Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
[B5 ABC] Mokry dywanik za kierowcą
Sprawdz denveco czy przypadkiem w tym miejscu woda się nie dostaje, bardzo możliwe http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16054.0.html;highlight=uszczelnienie+ecu
-
[B5 1Z] Brak efektu turbo
Wniosek z tego że miałeś zepsute auto .Jesli masz mozliwość podmiany N75 od innego 1Zta zrób to i sprawdz czy jest różnica, tylko taką metodą mozesz szukać tej dolegliwości. Z VAGiem było by szybko i komfortowo
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu
To prawda, ale dobra cena będzie na allegro pozostaje przemyśleć Dobre czy Tanie
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu
będzie milej jak przestaniesz krzyczeć http://moto.allegro.pl/item473410339_rozrzad_audi_a4_a6_passat_golf_iii_iv_1_9_tdi_hit.html
-
[ALL B5] Ukradli mi auto
Foto skradzionego auta kolegi Piotra
-
[B5 AFN] Grill po lifcie??
Ja mam taki gril u siebie w 96r. pasi bez problemu
-
[B5 1Z] A4 TDI 90 KM błąd co oznacza- (Po wymianie alternatora)
To prawda, zacznij od sprawdzenia mocowania kabli alternatora, ten błąd może jeszcze sygnalizowac brak połączenia alternatora z kompem.
-
[B5 AHU] Kontrolka ABS
delikatnym rozpuszczalnikiem i szmatką oczyścisz, zobaczysz czy objawy miną. Prosze schemacik może sie przyda http://img423.imageshack.us/my.php?image=schematczujnikwabs4cq.jpg
-
[B5 AFN] nie działają świece żarowe....
dlatego bo je zle nazywasz. Jak można zrobić taki temat [b5 AFN] swiecom odechcialo sie wspolpracy.... pozatym temat obrabiany 100 razy
-
[ALL B5] Demontaż haka
Jesli jest niezamkniety hak na kluczyk musisz odciągnac pokretło i około połowe obrotu przekrecic w góre. Jesli nie posiadasz kluczyka powinien dobry zakład bez problemu go dorobić.
-
[B6 AVF] Wypinana kula do haku holowniczego
ta będzie napewno pasowała bo sam mam taką Zgadza sie a ta czarna jest do B5 ja mam taką, Zajefajna sprawa te haki odpinane i chowane
-
[B5 AAH] Mój ostatni nabytek:) Czarne QUATTRO. 19", Gwint, soczewki S4
Ładne auto, jeśli dokonasz tych zmian o jakich pisałeś będzie super V6 ładnie mruczy Szkoda że fotki srodka nie zrobiłes.
-
[ALL B5] Jak rozkręcić lewe lusterko elektryczne ?
Prosze cię bardzo
-
[B5 AFF] Samochód mocno dymi
Sprawdz na początek cały dolot może jest nieszczelny Często to objaw mocnego dymienia. Pomocnicze foto co pomacać, sprawdzić
-
[ALL B5] Tłumik środkowy
Najlepiej orginalny OOOO
-
Nasza zwierzyna :) Psy koty chomiki świnie morskie itd itp
moja trzecia kobieta w domu, została przyniesiona przez moją córke jako mały kotek z połamanymi nogami tylnymi po trzy miesięcznym leczeniu doszła do siebie teraz ma siedem lat i ma się ok.
-
[B5 1Z] Klima działa ok_brak jednak nawiewu na szybę
Przydał by sie VAG. Chyba klapy blokują [br]Dopisany: 03 Lipiec 2008, 12:31 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html
-
[B5 1Z] Klima działa ok_brak jednak nawiewu na szybę
To nie problem, przy włączeniu przycisku AUTO klima dmucha centralnym nawiewem a w tym czesie nawiew na szybe i nogi jest zamknięty. Jeśli chcesz uruchomic na szybe lub nogi wciskasz nawiew strzałkami na co chcesz. A jesli chcesz właczyc klime na odparowanie masz do tego przycisk znajdujący sie nad AUTO w kształcie szyby [br]Dopisany: 03 Lipiec 2008, 12:16 _________________________________________________Działa wszystko prawidłowo
-
[ALL B5] Tłumik środkowy
Jestem ciekawy jakiej firmy zaproponowali ci tłumnik intercarsie, na temat tego z PolmOstrów moge powiedziec same pozytywy, kupiłem tej firmy koncowy tłumnik do Golfa i przez cztery lata mojej eksploatacji nic sie nie działo, nie rdzewiał itd. zaznacze jeszcze że montowałem go sam i był pasowny w 100 % Polecam
-
[B6 AKE] Wymiana oleju (Czy mechanik mnie oszukał)??
80% warsztatów zajmujących się wymianą oleju stosuje odsysarki, co jakis czas toczy się dyskusja na forum co lepsze odsysanie czy spuszczanie i powiem ze jest 50% na 50z% Olej będzie czarny zaraz po nalaniu i to jest normalne, myśle ze mechanik zrobił wszystko OK.
-
[B6 BKE] problem z biegami
sprzęgło padło i tyle bez mechaniora nic nie poradzisz.
-
[ALL B5] Wskaznik temperatury i oleju -brak reakcji
Co do kodu silnika to z 96r masz 1Z lub AFN, masz go na wlepce tam gdzie koło zapasowe, i do tego info z naszego forum http://www.a4-klub.pl/smf/kody_silnika_audi_a4_modele_b5_i_b6-t4160.0.html; Może masz zmieniane zegary z czterech na sześc i czujniki są nie podłączone, albo poprostu uszkodzone
-
[B5 AHU] Wysokie obrotu przy rozruchu
Jak sam napisałeś auto przechodzi w tryb awaryjny, wiec nie pozostaje nic innego jak podłączyć autko pod VAGa i będzie wszystko wiadomo. Powodem może być bardzo wiele elementów odpowiedzialnych za prace silnika z Wawki jest wielu specy nawet na naszym forum
-
[B5 AHU] Założenie centralnego zamka z pilota i autoalarmu
centralka może byc z tych tanszych ale podłączenie lepiej zlec elektrykowi, koszt niewielki i zaoszczędzisz stresów
-
[B5 AFN] Niedziałający wentylator
może być np. od czujnika temp. tego przy chłodnicy,ale napewno nie jest przyczyną niedziałającego wentylatora bo ja mam czujnik uszkodzony a mimo wszystko klima działa ok. a na Vagu jest błąd tego czujnika temp.