Treść opublikowana przez Ponior
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Mam nadzieje, że Patryk się nie obrazi jak dam pierwsze spyfoto nowej furki Patroxa, Miało być S4 ale trafił się coś innego w dobrych pieniądzach Niedługo wykres z pierwszych modów pod maską
-
audi a4 2.0 tfsi
Ładnie sie zapowiada, tylko brak fotek i opisu. Jaka moc aktualna, jaki wypas, jakie zawieszenie, plany...
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Najlepsze jest to, ze firma ma teraz piekne nowe oblicze a ceny i jakośc usług pozostały niezmienione. Czyli dalej "TANIO I SOLIDNIE"
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Myśle, że grill od s4 i nowy zderzak to będzie najrozsądniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Przypomina mi się jak moja mama pojechała golfem do marketu u wróciła z wyrwanym zderzakiem w aucie na tylnym siedzeniu, ale byłem zły A prowadziła kobieta :gwizdanie:
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Ciężko będzie bity sprzedać , dawaj foty
-
[B7 BKN] Moja jegła
Ładna baza do modów
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Nie trzeba ecu wyciągać, no chyba, że padnie przy wgrywaniu softu i trzeba reanimować.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Opona to 235/40/17 a felgi nawet nie sprawdzałe, ale to ori s-linowe chyba. Tylko, że 17". Teraz jest idealnie, oponka mieści się w nadkolu i nie dobija do nadkola. Jak bym dał 0.5cm więcej to chyba by był problem bo oponka o krawędz błotnik by juz waliła na nierównościach.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Własnie z przodu nie mam , tylko tył 1,5cm. Fotke mam tylko tą z 8str ostatni post.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Quattro S-line
Jak nie masz czasu to daj do Patryka, ale samemu dasz rade bez problemów. Metoda do piekarnika sie sprawdza. Kwestia ładnego pomalowania sprayem i dokładnego sklejenia co by nie parowało.
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
Pan mówił czytać nie pisać, oba naraz nie potrafić Ładna gleba i nawet na krawężnik wiechałeś. Wygląda kozacko mimo tych kapci na tylnej kanapie Ile za malowanie proszkowe wyszło??
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Quattro S-line
Lampki gotowe?? Uważaj przy wyciąganiu plastyku kierunku pomarańczowego, bo mozna odbłyśnik oderwać łatwo. Navi juz upatrzyłeś, czy szukasz w przystępnej cenie??
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Te ciemne lampki led nie są takie złe, można sezon na nich pośmigać. Mi ori rezane też średnio podchodzą, będe szukał jakiś dymionych do siebie ale to jeszcze nie teraz. Jakie masz żarówki w podświetleniu rejestracji, diody, dawałeś rezystorki czy ori były założone.? Pozdro. ps. jaka cena tych lampek??
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Ładne te fele nawet, tylko gleba by się przydała większa, to juz na maxa siadło, masz chyba pro-kita założonego tak??? ps. Co do dystansów to ja mam tylko na tył 1,5cm na stronie i jak narazie nic się nie dziej złego ani przy skręcie ani na prostej, czy jade szybko, czy wolno. Będe testował dalej
-
[B7 BPW] Bez szaleństw- było sobie audi:(
Ładna, ładna, pakiecik s-line mile widziany. Ale najbardziej to gleba, bo przy tych felgach (bardzo ładnych ) wygląda jak wóz drabiniasty. ps. Po co martwić się przebiegiem, ważne, że wszystko sprawne
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Stukanie na nierównościach, lub przy wieżdzaniu na krawężniki.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Zależy dla kogo. Ja miałem w golfie zawieszenie: 1. Weitec- strasznie twarde było (sprężyny koloru zielonego) 2. HR - Bardziej miękkie choć i tak ciężko jechać po Wrocławiu 3. Eibach - Daje rade w miarę miekko i nisko jak na Polskie drogi. Jak nie założysz to sie nie przekonasz, trzeba samemu szlaki przecierać, niestety są to kosztowne wyprawy.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Kumpel miał to w golfie i był straszny beton, zęby mozna było zgubić Ja miałem coś podobnego w golfie MTS technik ale tu komfort był juz zdecydowanie lepszy. Miejmy nadzieje, że do audi robią bardziej komfortowe. Jak założysz to pisz czym prędzej co i jak. Ma to jakąś regulacje twardości bo niedoczytałem??
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Teraz musisz nakładki i podstopnice z rs4 zakładać bo te nakładki gumowe w tym świetle kiepsko wyglądają Ale lista modów znowu dłuższa, gratulacje ps. nie da rady jakiś innych żarówek dać, bo światło jakieś takie żółte, białe by było ładniejsze.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Dokładnie tak jak piszesz tylko, że spolerowanym rantem pod kątem nie na kubek tylko do spodu. Jak założysz to zobaczysz jak świeci, mi zleciało przy tym jakieś 2 godziny. najważniejsze to dobrze spolerować wszystkie krawędzie, aż do połysku inaczej kiepsko świeci, no i kąt 45 stopni też trzeba zachować, bo inaczej lipa A dioda to kolor czerwony Kolejny mały modzik. Nowe odboje do klapy i wycieraczka z Q5 Dojechały też drążki kierownicze, wymiana dzisiaj. Ciekawe czy dam rade sam :-)
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Szykuje się przed grubszymi . Duży cooler już czeka na montaż a wydech (z ładnymi końcówkami) został zamówiony wczoraj (przyjdzie za ok 2-3 tygodnie). Wszystko rusza już niebawem, dodam tylko, że autko jedzie już teraz ładnie
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Zrobiłem według instrukcji na forum: 1. kupiłem plekse 3mm na allegro (musi być 2mm ale nie było innej) 2. Powycinałem dwa paski, wypolerowałem. 3. Jeden koniec paska ścięty pod kątem 45 stopni. 4. Dioda zwykła 12V 5mm 5. Podłączyć pod włącznik awaryjnych lub kratki nawiewu. 6. Cieszyć sie
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Kolejny mały modzik: podświetlany uchwyt kubka i wizytownik. Łączny koszt tego moda to ok 10zł :kox: Następna mała zmiana, która cieszy oko.
-
[B6 AVF] A4 Avant Quattro S-line 19"RS4 by Dano
Śliczne audi, mocy troche masz , na lato tylko ten cooler sie przyda na pewno, ja to samo robie u siebie:evil: A big turbo fajna sprawa tylko z miejscem kiepsko w audi. Powodzenia i oby więcej prądu nie zabrakło na wsi bo będziesz musiał SHARANA kupić.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Wystarczy zmienić tylko heble, pompy nie trzeba wydajniejszej. Jakieś adaptacje w kompie ABS-u.??? Pytam bo w golfie jak zmieniałem na 312mm to chłopaki mi kodowali abs na nowo Mam u siebie 322/288, warto to zmieniać do normalnej jazdy różnica jest jakaś kosmiczna w hamowaniu