Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no nic...powoli do roboty się trzeba zbierać..."jebaka mada faka":facepalm: ...ale niby mówią, że..."praca uszlachetnia":decayed:
  2. ja się na dzień dzisiejszy dostosuję
  3. jutroo...chyba było pisane no teraz już na pewno idę
  4. oo...to tym bardziej spadam na kaffkę urodzinową
  5. rok, który ?? polift ??
  6. jak coś będzie to może się pojawię
  7. ale nie powiem...okazja to była...tylko do idealnego stanu to mu trochę brakowało:decayed: mógł napisać bdb:wink: ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ---------- na ustronióVWkę...ja, ykhymm...My jedziemy:decayed:
  8. ^^ łaa... Tomek...a radio to olewam...kupię sobie wzmak 4kanałowy, jakieś porządniejsze głośnik...podłaczę to pod radioi, wygłuszę jeszcze do końca drzwi i będzie melomania dla uszu:whistling:...bo minie musi napierdzielać basem rzędu 300w po uszach...bo muszę co 4 lata przechodzić badania na słuch:facepalm:
  9. skrzynka priv ma jeszcze miejsce na wiadomości, więc...czekam na fotencje:decayed:
  10. Tomek ,postaw na NEO ! sprawdzone ! A jak to jest z wymianą uszkodzonych narzędzi jak się zakupi taki zestaw na allegro? kolega wymieniał uszkodzony klucz na podstawie xera rachunku...wysłał im to pobraniowo, a oni mu nowy klucz chyba w ciągu tygodnia odesłali. w bądź razie nic nie płaciłtak w ogóle to do:bry: i również się zgodzę ze Sławkiem:wink: mniej części, ale toporne na zużycie:wink: a torx'y se dokupisz. Bo tak jak stronę prędzej pisałem yato i coval...przede wszystkim słabe grzechotki mają
  11. ni no...zupa żech już zjodł tera ida po drugi dani
  12. torxy zwsze jak piszesz można dokupić, w bądź razie w robocie grzechotka daje radę.---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ---------- a możesz, możesz...tylko szkoda, bo swego czasu te większe zestawy były z tym gratisem torx'ów:kwasny: :decayed: ---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ---------- BITY TORX SPLINE XZN HEX 40 SZTUK JONNESWAY [E103 (2549448169) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja mam te torx'y nie do zdarcia:decayed: ogólnie narzędzia z tej firmy są nie do zdarcia, ale ceny też mają ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- a teraz idę na obiad a później do babci jadę do Połomi:wink:, jak ja już tam dawno nie byłem:facepalm:
  13. yhyyy...potem dołączy do zawiedzionych klientów:whistling: ja dwa lata jeżdzę na kompletnym LMO i gwincie i jedynie co mi zaczęło stukać to maglownica:wallbash:
  14. ale TOMUŚ, to są Twoje pieniążki...ja tylko wyrażam swoją opinię wszystko zależy jak je będziesz przeciążał, bo jeśli tylko "używał" to z nawiązką yato czy coval Ci wystarczy:wink: ---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ---------- dokładnie 20 lat temu b4 tdi jeździły na byle czym i jeżdzą jeszcze dalej. Nie oszukujmy się czym nowsze tym bardziej goovniane i delikatne:whistling: oczywiście dzisiejsza technologia ma masę plusów, ale wytrzymałość...pożal się boshe:wallbash:
  15. nie inwestuj...już było parę osób z forum i nawet z tego wątku:mysli:...dość parę stron do tyłu co odradza
  16. hmm...podobnie jak yato. Jakbyś chciał coś mocnego, to albo to co ja mam to już jest dobre albo trochę mniej części, ale polecane klucze PROFE ZESTAW NARZĘDZIOWY 71cz. 1/2,1/4 NEO 08-635 (2494180377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Powiem tak na kopalni mam grzechotkę z neo Grzechotka teleskopowa 1/2 305-445mm 08-515 NEO (2518717134) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taką i powiem Ci, że jak wyciągnę jeszcze ten przegłub i założę rozporę o długości 1m i we dwóch dokręcany rury, to chyba warta polecenia. I to nie są tylko moje opinie:wink: bo jeden, drugi, trzeci kolega mi ją polecił i też mogę polecić dalej. Więc klucze myślę, że też dają radę---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- kapłeś się motul jest najlepszy jakby ten ktoś mógł, to go by wśród wszystkich świętych postawił
  17. Ja tam sie kaplem o co chodzi, dlatego Ci napisalem zebys przeczytal A zdarzaly sie przypadki, ze wychwalali a potem kategorycznie nie polecali czemu mam wrażenie, że wiem o kim gadasz
  18. http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/index224.html http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/ankieta-jakim-oleju-jezdzi-239455/index4.html Olej to tylko olej nie ma co się spuszczać nad nim i przekombinowywać....... Wymieniasz olej po każdym przegonieniu auta takim ,że temp.spory czas miała 120 st. na przykład ? Pewnie nie....,a powinno się niby . Hamulce to hamulce niema co się spuszczać nad nimi i przekombinowywać... Artur dobra oliwa jest tak samo ważna co dobre hamulce, wróc do mobilka z beczki to zobaczymy jak długo Ci turbulum i wałki rozrządu pociągną. Ja nie zapierdalam tak jak Ty że mam non stop 120C, ja preferuję ecodriving A ostatnio mówił że koniec z szybką jazdą... ---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ---------- tak Tomuś dokładnie te:wink: Coś trzeba kupić, jeszcze nad tym się zastanawiam ZESTAW NARZĘDZI YATO 190cz. (XXL) YT-3881+YT-0400 (2555534567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- ----------> Tomek...też się swego czasu zastanawiałem nad nimi, ale z tego co poczytałem opinie na necie i opinie mechaników grzechotki są "słabe".... No raczej dla mnie za "słabe", bo ja używam dużej siły a jak to nie da to i metrowej rurki:whistling:. Więc w moim przypadku musiałem dopłacić. Ale Ty musisz sobie zadać pytanie czy będziesz to tak mocno eksploatował jak ja?? Jeśli nie to kupuj yato:wink:---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- tak w ogóle:wink: wg. mnie, aby wiedzieć jaki olej jest dobry a jaki tylko do frytek...to każdy olej musiałby być testowany w jednym modelu np powiedzmy audi, bmw czy np kia, na 1 000 000km. I wtedy się dopiero powinni robić rankingi. A nie po jakiś tabelkach:whistling: np .tu czyste strzały piszę... Audi 1 000000km na castrolu takim, srakim i owakim. Na shellu takim, srakim i owakim...itd. I tak samo bmw czy kia, mercedes, honda.... Dopiero takie testy mógłby coś dać i rzeczywiście powiedzieć, że ten olej jest DOBRY i ten np nie:wink: Ale to tylko moje zdanie:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.