Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
Fotoradar w Żuku - gruba przesada
Niemcy to są Niemcy to jest Polska Niemcy maja autostrady i dobre drogi a w Polsce ich niema, wiec po co takie porównanie. W Islandi niema fotoradarów i 90% ludzi smiga zgodnie z przepisami
-
Fotoradar w Żuku - gruba przesada
Kretyni :gupek2:. Ja bym sprawdzil tego żuka czy jest sprawny technicznie
-
[B5 AHU] Czy możliwe ze tak dużo pali
Większośc z was nie pomaga tylko piszą ile komu pali Objaw dymienia na jasno rano podpowiada że kąt wtrysku jest zle ustawiony Niewiadomo jak Prometeusz sprawdzał to spalanie ? ps. kolego banshee różnice miedzy AHU a 1Z są niewielkie ale są
-
A6 NUTIEGO :) - nowe fotki
Bardzo ładna wszysto ok. tylko felunek dokładaj jakis ładny :th:
-
[B5 AHU] Czy możliwe ze tak dużo pali
Faktycznie 8 litrów to nie jest mało ale ciekawe jakim stylem jazdy pokonujesz ten odcinek przez miasto :th: Widze że większośc z was ma AHU z 95 i 96 roku :polew: zawsze troszke nowszy no nie
-
[B5 AKN] realna cena tych felg????
Jesli nie są lakierowane to zabieraj goscia i fele do zakładu oponiarskiego niech sprawdzą felunek na maszynie i wszystko jasne :th: ps. Mam podobne fele BBS-16 jak te pierwsze, a jakiej firmy są te z Allegro A cena fakt bardzo niska
-
[B5 1Z] klimatyzacja-panel sterujący
Co zrobił :?: :?: :?: żeby ktoś udzielił ci pomocy musi wiedziec co sie stało
-
[B5 ABC] Jakie tarcze i klocki ?
tarcze Juridy i klocki Textar :th:
-
[B5 AFM] Wskazania prędkościomierza
Napewno to nie jest powodem. Koła masz odpowiednie jesli zmieniłes 195/65/15 na 205/55/16 :th: Sprawdz wskazanie na klimatroniku
-
Kibice żużla
no niestety miałeś rację ;( Brak skladu i tyle ogladając mecz myslałem sobie Sławek Drabik WRACAJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
-
[B5 1Z] Pasek rozrządu - widać napisy
Taka metoda kontroli jak opisałeś jest śmieszna, a jesli napisy będa idealnie widoczne to co ? nie wymienisz rozrządu Nie czekaj tylko wymieniaj bo w najlepszym przypadku zobaczysz napisy na tłoku albo głowicy. Co potrzebne do wymiany znajdziesz w FAQ
-
[B5 1Z] Problemy z doładowaniem turbiny
nie napisałeś czy bardzo dymi :?:bo to istotne, logi by się zdały dynamiczne . Gdy Turbo przeładuje będzie bład 00575
-
[B5 AVG] Jak zapalać TDI
Dokładnie :th: identycznie odpalam i nigdy niebyło problemu z rozruchem silnika. Jesli motorownia sprawna to jeden raz podgrzać i musi palic na dotyk
-
[B5 APR] Deska rodzielcza - informacja
Forum tak ładnie poukładane wystarczy poszperać Prosze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3341
-
[B5 AFN] uklad chlodzenia pytanie o waz wodny
Innym wężem zobacz jak on wygląda, jest uformowany jak powinien i mysle że innym np. od poloneza go niezastąpisz a tak serio to zainwestuj te 145zł bedziesz miał pewność że np. niestaniesz na środku drogi w oparach jak wąż pęknie albo przegrzejesz auto jak płyn ci potajemnie ucieknie
-
[B5 AHH] Dziwne odgłosy z prawego nawiewu
Jedyne co przychodzi do głowy to to że masz coś poluzowane i podczas skręcania w lewo ociera o wiatraczek . Zdemontuj filtr pyłkowy włącz nawiew i szukaj powodu hałasowania
-
[B5 AHU] czarny dym podczas zapalania
Najlepszym rozwiązaniem jest VAG będzie wszystko jasne Mogą to być wtryski ale niekoniecznie, filtr paliwa czy powietrza też może być powodem dymienia i wiele wiele innych rzeczy
-
[B5 AFF] większy ubytek oleju w zimie
Normalne to wcale nie jest bo jesli motor jest w dobrej kondycji to oleju niechlipnie :th: ale musimy brac pod uwage że niektóre silniki mają ładnych kilka setek tyś. kilometrów naklepane tylko liczniki wskazują magiczne 180.000km Często w TDIku powodem ubytku oleju jest niestety Turbina
-
[B5 AVG] Czym przyciemnić matowy czarny lakier?
Daj sobie na wstrzymanie z woskiem koloryzującym to napewno nienaprawi uwszkodzonego lakieru Dobry lakiernik powinien sobie poradzić *zaznaczam dobry*
-
[B5 1Z] po właczeniu podgrzewania tylnej szyby po jakimś czasie samo się wyłancza
tak to jest normalne i prawidłowe :th:
-
[B5] uszczelka przy szybie drzwi przednich zle spasowana
Dokładnie Tak polecam zdjąc tapicerke z drzwi, poluzowac rame okna, zamknąc dzwi, rame dopasowac i docisnąc do uszczelki następnie dokręcić. Zlikfidowałem tak szumy w kilku autkach
-
[B5 AFF] większy ubytek oleju w zimie
Zakładam że przebieg jest autentyczny jek sam twierdzisz wycieków brak, autko niedymi to 1 litr na około 12000km napewno niejest przyczyną usterki . A tak poza tym to 75KM trzeba nieraz zdrowo batem pogonic żeby jakoś pogalopować, więc to może być częsciowo powodem ubytku oleju
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć