Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jaki nic ma ten nasz nowy kolega który był na spocie ostatnim B6 2.5TDI ?
-
[B5 1Z] Problem z wtryskami
Wtryski gr.013 musza miec +-2 wskazanie tylko na trzech polach. Kąt wtrysku gr.000 (chyba pole nr.2)
-
[B5 1Z] Problem z wtryskami
Prosze bardzo, ładnie opisane http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html filtry wymieniałeś ?
-
[B5 ADR] Lampy przednie
najtaniej i najprosciej wyjdą dzielone FK (zamontowanie bez przerabiania P&P)+HID najładniej lecz kłopotliwie wyjda zespolone (przerabianie błotnika, kostki, piny)+HID
-
[B5 1Z] Problem z wtryskami
falowanie obrotów moze byc powodowane przez zle ustawiony kąt wtrysku. Radził bym sprawdzić vagiem kąt wtrysku i korekcje. ps. tylko niech zrobi to ktos kto wie co ma zrobić ponieważ zle ustawiony kąt jak i zła korekcja nie objawi sią błędami
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przeproś go w tej chwili Własnie, natychmiast sterydem go nazwał no nie :bicz3:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zostaw tego swojego garbatego paździocha :gwizdanie: lepszej nie kupisz, Norbi mówi Norbi wie 8 litrów tobie pali, łojeju ale tragedia inna spali 7 litrów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I jeszcze jeśli na koncercie Dody stałeś w pierwszym rzędzie :polew: to przedewszystkim Witaj Gracjan
-
[ALL] Jak dobrze i solidnie umyć silnik ?
podczas mycia zabezpiecz alternator i filtr powietrza. Ja podczas mycia spryskałem zimny silnik płynem Cilit do mycia kuchenek i po 10min. umyłem myjką, lśni jak nowy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nikt z was pierwszy byłem Ja i Piotrek Przemyslenia, wnoioski, wspólna decyzja Częstochowskiej Ekipy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dlaczego fotki takie skromne NUTI dałeś ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ekipa dopisała, w trakcie spotu nowi dołączyli było git
-
[B5 AFN] Spalanie większe o 20 % po wymianie rozrządu?
micekm jesli obliczasz spalanie na podstawie wskaznika paliwa to jak mozesz wiedzieć ile pali ? zalej do pełna i sprawdz, wtedy zobaczysz jakie jest spanie.
-
[B5 AFN] Spalanie większe o 20 % po wymianie rozrządu?
Kąt wtrysku (zle ustawiony)napewno nie bedzie powodował tak wysokiego spalania. Przyczyną jest napewno inna usterka ,szerokie koła lub błąd pomiarowy szerokie koła mogą powodować spalanie wyższe do około 20%
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a więc tak, musisz mieć: 1.Frak 2.Białą koszulę 3.Lakierki w szpic A tak naprawde to wpadaj jak stoisz, luźne Janki z nas są wszyscy mile widziani
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wszystkiego naj naj najlepszego przyjacielu PS.Bardzo chętnie zobacze kreske Michała z Piotrem jakieś zakłady ktoś zbiera ? keżor dlaczego w niedziele was niebedzie ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No moja córa ma 14 lat, pytała mnie ostatnio jaki samochód dostanie na osiemnastke podoba jej się TTka w cabrio tak mi napomniała
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
po co lista, zawsze ktos tam będzie Piotr powiedział by tak< gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść :polew:
-
[B5 AHU] Zużyte amortyzatory a zawieszenie
Na stacji diagnostycznej *dobrej* bez problemu zdiagnozuja usterke zawieszenia oraz uszkodzone amorki. Jesli twierdza ze jest ok po co się pakowac w koszty. cena zawieszenia to od 450zł a lepsze amorki od 200zł szt.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to i gliwice się pojawią tylko skąd my adres weźmiemy :gwizdanie: :gwizdanie: jesli zajdzie potrzeba ktoś o nas wyjedzie wam na spotkanie i doprowadzi na miejsce i po problemie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to weź jeszcze popraw to ogłoszenie i podaj cenę sie czepiaszsprzedaje bo mam nowy kox plan , nie zalezy mi na cenie Nie zależy ci biore za 100zł przytargaj je w niedziele Jaki ty Piotruś jesteś uczuciwy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
W takim razie bedzie troszke ludzików na niedzielnym spocie, kto tam się jeszcze deklaruje ? jak coś to musze dokupić jeszcze paczke papierosów Wie ktos czy przyjedzie Leman w niedziele?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to świetnie w takim razie stawiam CocaCole wszystkim co przyjadą jak się bawić to się bawić, dodatkowo papierosy gratis
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie i Panie co myślicie na temat: Spot-Niedziela-18.00
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A ty czego tu szukasz wielki Clubowiczu bezczelny jesteś, mysle że wiesz co mam na myśli Kolegi nie zgrywaj bo tu nie znajdziesz