Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MEYLE HD Czy ktoś używał, jakie opinie ??


Tommy Gun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanko odnośnie zestawu MEYLE. Czy znajdzie się osoba która kupiła cały komplet lub też poszczególne elementy aby wydać obiektywną opinię ??

Ja na przykład kupując obecne auto, mam założony cały zestaw MEYLE, oprócz łączników stabilizatora. Od zakupu zrobiłem 20 tys km i póki co odzywają się górne z lewej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te meyle to szit :whistling:W a4 b5 banan i górne zwytrzymały 10tyś km i to jazda emeryta w dość równym terennie... a mechanik tak zachwalał :facepalm:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meyle HD to szajs u mnie banan wytrzymał już nie pamiętam chyba kilkanaście tys. Po zdemontowaniu go końcówka miała luz tak duży że czuć było jak się przemieszcza w wahaczu. Stare wahacze które miały przelatane 220000 tys były w lepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meyle HD :facepalm: powinni to zaprzestać produkować

W pasku b5 1.6 świeżym zakupie kolegi poprzedni właściciel takie założył i co ? po nie całym roku eksploatacji jak kolega mnie odwoził do domu to znalazłem się w szpitalu razem z nim bo z prawie nowego prostego wahacza wylazła końcówka i przy drożny rów zaliczony :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najdziwniejsze jest to, że w .de , .uk ludzie zestawy meyle HD wciągają jak świeże bułeczki :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest najdziwniejsze. Tam sprzedałyby się i jeździły i tańsze produkty. Jedno że Meyle Germany dwa drogi wroga dużo lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że niedawno byłem w warsztacie. Na jednym szarpaku gość powiedział że są wywalone tuleje górnych z lewej strony.

Wszystko ładnie pięknie, wymiana u nich z użyciem ich części. Olałem to towarzystwo i pojechałem do innego warsztatu. Wydarliśmy zwrotnicę i zero luzów - kompletnie nic na wahaczach górnych - są firmy Meyle. Od zakupu zrobiłem na nich 26 tys. i nie ma większych problemów. Winna okazuje się tuleja na bananie ale to sobie ogarnę na wiosnę.

Póki co nie przekreślajmy tych wahaczy, a dodam że jeżdżę po różnych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Febi jest akurat tylko pakowaczem, robiłem na nich po 15tys km. Pakuje nie wiadomo co w pudełka.

1 Lemforder

2 Rouville

dalej nic jeśli to ma pojeździć. Jak Rouville wchodził w wachacze można było kupić całe komplety za 800zł śmiechem żartem w B6 zrobiłem na takim zestawie 40tys km i dalej sztywno, teraz jeździ nim kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Febi jest akurat tylko pakowaczem, robiłem na nich po 15tys km. Pakuje nie wiadomo co w pudełka.

1 Lemforder

2 Rouville

dalej nic jeśli to ma pojeździć. Jak Rouville wchodził w wachacze można było kupić całe komplety za 800zł śmiechem żartem w B6 zrobiłem na takim zestawie 40tys km i dalej sztywno, teraz jeździ nim kolega.

Ruville to też pakowacz kolego:whistling: Mówicie że Meyle HD to szit a cenią się ponad tysiak:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taniego zawieszenia to jeszcze nikomu znana firma WERTTEILE. Za cene 600zł około 40 tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A końcówki drążków kierowniczych ktoś używał z Meyle, nie mylić z Meyle HD np takie? Warto kupić czy olać i kupować tylko lemforder?

INTERCARS.PL

Końcówka drążka kierowniczego MEYLE 116 020 0046 - w sklepie internetowym Sklep Inter Cars. 3 lata gwarancji! Wysyłka w 24h! 1000 warsztatów w całej Polsce!

 

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pelonek1 napisał:

A końcówki drążków kierowniczych ktoś używał z Meyle, nie mylić z Meyle HD np takie? Warto kupić czy olać i kupować tylko lemforder?

INTERCARS.PL

Końcówka drążka kierowniczego MEYLE 116 020 0046 - w sklepie internetowym Sklep Inter Cars. 3 lata gwarancji! Wysyłka w 24h! 1000 warsztatów w całej Polsce!

 

Nikt nie montował? Czy to jednak takie g...o, że szkoda palców na pisanie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę już kilka lat na

Mayle HD i złego słowa nie powiem. Fakt przebiegi niewielkie ale zawias cały czas sztywny, zwarty jak nówka. Ważne, żeby oryginał z pewnego źródła kupić a nie jakąś podróbę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, black4 napisał:

Jeżdżę już kilka lat na

Mayle HD i złego słowa nie powiem. Fakt przebiegi niewielkie ale zawias cały czas sztywny, zwarty jak nówka. Ważne, żeby oryginał z pewnego źródła kupić a nie jakąś podróbę.

Pozdrawiam

Właśnie pytałem o Meyle a nie o Meyle HD. Akurat do B7 nie ma końcówki drażka takiej jak u mnie z Meyle HD i zastanawiam się czy nie wziać zwykłego Meyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...