Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dziękujemy za spota... Mario...idzie Ci to:naughty: Guru...no co, no kolacyjkę bym zjadł ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- no a teraz trzeba skorzystać ze światowego dnia... ...dobranoc:sexinbed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
I tak trzymać ... ja bede punktualnie ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- My z mironem mozemy sie troszke spoznic
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to ładniee...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no nie dawno wróciłem z swd i nawet parę autek tam było:decayed: Hammer...na żywo to normalnie:jerk:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
I tak trzymać ... ja bede punktualnie zobaczymy:naughty: i tu się Daniel po trochu mylisz...podniosłem przód o 5mm:polew: a tył obniżyłem o 10mm:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powiedz mi jedno...od chachula fele?? Ano tak żem myślał...bo chciał Twój numer, nie chciałem mu zbytnio dawać, ale coś mnie natchnęło:evil2:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja na allegro miałem inną "akcję". Przyszło mi od sprzedającego "żądanie zapłaty" za kupioną rzecz, ale szkopół w tym, że nic nie kupywałem od niego . Nie wiem jakim prawem, ale kupiłem. Przejrzałem cała historię na laptopie, na allegro i nigdzie nie było wzmianki o kupnie, baa...nawet o wejściu na allegro a laptop był "standby" . A żeby było ciekawiej, byłem jeszcze w robocie na 12 a widniała godzina zakupu 16:06:shock3:. Jedynym wytłumaczeniem, że ktoś się musiał włamać . I oczywiście korespondencja z allegro i sprzedającym, ale prawo prawem...trzeba było zapłacić ,ale dobre serce sprzedającego się udzieliło...i doszli my do porozumienia typu, że tylko płacę opłatę za wystawienie przemiotu...groszowe sprawy:wink: takie małe OT może komuś się przyda kiedyś tam, że tak też idzie to rozwiązać
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja będę na pewno na spocie:decayed: po skorygowaniu gwinta, no wreście to zaczyna jakoś wyglądać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powiedz mi jedno...od chachula fele??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chyba pierwszy tu kiwnę beretem:wink:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:dzień dobry:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i za godzina do roboty:facepalm: ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ---------- apropos roboty...że nagle pojawia sie o np.22 czy 23 tzn., że moja "Ż" siedzi na forum ...żeby nie było,że jestech w robocie a na forum mie widać ---------- Post dopisany 06-06-2012 at 02:56 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 15:29 ---------- po robocie:decayed: przed spaniem:tonguemad:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no Tomku...korekta gwintu zrobiona...60cm przód i 61 tył oczywiście od błotnika do zoli:naughty:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:decayed: Ty się nigdy nie zmienisz:polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
poka...poka... ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- no chyba, że w czwartek będziesz:whistling:...co ja pieprzę dawaj foty:decayed:
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
...teraz masz jakieś -40, spróbuj gleby -80...-90 to dopiero będzie nisko:whistling: ja tak jeżdzę na codzień i da się jeździć (może się wreście zdobędę i otworze temat mojej kozy...kiedyś)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja już myślałem, że deja vu mnie dopadło:facepalm:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
masakra Artur:facepalm: rzeczywiście masz sobowtórów w sjz w sobotę krążyłem po sjz i 3 dosłownie 3:shock3: a4 taki sam smerfowy kolor te same fele ale na żadnej nie było sjz 9a50:blink: ---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- ...a właśnie, masz już coś o czy my gadali przez tel??
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
a mnie ogólnie nie podchodzą fele z parapetem na kwiatki:decayed:, ale "ubierz" je do auta na gotowo, to ocenimy:wink:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:dołączam się do klubu czarnego bereta:decayed:... bo w tych wątkach co ostatnio przesiaduję, to tylko beretami na*ierdalają
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
trzeba to w kalendarzu zaznaczyć na czerwono..... może kiedyś będzie o tym w podręcznikach do historii a żebyś wiedział...w roku 2112 będą z tego kartkówki robili: ...kiedy grzesiek26sg był w czerwcu na spocie?? 7-6-2012:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:a nie będę gorszy i też pomacham:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:no to kolejny do kolekcji:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jo byda na spocie w czwortek ...nareście:facepalm:
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście