Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cowboy1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cowboy1

  1. Witaj,kup nowe koło zebate na wał krbowy i nowy pasek. I bedzie po kłopocie.
  2. Wal prosto do sklepu z czesciami do ciągnikow.
  3. Sprawdzales rozrzad ,kat wtrysku ?
  4. No tak.mam haka z A4 i jesli nie bedzie pasowal to kiepsko bo troche roboty,i nie mam czasu gdyby nie pasowal montowac zderzak do auta i szukac od A6.Passat b3.b4 odpada.
  5. Witam mam pytanie czy hak holowniczy z audi a4 1999r 2.5 tdi kombi oryginal bedzie pasowal do audi a6 c5 1.9 tdi AFN sedan z 1998r dzieki .
  6. Wyczysc rolke zapodaj osłone i bedzie ok.
  7. Wyczysc rolke.zapodaj osłone rozrzadu i po kłopocie.Pasek nie jest poszarpany (czy nie zrzuca paska) ?
  8. Vagiem nie sprawdzicie wtryskow na 100%. Wtryski trzeba zdemontowac z silnika i dac je do sprawdzenia na maszyne jak rozpylają','Czytajac wasze problemy mysle ze tu własnie jest kłopot.
  9. Nie ma potrzeby sciagac przodu.sprzegiełka alternatora bez specjalnego klucza nie odkrecisz.Numerow kat,ci nie trzeba aby zakupic czesci,zapodasz do sklepu i wszystko kupisz.
  10. A Ty powiedz czy ustawiłes kat wtrysku ?
  11. BS gr 000 poz 2 49-51 od tego musisz zaczac.
  12. cowboy1 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Wedlug mnie wtryski do regeneracji.Wyciag je i sprawdz na maszynie czy nie ''leją'' i jakie daja cisnienie.
  13. Lać ON i jezdzic.
  14. Rozkrec te przewody na pokrywie rozrzadu i sprawdz czy nie sa pekniete,moze wystarczy dac nowe opaski i dobrze skrecic.
  15. Odma jest tylko jedna.wyczysc silnik do sucha i obserwuj z kad olej cieknie.mozesz miec nieszczelnosc na pokrywie zaworow,te silniki tak maja,ewentualnie ten plastik ktoren pokazales na zdjeciu na pokrywie zaworow moze byc zle zalozony lub pekniety. To co mechanik ci zrobil z glowica to powinien poniesc koszty(nie powiem ze naprawy,bo glowica z tego co piszesz byla ok) zdzierania tej glowicy.
  16. Ty chyba sobie jakies jajca robisz kolego?Jesli to jest prawda co piszesz ze twoj mechanior zdzierał glowice aby usunac wyciek to szok.
  17. Co do srubki to wydaje mi sie ze jest to fi 8 na klucz 13.
  18. To poluzuj rurki i pompe przesuniesz gładko do silnika i ma wszystko byc gites.
  19. Tak jak pisali poprzednicy,ustaw wał na zero,blokada pompy,blokada wałka rozrzadu ,wszystko ma grac i gładko wchodzic.Przestawiajac pompe luzowałws rurki wys,cisnienia. ???
  20. Ok, dzieki wszystkim za odpowiedzi.
  21. Ok przemik,ale dlaczego auto ciagnie dopiero od 1700-1800 obr/min. Ponizej tych obrotow zbiera sie jak zwykly 1.9D ?
  22. Grupy: 004,004 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74259.html Grupy: 011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74260.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74261.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74262.html
  23. Bede sie staral zrobic jutro te logi jesli warunki atmosferyczne na to pozwola.
  24. Ok przemik jesli mozesz to napisz jak te logi zrobic i ktorych blokow...Dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.