Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Głośne świszczenie turbiny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanie dotyczace turbiny . Mam problem z turbinka mianowicie auto jedzie normalnie przyspiesza normalnie wszystko nie dymi itp . Turbina swiszczy az za bardzo na zewnatrz bardzo to slychac w srodku tak samo jakby odkurzacz jakis byl wlaczony . Dzwiek ustaje tylko wtedy jak bardzo dynamicznie przyspieszam na ktoryms biegu. przy wysokich obrotach dzwiek ustepuje natomiast do 3500 jest caly czas slyszalny. Co to moze byc ? od czego zaczac co posprawdzac ?

Opublikowano

Moze auto ma usuniętego kata i przez to tak ją słyszysz ??

Opublikowano

moze sie juz konczy jej zywot

Opublikowano

sprawdź paluchem czy nie masz luzu na wirniku

Opublikowano

Wycięty kat :kox: chyba by to wiedzial ze ma ;d

Opublikowano

Ale ona powinna świstać :cool1:

Opublikowano
  • Autor

kat jest na swoim miejscu :D swistac ma bo to nie moj 1szy diesel . ale nie jak odkurzacz :D

Opublikowano

Zaczelo sie nagle, czy odkad kupiles swista? Bo jesli od zawsze, to moze srodek kata jest wypie.... a wyglada jakby byl kolego

Opublikowano

czyli pewnie kata niema i dlatego.

Opublikowano

hmm ;] ja nie mialem kata i świstało ale nie przesadnie .. teraz też nie mam w kolejnym aucie i śwista ale nie przesadnie ;] właśnie niektórzy tak mają że śwista tak zaje***** :D ja bym tak chciał :D:evil:

Opublikowano

hmm ;] ja nie mialem kata i świstało ale nie przesadnie .. teraz też nie mam w kolejnym aucie i śwista ale nie przesadnie ;] właśnie niektórzy tak mają że śwista tak zaje***** :D ja bym tak chciał :D:evil:

żałuj fajny efekt jak kręcisz do 3000rpm a tam jeszcze świst słychac :kox:

Opublikowano

tak kupilem swista .

masz odpowiedz, pewnikiem jest wydlubany srodek z kata :) Pozdrawiam

Opublikowano

nie szukaj problemow ,tylko jezdzic,pozdro

Opublikowano

sprawdzić luz na wirniku, jak już ktoś wspomniał+logi i nie szukajmy dziury w całym;]

Opublikowano

hmm ;] ja nie mialem kata i świstało ale nie przesadnie .. teraz też nie mam w kolejnym aucie i śwista ale nie przesadnie ;] właśnie niektórzy tak mają że śwista tak zaje***** :D ja bym tak chciał :D:evil:

żałuj fajny efekt jak kręcisz do 3000rpm a tam jeszcze świst słychac :kox:

Żałuje...... :decayed::evil:

Opublikowano
  • Autor

hehe okej dzieki za odpowiedzi chlopaki .

Opublikowano

U mnie też słychać turbinkę, ale tak to już jest po wymianie. Pierwsza się zatarła, więc regenerowana wjechała. Świst jest głośniejszy od oryginału +- 20%, ale radość z jazdy wróciła.

Opublikowano

Świst to nie problem, gorzej jak turbina wydaje odgłosy jadącej w oddali karetki :wink4:

Opublikowano

A nikt nie napisał żeby zdiął węża i poświecił i sprawdził czy czasem któraś z łopatek nie jest uszkodzona, minimalne uszkodzenie którejkolwiek powoduje straszny gwizd.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.