Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. żory chyba...Chyba tam już umarło i to dawno temuPiątki - Gliwice Wtorki - Katowice Czasem odżywają...czasem
  2. Ale mowisz o komplecie górnych? Czy calym komplecie wszystkich wahaczy z przodu? Geometria jest z powrotem do ustawiania po wymiane wahaczy? Bo przod to chyba tylko na koncowkach drążków sie reguluje? Jesli sie myle niech mnie ktos wyprowadzi z błędu. Geometria bezwzględnie do kontroli. Teraz wytłumacz czemu?! 1. jak była ustawiana zbieżność na starych to na nowych zmieni się 2. długości nowych wahaczy nie muszą być w 100% takie same jak starych, wystarczą milimetrowe różnice i będzie całkiem inaczej niż było 3. ponieważ sprawdzenie nie kosztuje majątek to warto pojechać i upewnić się, że nie będzie cięło opon. Starczy? 1. Nie zawsze. Miałem LMO i mam LMO, byłem na zbieżności...i było okej. Dopiero jak zmieniłem jarzma na alu z b6 i prosty dolny wahacz z RTS, trzeba było ustawiać. Zaraz mi powiesz..."jak całą, a drążki, końcówki nie zmieniałeś"?! Tak, ale prędzej i wtedy było ustawione. 2. Czyt. pkt 1. 3. Mam za darmo. Oczywiście nie mówię, że nie trzeba, ale jak wymieniłem ORI na ORI, to w moim przypadku było okej.
  3. Właśnie 260 polskich dukatów poszło na Twoje konto... edit. To było do Mirona
  4. Special for You...siadam za sterami laptopa i pieniążki już lecą
  5. I psssyt po robocie
  6. Jak dobrze mi się wydaje to jest zestaw z s4 b5 ale niech to ktoś potwierdzi. nie...tam były 2 tłoczki i 4 klocki na tarczę ...dokładnie tzw. zaciski pływające bardzo ładnie sie kleją do tarczy...tylko jeden minus raz na sezon trzeba rozebrać i poczyścić prowadzenia I psssyt...
  7. dziwne spryskiwacze reflektorów ...choćby w be5 przedlift
  8. Koza...?? Wygoda...?? Pajda...jo Cie prosza...chcesz wygodne auto to kup Se citroena, tam zaznasz komfortu i wygody, ale wtedy stwierdzisz, żeś jest dziadkiem. I nie wciskaj kitu, że opel jest wygodny itd. bo bez urazy tak zdupconego auta nie widziałem...środek choćby siekierką ciachany, to o niebo lepszy jest ford. Mam 2 znajomych co ma insignie i nie kupią drugi raz insigni. Bo...za ciężkie, źle sie prowadzi...tzn. strasznie podsterowne i strasznie mułowate 200koni swoim b5 z nimi robię co chce ...ale to tylko moje zdanie I najważniejsze...pssyt
  9. Tak to samo...tak samo jak skrót LMO, to lemforder
  10. no nie dziwie ci się... Psssyt
  11. No Tomek...graty i aby wygodnie te Twoje dupsko woziło...chociaż ja juz mam pewną listę modów... ...air ride...no dobra nie było tematu
  12. ...te Lon wyżyj...lygej !! Je 02.25 a Ty dali lukosz na forum.
  13. ...i pyrsk po robocie drineczek...a co?!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.