Treść opublikowana przez tosiek762
-
Nr. wtyczki wiazki PDC zderazk przod (nie do czujnika)
dzieki
-
Nr. wtyczki wiazki PDC zderazk przod (nie do czujnika)
Potrzebuje nr. wtyczki wiazki PDC (nie do czujnika) zderazk przod łaczacej zderzak z autem tj. wtyczka z pinami plaskimi
-
zbirniczyk płynu do spryskiwaczy bez xenona
8E0955453AM 137,19 zl
-
Nr napinacza paska klinowego
dzieki
-
Zawieszenie z b7 3.0 TDI quatrro a b6 1.9 TDI
to jesli zaloze sprezyny z amortyzatorami od 3.0 TDI (wersja s-line chyba bo sa czerwone amortyzatory) do 1.9 TDI to przod pojdzie w gore a tyl w dol?? Sprezyny razem z amortyzatorami s-line przod+tyl kosztowaly mnie 400zl, to chyba dobra cena i po przebiegu 65000.
-
Przycisk od rolety automatycznej
8e1 959 903
-
Nr napinacza paska klinowego
2004
-
Nr napinacza paska klinowego
Potrzebuje numer napinacza paska klinowego do silnika AVF.
-
Obudowa progu bagażnika - SEDAN
8e5 863 471 ---------- Post added at 16:53 ---------- Previous post was at 16:46 ---------- w ASO jakies 200 zł
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Interesuja mnie klocki do tarcz przod 320 i tyl 288 moga byc TRW lub jakiej inne dobrej firmy. Podaj mi cene przod i tyl na PW
-
Jakie CB polecacie?
wielkie dzieki
-
Jak zdemontowac podsufitke?
dzieki wielkie. jutro zaczyna wymiane podsufitki.
-
Jakie CB polecacie?
Jak w temacie.
-
Jak zdemontowac podsufitke?
Jak w temacie.
-
Zawieszenie z b7 3.0 TDI quatrro a b6 1.9 TDI
Podejdzie zawieszenie z b7 3.0 tdi quatrro do b6 1.9 tdi
-
numer czesci kratki srodkowej s-line
jak w temacie. z gory dziekuje
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
ale wlasnie nie wiem o co chodzi z tymi tabelkami. jak mozesz to napisz mi jakie mi pasuja sprezyny i amortyzatory dzieki
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
niech mi ktos pomoze bo ja nie wiem o co tu w tym wszystkich chodzi. Mam a4 2004 rok sedan zawieszenie 1BA OYH, OJJ i chce obnizyc o jakies -30mm co mam zrobic, co trzeba wymienic i na co wymienic. prosze o pomoc z gory dzieki
-
[B6 AWX] Potrzebny numer - rura intercooler -> turbo
Jak potrzebujesz jeszcze tę rurę to posiadam taką. Cena 200 zl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów