po niedzieli napisze .
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
No tak,u mnie jest prawie 1/3 obrotu to luz,
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
vauxhall95 sprawdzalem w innym silniku i zadnego luzu nie ma.a silnik jest ok. Musashi ok kołom sie przyjze,ale tak czy tak bede musial zlikwidowac ten luz.
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
Jak skasowac ten luz ,co zmienic ?
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
Musashi nie robilem tego jeszcze i nie za bardzo lapie gdzie tam wystepuje rolka z lozyskiem,pytalem dzisiaj w motoryzacyjnym i gosc w Etce nic mi mie pokazal co sie tam wymienia. Moze masz jakas fotke tej rolki z lozyskiem to byłoby ekstra.
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
Musashi mowisz zeby zmienic caly walek ten ktorym krecilem? vauxhall95 dzisiaj sprawdzalem w innym AFN i luzu było zero,a w tym przypadku jest prawie 1/3.
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
Ok.ktora rolke masz na mysli ?
-
[B5 AFN] Dziwne chrobotanie niezależnie od biegu słyszane od wewnątrz
Chodzi o waz od głowicy do chłodnicy
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
Rozrzad robiłem,tylko nie zwrociłem uwagi na to koło,[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 09:30_________________________________________________Mysle ze jak skasuje ten luz to wszystko pwinno wrocic do normy.
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
Raczej krzywki odpadaja ,podmienialem juz wałek.[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 19:52_________________________________________________Witam wszystkich wytrwałych,mam nadzieje ze udało mi sie znalezc przyczyne tego stukania,co myslicie o tym,,,,,? http://w860.wrzuta.pl/film/9kWNrytSvPt/walek_posredni_1.9_tdi_110km_afn
-
[B5 AFN] Pękł pasek od alternatora w czasie jazdy
Witam ostatnia odp,była spoko na czasie
-
[B5 AFN] Dziwne chrobotanie niezależnie od biegu słyszane od wewnątrz
jak z ogrzewaniem,weze wodne sa twarde?
-
[B5 AHU 1.9 TDI] Jaki olej?
lej taki jaki lales do tej pory.
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu - w jaki sposób?
Przed zrzuceniem paska ustawiasz rozrzad na znakach(wałek rozrzadu.pompa i na wale)zakladasz blokady i wtedy zrzucasz pasek,przed montarzem nowego paska nalezy zbic koło z walka rozrzadu.
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
ok to w takim razie gdzie szukac przyczyny .?
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
Sruby sprawdzalem sa ok.na czasie odkrece miske olejowa,moze przyczyna pukania tkwi w układdzie korbowo-tłokowym.
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
Jak weze wodne bedziesz mial twarde to znaczy ze uszczelka pod glowica kwalifikuje sie do wymiany.
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
Daje nastepny film pod silnikiem. http://w758.wrzuta.pl/film/7QssITpttIV/klepanie_passat_97r_1.9_tdi_afn[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 16:50_________________________________________________http://w299.wrzuta.pl/film/8lsXoOHtOhG/klepanie_passat_97r_1.9_tdi_afn
-
[B5 AFN] Silnik zaczyna klepać, jak złapie temp.50-60st, AFN -nagrany dzwiek.
Dzieki ciahciah. Wklejam film. http://w359.wrzuta.pl/film/4ANFKo6XpO4/pomiar_cisnienia_oleju_passat_b5_1.9_tdi_afn