Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ficjor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ficjor

  1. z tego nic się nie da oczytać - wrzuć do excela
  2. a mówił o jakiś usterkach przez ten czas? ile razy robił turbo, uszczelka pod głowicą, alternator itp?
  3. Chodzi o portale: alibaba.com made-in-china.com W odpowiednich działach wystarczy wpisać "a4 oil filter", aby znaleźć różne oferty (w tym pośredników, producentów jak i oszustów) chińskich produktów jak i podróbek (które w większych ilościach właściwie nie mają szans przejść w PL przez urząd celny, a w mniejszych ilościach nie opłaca się ich ściągać; ale jeśli już przejdą to znajdziemy je na allegro). Jeśli znajdziemy dobrego producenta to może produkować towar pod naszym logo - ale bez dobrego pośrednika, który w Chinach będzie kontrolować jakość produktów i dbał o certyfikaty mamy marne szanse wprowadzić towar do obrotu na terenie UE (czyli bez dużej gotówki nic konkretnego w tej branży na pewno nie zdziałamy). P.S. Ostrzegam przed bardzo tanimi zawieszeniami do a4 - tam co jest tanie to jest kiepskiej jakości i okazje nie istnieją (za to "istnieją" na naszym allegro...) Pozdrawiam
  4. I takie jest nasze prawo. Na tym filmiku ewidentnie widać świadome usiłowanie zabójstwa pieszego na pasach.
  5. na oleje to ciężko przełożyć, ale np. teoretycznie jest możliwe wyprodukowanie filtru oleju przewyższającego jakością knechta z Austrii. Zleca się fabryce wyprodukowanie produktu w danej technologii, spełniającego odpowiednie normy oraz wszystko co sobie zażyczy zleceniodawca (czyli np. większa ilość i lepszy materiał filtrujący). Jeśli fabryka podejmie się tego, a wyprodukowane filtry nie przejdą kontroli jakości zleceniodawcy to po prostu fabryka nie dostaje kasy. Są pewne portale, na których można znaleźć namiary na różne fabryki części samochodowych, jeśli ktoś jest zainteresowany linkami to zapraszam na PW.
  6. Teraz gdybajmy co by było gdyby zamiast tego Pana na pasach znajdowałaby się kobieta z wózkiem (którą dobrze widać od 0:41). Osobiście takiemu kierowcy serdecznie życzę przerwanego rdzenia kręgowego na odpowiedniej wysokości lub uciętych rąk - coby nigdy już nie zasiadł za kierownica.
  7. Witam. Przymierzam się do zmiany oleju dodatkowo stosując płukankę. Czy po odkręceniu filtra oleju powinienem odciągnąć olej z chłodniczki oleju ?
  8. To, że produkt jest "made in China" nie oznacza, że jest kiepskiej jakości. W Chinach można wszystko wyprodukować - zarówno produkty bardzo niskiej jakości jak i produkty przebijające jakościowo wyroby europejskie. Podejrzewam, że VAG nie wpuszcza do obrotu chińskich bubli, ich towar na pewno przechodzi kontrole jakości po wyprodukowaniu
  9. tzn, że jeśli MS wykrzaczy nam się po roku czasu to możemy śmiało go oddać ?
  10. Niech Kolega dopisze jeszcze czy ma quattro / fwd
  11. ale coś jest nie tak z tylnym zawieszeniem ? czy profilaktycznie chcesz wymienić ?
  12. są czujniki g2/g62 w jednej obudowie , jeden podaje informację na zegary, drugi do ECU. Sprawdzić możesz VAG jak tutaj: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=80&t=442180 (podobny temat jest gdzieś na naszym forum, ale nie mogę znaleźć). zrób test zegarów i sprawdź czujnik tak jak w linku.
  13. na termostacie vernet przelatałem 2,5 roku - brak zastrzeżeń, no albo mi się po prostu trafił dobry. Zrób jak wyżej, wrzuć termostat do garnka z wodą i podgrzewaj.
  14. hej, na stronce http://www.master-sport.de/PL/ jest gdzieś katalog z nr części, na pewno znajdziesz
  15. fragment karty gwarancyjnej: Żeby było lepiej - wahacze, które chcemy posłać na gwarancję muszą być też zdemontowane w AUTORYZOWANYM SERWISIE OBSŁUGI. No chyba, że ta karta gwarancyjna jest nieaktualna i coś się zmieniło w ciągu ostatniego roku. jeśli ktoś chce całą kartę gwarancyjna w .pdf zapraszam na priv serdecznie Pozdrawiam!
  16. nie masz gwarancji na MS jeśli nie montujesz ich w ASO
  17. ciekawe co może się stać gdy przy dużej prędkości wpadnie w dziurę...
  18. Najlepiej zrób zdjęcie i zaznacz ten przewód
  19. w przypadku zdeformowanej pokrywy pomoże coś stosowanie różnego rodzaju past uszczelniających zamiast uszczelek ?
  20. Kolego, zacznij od logów jak inni radzą: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?12031
  21. Witam. Chciałbym przed skromną wymianą uszczelniaczy w silniku trochę jeszcze przeczyścić mojego AFN'a. Czy mogę do tego celu zastosować jakiś tańszy olej (np. 10w) na 500km następnie zrobić płukankę i zalać 5w40? Jeśli tak to jaki olej do tego najlepiej się nadaje?
  22. Witam Z racji tego, że słyszałem trochę plotek nt części niektórych producentów chciałbym się dowiedzieć jak się zmieniła jakość zamienników wypisanych na 1 stronie części Chodzi mi o: - pompę wody: hepu, skf, ori? jakiej firmy najlepiej ? - wszystkie paski: słyszałem, że contitechy straciły na jakości i warto tutaj kupić oryginalne w ASO ( ale ile w tym prawdy?) - napinacz i rolka rozrządu: INA, gates , ori? Chcę ten rozrząd wymienić w miarę rozsądnie, autem latam w dalekie trasy i nie chciałbym niespodzianek w stylu rozkraczonej pompy wody na środku trasy proszę o rady i z góry dziękuję
  23. ficjor odpowiedział(a) na raffael temat w Audi A4 B5
    poprawiłem link w moim poście, kliknij jeszcze raz. Ogólnie wydaje mi się, że musisz odwiedzić dział "diagnostyka vag"
  24. ficjor odpowiedział(a) na raffael temat w Audi A4 B5
    Na początek to może warto zmienić filtry i oleje . A dalej to wypadałoby zrobić logi: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0
  25. gorzej tylko jeśli sąsiad jest mściwy i przejedzie całą karoserie gwoździem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.