Treść opublikowana przez ficjor
-
Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
jeśli masz dobrego lekarza rodzinnego to biegnij do niego i powiedz co i jak. jeśli nie to szukaj pierwszego lepszego psychiatry prywatnie. niestety, bez recepty sobie nie ulżysz.
-
sytuacja na parkingu: kiedy ktos uderzy nam w auto otwierajac drzwi. co wtedy?
Słodko to musi wyglądać gdy wyskakuje zbulwersowany facet z pałką policyjną, z prawie 20 letniego trupa do jakiegoś spieszącego się przedstawiciela handlowego, bo ten wysiadając uderzył jego auto. Niczym dzielny wojownik w sobotę pod remizą w bolidzie młodzieży wiejskiej czy innym stjuningowanym golfie 2
-
Włamanie do domu....jak uniknąć, jakie zabezpieczenia, alarmy....
system alarmowy z powiadamianiem firmy ochroniarskiej. Siostrze z jakiejś tam firmy oferowali za śmieszną kwotę miesięcznie (do 50zł) gwarancje przyjechania w ciągu 5 minut, a jeśli nie zdążą to jakieś tam ubezpieczenie (coś około 40-50tys). + Dodatkowo samemu ubezpieczać się od włamania/kradzieży.
-
MEYLE HD Czy ktoś używał, jakie opinie ??
najdziwniejsze jest to, że w .de , .uk ludzie zestawy meyle HD wciągają jak świeże bułeczki
-
Pomoc w wyborze OFE.
Krzysaudi, nie lepiej zamiast odkładać po 10zł pod poduszkę raz na jakiś czas kupować srebrne monety lub inne metale szlachetne? Wydaje mi się, że niektóre monety w ciągu tych ~40 lat do emerytury mogą nieźle zyskać na wartości, a gotówkę po prostu zje inflacja? mam rację? młody jestem, głupi jeszcze.. ale zaczynam już myśleć o swojej "przyszłości" bo planowo ukończę studia gdzieś w wieku 29 lat i mogę mieć problemy z "godną" emeryturą.
-
Otwieranie sklepu motoryzacyjnego;]
Zastanów się czy na początku działalności dla Ciebie nie będzie najważniejszy klient lokalny dzięki któremu zyskasz zniżki w hurtowniach co z kolei umożliwi Ci robienie dobrych cen w sieci, a w związku z tym nastawianie się tylko na grupę VAG'a w tak małym mieście może być problemem. Ale to tylko moje przemyślenia - nie mam znam się na branży motoryzacyjnej więc traktuj to z dystansem .
-
wypadek na skrzyżowaniu
a podobno w Polsce każdy jest lekarzem... Panowie, autor nie czuje się winny, ma prawo do obrony w sądzie i niech sąd zdecyduje. Niektórzy z tego tematu naprawdę zdziwiliby się ile potrafi adwokat "wyższej" rangi
-
Spadek mocy
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ tam masz dokładny opis jak wykonać logi statyczne i dynamiczne.
-
Wachacze kraft
ale i tak nie zrozumiem po co kupować takie zestawy jakiegoś krafta za 400 z hakiem. przecież w tej cenie można zdemontować kompletne zawieszenie OE / lema z jakiegoś angola i na 99% taki zestaw pojeździ dłużej (oczywiście jeśli jest w db stanie)
-
Probelm ze światlami dlugimi
nie stosować do tego żadnego wd40 kupić w elektronicznym "kontakt" do styków i będzie si
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Aaa Dzięki za odpowiedzi. Jaki producent oleju 0w40? Będzie duża różnica między 0w40 a 0w30?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Aktualnie mieszkam w regionie gdzie mróz może chwycić na kilka dni poniżej -30*C, a autem codziennie robię z 20km po mieście co chwile gasząc/odpalając + 200km trasy. To jak jest z tymi 0w? Zdrowiej będzie zalać jakiś dobry 0w40 , 0w30 czy trzymać się motula xcessa ?
-
Wachacze kraft
Może u Kolegi piotr26a4 problem leżał w wadliwym montażu (wahacze dokręcone na podniesionym aucie)
-
Wachacze kraft
to i tak nieźle, mój używany ori banan z angola wytrzymał już 6 tys
-
[ALL] Dodatek do paliwa
Nie wiem czy ma to jakieś inne walory podnoszące właściwości ropy wpływające na większą moc silnika, smarowanie układy czy Bóg wie co tam jeszcze skydd robi. Nie wiem czy czyści i zabezpiecza układ paliwowy przed rudą. Wg etykiety po prostu zapobiega wytrącaniu się parafiny z ON do -39*C. Może cena jest taka, ponieważ jest to polska produkcja. Zobaczymy jak się będzie sprawować w ciężką zimę na Podhalu
-
[ALL] Dodatek do paliwa
informuje ,. że w castoramie można znaleźć desperator firmy Organika, wg etykiety do -39*C za 10zł z hakiem (500ml).
-
Wachacze kraft
Był już podobny wątek. To, że coś jest "made in china" nie musi mieć jakiegokolwiek powiązania z niską jakością produktu.
-
ile silniczkow??
naturalnie, że trzeba sobie zdawać sprawę iż po takiej operacji może będzie trzeba nagrzewnice wymienić. U mnie płukanie nagrzewnicy tylko pod ciśnieniem daje krótkotrwały efekt.
-
ile silniczkow??
Dokładnie: to że oba węże są gorące to o niczym nie świadczy. Płukanie nagrzewnicy pod ciśnieniem w obie strony, ewentualnie na własne ryzyko zalać nagrzewnice płynem do płukania chłodnic aluminiowych i wrzątkiem.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Ale czemu tu się dziwić? Próbowałem ostatnio sprzedać swoje a4, jeden klient stwierdził, że fajna i by brał, "ale boi się przebiegu", a że gdzieś 30km obok stoi taka same ale z przebiegiem 190tys... Kilku zainteresowanych gdy usłyszało przebieg powiedziało "a to dziękuję". Dodam, że mam bardzo wysoki przebieg "aż" 240tys km co pewnie i tak jest już skręcone o połowę.
-
Klimatronik
a VAG z klimą się łączy?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
U mnie końcówki RTS od dzika narobiły już około 25 tys i wszystko ok. Może i byłaby to "pewniejsza" alternatywa dla MS o ile cały zestaw byłby w rozsądnych pieniądzach.
-
Ogrzewanie klimatronik.
7V i nie psikaj czasem żadnym WD40. Bóg wie ile podziała taki silniczek ze szrotu - taka loteria, więc wg mnie warto spróbować zreanimować ten silniczek. Opis na forum passata: Klimatronik - naprawa silnika klapy regulacji temperatury - błąd 4F7, siłownik V68
-
błedy klimatronika
Usuń błędy VAGiem (w sterowniku klimy oczywiście), wykonaj tam również "test" (nie pamiętam jak się ten przycisk nazywał) i zobacz na panelu klimy, które błędy powróciły.
-
Błąd klimatronika 11.5 gdzie ten silniczek?
Wydaje mi się, że wygodniej byłoby radio, panel klimy wyciągnąć. Na pewno będziesz potrzebować płaski 5,5 , torx t15 i sprawnych rąk / palców oraz kreatywności. Sprawdź ten temat: Klimatronik - naprawa silnika klapy regulacji temperatury - błąd 4F7, siłownik V68 na drugiej stronie opisują jak wyciągnąć silniczek v70. P.S. również VAG jest niezbędny, po naprawie należy wykonać nastawy podstawowe. Pozdrawiam