Treść opublikowana przez ficjor
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Witam, zmieniona pompa VP, auto poskładane do kupy i wszystko lata jak należy. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i rady Pozdrawiam
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
a no właśnie ma luzy wzdłużne i poprzeczne, obok mamy zdrową vp37 i ma dużo mniejszy luz wzdłużny
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Spokojnie Pani i Panowie, jestem tutaj ciągle - po prostu nie chciałem pisać przed rozgrzebaniem rozrządu. Dziś na szybkiego zrzuciliśmy cały rozrząd i winowajcom jest spory luz na kole pompy wtryskowej - pompa idzie do pompiarza. Jutro będziemy dokładniej resztę oglądać rozpiszę więcej jak już wszystko będzie zrobione Serdecznie dziękuję za porady
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Zrzuciłem osłonę rozrządu i taki oto widok: Czy strzałki wskazują wskaźniki napięcia?
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Pytanie z innej beczki: co ile km wymienia się ori rozrząd?
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
profil uzupełniony. VAG posiadam. mechanik stwierdził, że blokuje pompę i nie ma potrzeby ustawiania kąta wtrysku. najrozsądniej będzie przeboleć te 600zł i jechać do innego mechanika.
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Rozrząd nie jest zalany olejem. Jutro będziemy wszystko zrzucać. Problem jest w tym, że jestem zielony w temacie a mechanik na 100% będzie zrzucać na "wadę fabryczną rolki". Co najlepiej robić? Na co zwracać uwagę?
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Auto odpala bez problemów, nie kopciło ani nie miało problemów z mocą
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Serdeczne dzięki za odpowiedzi, Rozrząd był robiony na blokadach i uszczelniacze również były robione. Stary pasek oglądałem i wyglądał lepiej niż ten, na 100% nie był poszczerbiony. Ten pasek na 99% suchy, ale jutro sprawdzę dokładniej.
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Akustycznie nic nie było słychać - jak zawsze. Jedynie to słychać popychacze przez kilka sekund po uruchomieniu. Jutro poobserwuję koło na wale . Tak czy siak , rozrząd trzeba zrzucić i obejrzeć
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Kolegów, Czy można określić "przebieg", "wiek" oleju oddając go do analizy?
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Ok, jeśli oddam to innemu mechanikowi to rozpozna czy winą była wada paska czy też za mocno naciągnięty pasek ?
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Przed trasą otworzyłem maskę i zauważyłem włosy przy osłonie rozrządu (wychodziły na zewnątrz) części były z pewnego źródła (z forum). dzięki za odpowiedzi.
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
dzięki za odpowiedzi, no to jest problem bo części mechanikowi dostarczyłem sam. Jak ugryźć temat aby sprawdzić czy to wina mechanika czy rolek, które mu dostarczyłem?
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Co dalej z tym robić? Co może być przyczyną?
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Witam Kolegów! Jakieś 3 miesiące temu (10 tys km) zmieniałem rozrząd w AFN: wszystkie paski, rolki (ina, gates) itp. Kilka dni temu zauważyłem "włosy" przy osłonie rozrządu jak na zdjęciach: Pasek ma grubość 2,3cm (+/- 1mm). Proszę Kolegów o opinię, czy z tym paskiem wszystko jest ok? Z góry dziękuję za pomoc
-
Auto assitance - gdzie?
Witam. W ciągu najbliższych miesięcy będę robić spore trasy, a że auta pewny w 100% nie jestem rozglądam się za jakimś assistance. Oczekuje: - holowania / naprawy na miejscu, - auta zastępczego . Z jakich ubezpieczalni polecacie Car assistance?
-
ASZ - PD, Prośba o ocene logów [prawdopodobnie chip]
Ogólnie o chipie to nie mamy żadnego pojęcia auto prawdopodobnie z tym przyjechało do PL. Jak należy to skontrolować? ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- Ogólnie o chipie to nie mamy żadnego pojęcia auto prawdopodobnie z tym przyjechało do PL. Jak należy to skontrolować?
-
ASZ - PD, Prośba o ocene logów [prawdopodobnie chip]
OK. Dzięki za odp. A co z termostatem? Wystarczy, że autko postoi chwile na luzie i od razu traci temp. ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- OK. Dzięki za odp. A co z termostatem? Wystarczy, że autko postoi chwile na luzie i od razu traci temp.
-
Prośba o ocene logów
Tak, auto ma kata Zauważyłem, że również wężyki podciśnienia są w bardzo kiepskim stanie, które logi powtórzyć bo ich wymianie?
-
ASZ - PD, Prośba o ocene logów [prawdopodobnie chip]
Witam Proszę o ocenę Kolegi logów z a3 ASZ PD. Prawdopodobnie auto ma jakiegoś chipa. Czy widać coś niepokojącego w logach? Auto przy 1 odpaleniu z rana puszcza biały śmierdzący dymek. Z góry dziękuję z w imieniu Kolegi. Logi statyczne: Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS: Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Logi dynamiczne: Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Prośba o ocene logów
Witam Proszę o ocenę moich logów z b5 AFN Logi statyczne: Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Logi dynamiczne: Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
2.0 dpf mechanik proponuje czyszczenie czy tak się da
a co będzie gdy niemiecka policja wykona test spalin?
-
Dziwna sytuacja na allegro odnosnie mojej sprzedazy ...
dodaj do spamu jego adres email i po sprawie
-
Cykanie, świstanie Napinacz paska?
jestem po zmianie rozrządu + rolki napinacza osprzętu, paski, sprzęgiełka alternatora itp i po 100km wystąpiły te same objawy co u Kolegi, tylko wtedy gdy silnik pracuje na luzie lub podczas ruszania na "półsprzęgle". wystarczy dodać trochę gazu (1100obrotów) i cisza. Dodam, ze takie gwizdanie występowało sporadycznie od czego zacząć sprawdzanie i czy może to być wina źle dokręconego sprzęgiełka lub wadliwa nowa rolka napinacza?