Treść opublikowana przez ficjor
-
[B5 AFN] Silnik pracuje na trzech cylindrach, pomocy!!!
Zauważ Kolego, że Twój piętnastoletni diesel raczej nie ma przebiegu rzędu 200 tys km.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Panowie, a jak powinniśmy zacząć sprawdzanie stanu zdrowia i kondycji naszej motorowni ?
-
Jak szybko piszesz na klawiaturze?
Visit the Typing Test and try! :gwizdanie:
-
Sposób na sylwestrową noc
iść do pracy
-
[ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie
a lampy depo pasują p&p beż żadnych przeróbek? mam teraz niezłą rozkminę - wysyłać odbłyśniki soczewek do regeneracji (60-80zł sztuka + kw) czy dokładać do tych lamp dzięki za odpowiedź
-
[ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie
Panowie, co bardziej się opłaca: wysłać ori lampy do regeneracji czy dołożyć kasę do lamp depo? Zależy mi na bardzo dobrej widoczności w nocy oraz spokoju z słabo świecącymi lampami na conajmniej dwie zimy
-
[ALL B5] Prośba o ustalenie części do wymiany
Czyli przy wymianie amorków z przodu wymienia się też te gumy? są tam jeszcze jakieś pierdółki do wymiany coby wszystko za jednym razem zrobić?
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka wyje!!!
Kolego, sprawdź najpierw szczelność przewodów. U mnie były identyczne objawy przy nieszczelności
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
Kolego babok1990, szukaj jakiegoś speca od pompek, który sprawdzi co było robione, wyda stosowną opinie i walcz o swoją kasę. Coś ten mechanik ewidentnie śmierdzi.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Podsumowując, które żarówki będą najlepsze do jazdy nocą / podczas deszczów? Zależy mi na jak najlepszym oświetleniu drogi, pobocza. P.S. Gdzie kupić żarówki, coby na podróbkę się nie wpakować?
-
[ALL B5] Wymontowanie silniczka reflektorów
Koledzy, a w lampach poliftowych tak samo wyciąga się silniczek ?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
czyli jeśli mam auto sprowadzone z przebiegiem około 220tys km ze wszystkimi wahaczami ori, pompa wody ori to istnieje szansa, że realny przebieg wynosi mniej niż 300 tys ?
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
Dzięki za odpowiedź. Oczywiście chciałbym to zrobić wszystko poprawnie pod względem technicznym. Z tego co się na razie dowiedziałem będzie do tego wymagane sporządzenie projektu zastępczego + uzyskanie nowego pozwolenia na budowę, więc chyba sobie daruję to zabawę. Jakie tynki będziesz kładł?
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
Witam Kolegów. Przepraszam, że tak wkopuję się w temat, mam jedno pytanie. Czy po wylaniu fundamentów istnieje możliwość przeprowadzenia wydłużenia jednej strony budynku np. o metr czy już wszystko pozamiatane? Jeśli tak co będzie należeć pozmieniać w projekcie? Rozumiem, że konstrukcja dachu się zmieni i będzie trzeba na nowo go projektować? Pozdrawiam. P.S. Przed pokryciem fundamentu folią padał deszcz i w jednym miejscu trochę jej stało (musi być jakaś nierówność). Nie zaszkodzi ta woda przykryta folią przez zimę fundamentom?
-
Jaki płyn do wspomagania A4 B8: FEBI M6162 czy M6161?
Panowie. A co jeśli u mnie jest nalany "czerwony" (prawdopodobnie syntetyk) i to dużo ponad "max"? Na jaki płyn wymienić?
-
[INNE] 4.2 TDI BVN i 6.0 TDI CGA
Wykonał ktoś już takiego SWAPa 4.2 do a4/a6 ? Jest to w ogóle realne ogarnąć ? a4/a6 z takim silnikiem musi nieźle wgniatać
-
[INNE] 4.2 TDI BVN i 6.0 TDI CGA
W co znajomy chce wsadzić te bestie? P.S da rade wcisnąć 4.2 TDi do budy a6 c5 ? (bo do a4 b5 to raczej ciężko będzie? )
-
[B5 AFN] Rura od odmy - pęknięta
nie wiem czemu, ale w moim AFN'ie to trochę inaczej wygląda. Po drodze jest jeszcze taka biała puszka ;(
-
[B5 AFN] Rura od odmy - pęknięta
ASO Szczecin - cena 120zł. P.S. jaki jest numer części ori?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Koledzy, Jak się ma sprawa wyciętego katalizatora do jazdy po krajach UE (głównie Niemcy, Austria)? Mogą wyniknąć z tego jakieś nieprzyjemności?
-
[B5 AHU 1.9 TDI] Jaki olej?
a ja bym zerknął do podwieszonego tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.0
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
W takim razie muszę zlokalizować te bajery i pogrzebać. Wstępnie umówiłem się na wycięcie kata za 50zł w przyszłym tygodniu, ale mam obawy. Często jeżdżę na Niemcy i nie chciałbym mieć jakiś nieprzyjemności. Dzięki za odp. Czyli najpierw zamienię N75 z N18 i dam loga
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
dzięki za odp. Kat będzie wydłubany w przyszłym tygodniu i wrócę z poprawionymi logami. P.S. Można logować samochód jadąc delikatnie pod górkę / z górki ?
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
Nie mam pod ręką żadnego innego zdrowego AFN'a aby mieć porównanie właściwie. W czym może tkwić problem?
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
Witam, proszę o analizę logów. Autko to a4 b5 AFN, z katalizatorem. Nie zauważam żadnych niepokojących objawów. Logi BS: Log (000) Log (003) Log (004) Log (011) Logi statyczne: Log (0 - 004) Log (1 - 023) Log (2 - 013) Log (3 - 000) Log (4 - 007) Log (5 - 001) Logi dynamiczne: Log (0 - 011) Log (1 - 000,000,000,000) Log (2 - 001,001) Log (3 - 004,004,004) Log (4 - 008) Log (5 - 010,010) Log (6 - 003) Z góry dziękuję Pozdrawiam, ficjor.