Treść opublikowana przez cowboy1
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Witaj,kup nowe koło zebate na wał krbowy i nowy pasek. I bedzie po kłopocie.
-
Gumowy łącznik kolektora ssącego z IC-gdzie dostanę?
Wal prosto do sklepu z czesciami do ciągnikow.
-
Opóźniona reakcja na gaz
Sprawdzales rozrzad ,kat wtrysku ?
-
Hak z Audi a4 do Audi A6
No tak.mam haka z A4 i jesli nie bedzie pasowal to kiepsko bo troche roboty,i nie mam czasu gdyby nie pasowal montowac zderzak do auta i szukac od A6.Passat b3.b4 odpada.
-
Hak z Audi a4 do Audi A6
Witam mam pytanie czy hak holowniczy z audi a4 1999r 2.5 tdi kombi oryginal bedzie pasowal do audi a6 c5 1.9 tdi AFN sedan z 1998r dzieki .
-
Rozrząd - ślady gumy na rolce prowadzącej
Wyczysc rolke zapodaj osłone i bedzie ok.
-
Rozrząd - ślady gumy na rolce prowadzącej
Wyczysc rolke.zapodaj osłone rozrzadu i po kłopocie.Pasek nie jest poszarpany (czy nie zrzuca paska) ?
-
Bardzo dymi po dopaleniu na zimnym silniku
Vagiem nie sprawdzicie wtryskow na 100%. Wtryski trzeba zdemontowac z silnika i dac je do sprawdzenia na maszyne jak rozpylają','Czytajac wasze problemy mysle ze tu własnie jest kłopot.
-
Pasek klinowy co wymieniać, pomoc w zakupie części
Nie ma potrzeby sciagac przodu.sprzegiełka alternatora bez specjalnego klucza nie odkrecisz.Numerow kat,ci nie trzeba aby zakupic czesci,zapodasz do sklepu i wszystko kupisz.
-
Uszczelnienie pompy i zaczal kopcic na bialo dlaczego ?
A Ty powiedz czy ustawiłes kat wtrysku ?
-
Uszczelnienie pompy i zaczal kopcic na bialo dlaczego ?
BS gr 000 poz 2 49-51 od tego musisz zaczac.
-
Uszczelnienie pompy i zaczal kopcic na bialo dlaczego ?
Pompa była wymontowana z auta ?
-
Niebeiski dym i drgania
Wedlug mnie wtryski do regeneracji.Wyciag je i sprawdz na maszynie czy nie ''leją'' i jakie daja cisnienie.
-
Gwizdanie z okolic turbo
Lać ON i jezdzic.
-
Wyciek oleju
Rozkrec te przewody na pokrywie rozrzadu i sprawdz czy nie sa pekniete,moze wystarczy dac nowe opaski i dobrze skrecic.
-
Wyciek oleju
Odma jest tylko jedna.wyczysc silnik do sucha i obserwuj z kad olej cieknie.mozesz miec nieszczelnosc na pokrywie zaworow,te silniki tak maja,ewentualnie ten plastik ktoren pokazales na zdjeciu na pokrywie zaworow moze byc zle zalozony lub pekniety. To co mechanik ci zrobil z glowica to powinien poniesc koszty(nie powiem ze naprawy,bo glowica z tego co piszesz byla ok) zdzierania tej glowicy.
-
Wyciek oleju
Ty chyba sobie jakies jajca robisz kolego?Jesli to jest prawda co piszesz ze twoj mechanior zdzierał glowice aby usunac wyciek to szok.
-
Od czego to jest zdjecia
Co do srubki to wydaje mi sie ze jest to fi 8 na klucz 13.
-
[B5 AFN] Problem z kątem wtrysku
To poluzuj rurki i pompe przesuniesz gładko do silnika i ma wszystko byc gites.
-
[B5 AFN] Problem z kątem wtrysku
Tak jak pisali poprzednicy,ustaw wał na zero,blokada pompy,blokada wałka rozrzadu ,wszystko ma grac i gładko wchodzic.Przestawiajac pompe luzowałws rurki wys,cisnienia. ???
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów
Ok, dzieki wszystkim za odpowiedzi.
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów
Ok przemik,ale dlaczego auto ciagnie dopiero od 1700-1800 obr/min. Ponizej tych obrotow zbiera sie jak zwykly 1.9D ?
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów
Grupy: 004,004 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74259.html Grupy: 011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74260.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74261.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74262.html
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów
Bede sie staral zrobic jutro te logi jesli warunki atmosferyczne na to pozwola.
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów
Ok przemik jesli mozesz to napisz jak te logi zrobic i ktorych blokow...Dzieki