Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no myślę, że nic mi nie przeszkodzi, aby się zjawić, ale bym wolał jechać z kimś...no dobra kto z okolic SZO pomyka na SGL w pt ?! ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- na mnie już czas:decayed:
  2. coś w tym jest ograniczył mnie trochę syn który chciał iść spać no to nnic tylko kontynuować...---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- spadam w wyro ...3mta się
  3. no nic idę bo żem się nayebał w robocie, że łohoho...poważnie krótko, ale solidnie:kwasny:
  4. ee...kimniesz się tu:lazy: kimniesz się tam:lazy: i pyk...7.00:decayed:
  5. oj tam oj tam... a Ty do której się męczysz, bo ja właśnie z dołu wyjechałem:whistling:
  6. hmm..Dim...to jest poprostu weekend...niedosyt zawsze jest:decayed:
  7. przy Twoim złomku wszystko chyba ładnie przyśpiesza:decayed: Nie chodzi o moją prędkość ale jego, na wjeździe na A1 już szedł powyżej 130-140 a potem ostro wydarł, zero przechyłów, ładnie siedział blisko ziemi i miałem wrażenie właśnie jakby miał ponad 200 kucy no wiem...droczę się z Tobą
  8. a ja dalej będę się upierał, że ustawienia ma inne:wink: rzeczywiście skojarzyłem dopiero fakty Mario:wink:
  9. ja byłem w City Rocku:decayed: z okazji jakieś tam 3000 strony (poprawcie jak się mylę) ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- no to ja musiałem chyba za dużo wypić na tych urodzinach bo widzę 4500 Dim...zależy od ustawień
  10. przy Twoim złomku wszystko chyba ładnie przyśpiesza:decayed:
  11. a widziałem dziś, tylko już miałem pod tv wareczki, więc stwierdziłem, że tym co mam dam radę się schlać
  12. ja zaklepuję swoją obecność w czwartek jak i nie w piątek:decayed: ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- chcesz mam jeszcze jednego sandwicha:decayed:
  13. Pod prąd się nie liczy :polew: ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- my tu gadu gadu a trzeba coś zjeść
  14. ja tam normalnie jeżdzę mój AJM pali od 6.1 tak "powiedzmy" spokojnie do 6.7:wink: no chyba, że to jest jazda z Arturkiem to 7.5 weźnie, ale to jest od 190 do 227km/h:whistling:
  15. jak masz dobry podkład, to nie zejdzie Ci ta farbka:wink:---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- Spart...za to Ty masz wyjebany kolorek na swoim:kox:
  16. no pssyyt...wareczka między ząbkami szaleje jak rwąca rzeka amazonki po obfitych opadach:slina:
  17. no i z roboty już od 18.50:decayed:...Arturku..tak to się robi na 14 a o 18 na górze:decayed: Kuna...nie mówimy o tych co w glanach jeżdżą
  18. ja tam swoją jak Wy to kosiarkę se chwalę (odpukać) ...no Panowie wypita, wątek przeczytany a teraz zjeść i do roboty:facepalm: ...miłego dzionka Wam życzę
  19. u mnie w aucie jest tylko kategoryczny zakaz palenia i żygania reszta...okej:wink: ...i do roboty na 14:kwasny:
  20. przez te urodziny dziś do 3600 dojedziecie:whistling:
  21. ja odpadam...o tej godzinie to ja będę 630m pod ziemią ...ale następny tydzień zapowiada się spotowy, bo na rano:facepalm: mam:decayed:
  22. on za pewne już jest w tych stanach...
  23. Miszka i zaś masz okazję do picia:decayed:...najlepszego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.