Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. mniam... ---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ---------- nie lubię makówek:wink:
  2. Tylko wieje jak mało kiedy bynajmniej te kałuże ...no tzn. tyn maras zniknie:wink:
  3. no w SZO też zachmurzone ale słoneczko się pojawia:wink:
  4. oo... nie wiem jak u Was ale w Roju słoneczko wyjrzało ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ---------- idę jeszcze po jeden talerz moczki... ...jakby się miała zepsuć
  5. .....koło wtorku mają wychodzić dopiero jak będzie wszystko ok
  6. chyba nie dam rady..... mam dziewuchy chore i ktoś musi im jedzonko wozić .... dlatego daleko się nie wypuszczam....praca-dom-szpital ojojojj...jeszcze chorutkie
  7. właśnie Artur...będziemy w pt w SGL:decayed: ....tym razem ja pojadę
  8. a nie gadaj...na jedzenie i sex to ja zawsze mam czas i miejsce:decayed: ...chwała ludziom pracującym, bo przez to inni ludzie mogą odpoczywać
  9. normalnie jakoś cicho tu i ogólnie wszędzie:whistling: ...idę sobie moczkę naładować
  10. stanowczo za dużo i to o prawie 3V...jak wyżej...regulator padł.A co do czujnika...zacząłbym od styków (kostek) moga być zaśniedziałe lub luźne:wink:. U siebie poprawiłem styki i przy okazji wyczyściłem i hula jak nowy:decayed:
  11. czyli prawidłowy odruch po świętach:decayed:
  12. okej będę śledził wątek więc będę na bierząco:decayed:
  13. Nie ryski a'la łuszczący klar na dachu ---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- Grześ ta listwa to prawy przód? prawy tył tak krótka:wink:---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- Tomuś będziesz na spocie dzisiaj?? Jeśli tak to przywiozę Ci to:wink:
  14. ja będę na pewno i przyjadę ałdi a nie fałwu:banan:
  15. normalnie dopiero teraz mi apetyt na jedzenie przyszedł
  16. Tomuś a gdzieś Ty mnie widział ...a ponadto mnie nie przystoi brudnym autem jeździć W Swierklanach aa...na podjeździe trza było zadzwonić...wyszedłbym ...ale nie powiesz blyszczała się jak psu jąderka:naughty: ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- tera idę spać ....dobranoc:lazy:
  17. ---------- Post dopisany 26-12-2012 at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2012 at 21:52 ---------- ładnie curva, sam ze sobą się witam:facepalm:
  18. Tomuś a gdzieś Ty mnie widział ...a ponadto mnie nie przystoi brudnym autem jeździć ---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ---------- a właśnie o kapelonie zapomniałem:hi:
  19. jestem zaszczycony:decayed: ---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- spadam rano trzeba wstawać ...dobranoc:hi:
  20. "gdzie nie wejdę tam chleją :whistling:" Stan przypomina Ci to coś czujność 10 i to mimo, że jednym z głównych składników tegorocznych świąt jest alkohol...to ma czujność jest na poziomie hard

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.