Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przyjaciół z EU ? :polew: z Częstochowy Będzie info już niebawem, gdzie kiedy, co i jak, Zapraszamy
-
[B5 1Z] Która przepływka - różnice cenowe ?
Próbowałeś wyczyścić ? może uda się zreanimować
-
[B5 AKN] Skąd dokąd kabel ?
Kurde ja nie widzę zdjecia na jaki serwer dałeś fote ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jesteśmy gronem przyjaciół, zawsze jesteśmy razem Pozdrowionka dla moderatora Częstochowskiego z eu i dla ciebie Tommy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cuber ja wiem że jesteś wzorowy strażnik
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co jest miśki śpicie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Można powiedzieć że pierwszy mini spocik zaliczony - spotkano u NUTI-ego goście: Dzo-Dzo + Ania ; bart79 + Ania oraz Bolek_S4 + Gosia Zaczeło sie od ustawki oraz małego co nie co Następnie przeniesie sie do domu i małe rozdanko I teraz najlepsze kobiety osobno a my odpalamy gry na PS3 i czasówki I pękło co nie co Coca Coli oraz %
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witaj nasz fanie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jestem gotowy w sobote idę na wesele w poniedziałek bede dochodził do siebie, reszta tygodnia pasi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam kolejnego łośia dokładnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
NUTI miał być baner gdzie jest
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
za jakiś czas zorganizujemy coś fajnego wszyscy nowi jak i stare mordki mile widziane
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czekamy na reszte :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
żyje żyje przyjacielu Musze się przeorganizować troszke
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co tam przyjaciele Ja w tą sobote mam weselisko ale za tydzien bede
-
[B5 1Z] Wiatrak chłodnicy
Tak jak Doman13 pisze w Audi A4 1Z jest wiskoza w B4 może i nie
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
Skrzynia, komputer z bardziej istotnych osprzęt turbiny (co do całego turbo niekoniecznie), filtr, dolot z mniej istotnych. Poprawili to co było gorsze detale ale zawsze coś :gwizdanie:
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
Po pierwsze 115 i 116 ps w modelu B5 to ten sam silnik na PD Dwa: starsza wersia 110PS AFN pod koniec modelu zastapił nowszy ze zmodernizowanym osprzętem silnik AVG 110PS ile kasy masz do wydania ? i który rocznik chcesz auta ? wtedy można bardziej się rozwinąć
-
[B5 AJM] Problem z ustawieniem lampy
Jeśli lampy byłe demontowane bardzo prawdopodobnie że przestawiłeś na dolnym uchwycie mocujacym, wysokość będzie się zgadzała lecz na uchwycie przy atrapie może być inaczej wysunięta lub wsunięta
-
[B5 AFN] Mocne parowanie szyb podczas deszczu
bardzo często woda przedostaje się: Od strony kierowcy - przez obudowe ECU lub naderwaną uszczelke linki maski Od strony pasażera - przez filtr kabinowy. Warto sprawdzić jeszcze odpływy komorypod podszybiem
-
[ALL B5] tylne lampy po I lifcie do auta z 95r
nieprawda, są z pierwszego liftu.
-
[ALL B5] tylne lampy po I lifcie do auta z 95r
Podobny temat, ładnie opisany http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t369.0.html;highlight=lampy+tylne wątek o lampach napisz w dziale Nadwozie
-
[B5 AFN] Mocne parowanie szyb podczas deszczu
Najczęściej powodem parowania szyb jest: 1. Filtr kabinowy (mokry) 2. Woda na dywaniku pod wycieraczkami dostajaca się do środka sprawdz czy masz mokrą wykładzine pod wycieraczkami i będzie wiadomo
-
[B5 ADR] Problem z połączeniem (Viaken)
1. Odinstalować inne porty np. drukarkę lub mysze jesli są takie zainstalowane, pozostawić tylko port z VAG 2. Sprawdzić na którym porcie Vag został wykryty od 1 do 4 i zsynchronizować. Musi być OK
-
[B5 1Z] Gasną zegary
Sprawdz połączenie klem akumulatora, ECU, wykrzyknik pojawia się dlatego że jest przerwa w napięciu.