Treść opublikowana przez ficjor
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jak dorobić uziom gdy fundament został zalany?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Co ZE to obyczaj, nie zawsze mozna klasc 5x
-
Zakupy przez allegro na raty
Przynajmniej wiesz komu nie pożyczać: )
-
Wariat!! Jechał z prędkością 59km/h
wiadomo, na sądzie kapturowym w trakcie sobotniej imprezy na wiejskiej mordowni sędziowie w zardzewiałych e30 i równie ładnych starych aczwórkach skazaliby pieszego. Na szczęście nasze (mimo, że nieudolne prawo) skaże tego człowieka. Pytanie tylko czy jeśli ten kierowca w przeszłości za wyprzedzanie na pasach zapłaciłby mandat rzędu 500-700 euro to czy doszłoby do tego wypadku?
-
Wariat!! Jechał z prędkością 59km/h
i efekt tego Kolega ma taki, że na "pjęćdziesiątce" jest ograniczenie do 30km/h i w efekcie jeszcze dłużej będzie jechać się do tej pracy. Ja pasuje, argumenty Kolegi zdecydowanie do mnie przemówiły. P.S. ten pieszy też się spieszy do pracy i za pewne również kilka przejść do pokonania.
-
Wariat!! Jechał z prędkością 59km/h
a czy kierowcy d*pę urwie jak puści na tych pasach pieszego? Kapelusz z głowy spadnie? A co z zasadą ograniczonego zaufania? Jaką Kolega ma pewność, że przy tych pasach nie stoi pijany człowiek, który straci równowagę? Skąd pewność, że za tym pieszym nie stoi mały dzieciak, który niespodziewanie się wyrwie na pasy myśląc że się zatrzymujesz albo nie zauważając nadjeżdżającego samochodu?
-
Wariat!! Jechał z prędkością 59km/h
bez przesady, ale na pewno za nie ustąpienie pieszemu zbliżającemu się do przejścia powinno się naklejać karne naklejki na czoło kierowcy i przywiązywać do rynny przy lokalnej remizie na 24h.
-
Licytacje komornicze
ok dzięki za informację. Niestety, aktualnie małopolska :-(
-
Licytacje komornicze
hej, czy ktoś ma doświadczenia z licytacjami komorniczymi? Na stronie z licytacjami Krajowej Rady Komorniczej (Strona główna | Obwieszczenia o licytacjach) można wyłapać obwieszczenia o licytacjach z całego kraju i kilka z okolicy wzbudziło moje zainteresowanie (pierdoły do domu z upadłego pensjonatu). Jak to wygląda? Idę na taką licytację i po prostu licytuję?
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
klęską jest przekroczenie 50h miesięcznie - nauczanie "młodzieży".
-
Koledzy pomóżcie w " Lubie to!" na FB
jak tak dalej pójdzie to za kilka lat doktoratu będzie można się w ten sposób dorobić :-)
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
może trzeźwi, ale z równie zjebanymi genami co pijacy
-
Polecone noclegi w Zakopanem lub Karpaczu
Byle nie Zakopane i okolice. Chyba, że kręci was wdychanie różnych specyfików, które górale wrzucają do pieca np. skrawki skór różnych zwierzy
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
24tp.pl: Kolejna tragedia w Skawie
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Mocne słowa, czyżby Koledze usiadło się za kółkiem po alko? , Naprawdę przekroczenie prędkości o 10kmh czy też zastawienie chodnika samochodem może prowadzić do takich tragedii jak w Kamieniu Pomorskim?
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Zauważasz w tym jakąś korelacje? a mnie śmieszy powszechne przyzwolenie na jazdę po pijaku. być może po tej tragedii coś się zmieni? dzięki tej nagonce w mediach może jakaś cześć amatorów jazdy po kieliszku wyciągnie wnioski z tej poruszającej tragedii? być może ktoś następnym razem uniemożliwi odpalenie silnika pijanemu osobnikowi?
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
5. kastracja debila oraz odebranie praw rodzicielskich jeśli posiada dzieci.
-
Zimno w aucie mimo dobrej temperatury
nie pamiętam, ale raczej trzeba ściągać czynnik do wymiany nagrzewnicy
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Panowie, jaki aparat dla rodzinki z nastoletnią córką, ma to być rodzinny aparat do robienia zdjęć właściwie na wszystkie okazje. Na fotografii się nie znają, więc chodzi o zachowanie kompromisu najlepszej jakości zdjęć przy względnej prostocie użytkowania. Istnieją takie aparaty ? :-) budżet do 2000zł wraz z futerałem, kartą pamięci. z góry dzięki
-
Brak Ogrzewania
"efekt średni" tzn , ze jest jakaś poprawa? wyleciał jakiś syf z tej nagrzewnicy? podczas jazdy lepiej grzeje niż na postoju? zmieniaj z LO -> HI HI-> lo i obserwuj jak pracuje silniczek. najlepiej też zrobić test na vagu (warto zainwestować w tego vaga, drogi nie jest a zwraca się po 1 podłączeniu pod kompa).
-
Brak Ogrzewania
podłącz wejście od strony aku a wyjście od strony serwa
-
Brak Ogrzewania
u mnie było tak samo. oba przewody parzyły, a mimo to nagrzewnica była zapchana. sprawdź też na klimatroniku czy nie masz błędów silniczków, a najlepiej to VAG i ich test.
-
pisk przy rolce od wiskozy
witam, strasznie lata mi pasek na rolce od wisko wydając przy tym niezły koncert. Na zgaszonym silniku naciskając na śmigło jest delikatny luz (rusza się rolka) , a przy włączonym silniku nie da się zatrzymać wentylatora. jak odróżnić czy padło łożysko wałka wiska czy łożysko w wisku? dziękuję za pomoc
-
pisk z pod maski - lata luźno rolka przy wiskozie
Witam, ostatnio stojąc na światłach zaczęło mi z pod maski strasznie ćwierkać. Wisko pracuje tak jakby chciało wyfrunąć, a rolka przy nim giba się w poprzek silnika. Na tym filmiku od ok. 9 sekundy to widać: czy oprócz łożyska wałka wentylatora chłodnicy ( 058 115 136 A ) coś jeszcze nawaliło? Dużo babrania dla mechanika z robotą? Z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
Pany, czy odkurzaczem "Spary Boy", który można wypożyczyć z komfortu za symboliczną kwotę wypierzemy tapicerkę? Link do odkurzacza: http://www.komfort.pl/html.wmedia?_Instance=komfort&_Connector=palio&_ID=346&_CheckSum=1492190687