Treść opublikowana przez cowboy1
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów
Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74026.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74027.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74028.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74029.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74030.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74031.html Grupy: 005 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74032.html Jadac na 1-wszym biegu na wolnych obrotach i wciskajac gaz w połoge nie czuc odejscia,dopiero po przekroczeniu około 1200-1400 obr/min jest odejscie.
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
muzykocholik jakim sposobem ty zmieniales rozrzad to wylacznie twoja sprawa. A co do ksiazki '' to mozesz ja sobie włozyc w buty to bedziesz troche wyzszy !!!
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
Kollego muzykocholik czytaj uwaznie,a pozniej pisz . O wymianie koła nie pisałem,lecz do poprawnego ustawienia rozrzadu z uzyciem odpowiednich blokad powinno sie go poluzowac. Zdrowia.
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
Widze ze koledzy chyba wyzej nie pisali.Powinno sie zbic (poluzowac) koło wałka rozrzadu przy zakładaniu nowego paska .Przy naciaganiu paska zwroc uwage jak mocno napiac pasek,na napinaczu masz punkty ktore powinny sie pokryc. Powodzenia
-
[B5 1Z] Problem z silnikiem
Sprawdz weze gumowe do intercolera moze zobaczysz jakies pekniecie,opaski,turbo,mozliwe ze masz nieszczelnosc w układzie.
-
[B5 AFN] Silnik pracuje na trzech cylindrach, pomocy!!!
Czyli dobrze obstawiałem na peknietego tloka,Jesli Cie interesuje to mam słupek od AFN tylko ze z padnieta uszczelka.
-
[B5 1Z] Audi nie chce odpalić :/ Zgasł w czsie jazdy. kontynuacja wątku o Leonie
Lukasz N nie musisz mi tłumaczyc co to jest parafina i w jakiej temp,sie zdekrystalizuje.Pisalem zeby autor watku wymienił filtr paliwa i zalał go ON na full,i palił auto.Jesli uwazasz ze to nie sa zabrudzenia filtra to dlaczego weszło (tylko) 100ml ON do starego filtra.?Druga sprawa pomysl sobie co ci szybciej zlapie mroz- paliwo w baku czy filtr ON.Sprawa wydaje sie byc prosta zalezy kto jak ja odbierze :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Audi nie chce odpalić :/ Zgasł w czsie jazdy. kontynuacja wątku o Leonie
I co powiesz na to kolego Lukasz_N jak do starego filtra weszlo 100ml paliwa.?
-
[B5 AFN] Czerwony wykrzyknik i piszczenie
EGR nie moze zamarznąć.Tak jak pisał Franek84 jest to AKU.
-
[B5 1Z] Audi nie chce odpalić :/ Zgasł w czsie jazdy. kontynuacja wątku o Leonie
Grzesiekkbc zachodzisz w glowe i kombinujesz,chlopie kup filtr zalej go ON i bedziesz widzial czy odpali,proste prawda.Piszesz ze ten filtr masz 7-8 miesiecy,ok to nie jest stary filtr.Moze jezdziles na rezerwie siorpneło troche glutow i po filtrze.[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 21:53_________________________________________________Jak załozysz ten nowy filtr to nie czekaj do wiosny jak temp.bedzie na PLUSIE i przebisniegi beda sie zrywac do zycia tylko grzac swiece, dobry AKU i sekcja ma palic.
-
[B5 1Z] Audi nie chce odpalić :/ Zgasł w czsie jazdy. kontynuacja wątku o Leonie
Na poczatek zmien filtr paliwa,powinno byc po kłopocie.
-
[B5 AFN] Silnik pracuje na trzech cylindrach, pomocy!!!
Pekniety tłok.
-
[B5 AVG] Silnik zaczął klekotać i przerywać.
Sprawdz cisnienie,moze byc pekniety jeden z tłokow.
-
[B5 AFN] Buczenie / delikatne wycie w kilka sekund po starcie silnika.
Problem tkwi w alternatorze,napinacz i reszta rolek nie maja nic do tego.
-
[B5 1Z] Ciężko pali
Oczywiscie filtr tez zmien .
-
[B5 AFN] Rozrząd AFN nie odpala
Poluzuj pompe i rurki wys,cisnienia,po czym przesun pompe do silnika,nast.przykrec pompe na jednej srobie tej od gory i dokrec rurki wys,cisnienia,po czym odpalaj auto.Jak odpali to podpinasz Vaga i na pracujacym silniku przestawiasz pompe jak Vag pokaze.
-
[B5 1Z] Nie łapie temperatury Audi 80 B4 1Z
Podstawa to dobry termostat oryginał z oringiem koszt okolo 100zl.,jak to nie pomoze to wymiana czujnika temp...
-
[B5 AFN] Bardzo ciężko odpala
Tak jak pisza koledzy kat wtrysku do sprawdzenia,filtr paliwa kiedy byl zmieniany ?[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 15:11_________________________________________________Listwa do grzania swiec dobrze zachodzi na swiece (siedzi twardo na swiecach) ?
-
[B5 AFN] Odcina moc przy 120km/h
Turbina do czyszczenia
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelniaczy wału korbowego
Dokladnie SotoM popieram,gdybym mial zdzierac skrzynie,sprzeglo zeby sie dostac do uszczelniacza i przod zeby sie dostac do rozrzadu i do drugiego uszczelniacza za 200 PLN to takiemu klientowi bym ladnie podziekowal i doradzil zeby poszukal innego warsztatu.
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelniaczy wału korbowego
Jeszcze nie, kupilem pompe olejowa i pompke podcisnienia.Na czasie bede to zmienial .
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelniaczy wału korbowego
mariusza4b5 piszesz ze za 200zl za robocizne ??Ciezko mi w to uwierzyc zeby ktos za 200pln wyciagal skrzynie,zdzieral sprzeglo zeby sie dostac do uszczelniacza,i tak samo od strony rozrzadu zdzierac wszystko zeby sie dostac do drugiego uszczelniacza,pozniej wszystko zlozyc i ustawic tak jak ma byc.jak za 200zl robia w Twojej okolicy to nawet warto i 200 km jechac zeby to zrobili.
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelniaczy wału korbowego
A moze ci cieknie z miski olejowej.
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelniaczy wału korbowego
Dokladnie tak jak Mario pisze.ja zmienialem u siebie od strony sprzegla,u mnie wystepował ten z aluminiowym korpusem (ERLING 100 pln).
-
[B5 AFN] Cieknie króciec przy czujniku temp płyny chłodniczego
Kruciec mozesz miec pekniety,,jedz ze starym o-ringiem do motoryzacyjnego to ci dobiorą.