Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbi TDI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbi TDI

  1. Ty sobie sprawy chyba nie zdajesz z tego co mówisz, myslisz że zakładjąc opony o wiele za duże załatwisz sprawe będą obcierać, licznik będzie kłamał itd. Jak Ci jest twardo zmień 17 na 15 w rozmiarze 195/65/15 będzie gitara :th:
  2. Zacznij od dobrego mechaniora z VAGiem i wszystkiego się dowiesz
  3. Ale szkoda mi wywalać bo to Michelin Pilot Sport Alpin Jak bedzie wyglądała jazda w zimie na takich oponkach ? Michelin Pilot Sport Alpin to bardzo dobra opona :th: Dasz rade na nich objezdzic zimke mimo że rozmiar nieprawidłowy lepiej mieć w zime nieodpowiedni rozmiar zimówki jak odpowiedni rozmiar letnich opon
  4. Otoczenie oddanego klubowicza
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3521.0.html Zobacz może Coś wymodzisz doskonały opis
  6. Są nieodpowiednie prawidłowy rozmiar 205/55/16 U mnie tez taki ?? Do 2.4 Standardem jest 205/60/15 ale 205/55/16 lepiej wygląda[br]Dopisany: 10 Październik 2007, 00:38 _________________________________________________Proszehttp://www.motofakty.pl/artykul/audi_a6_1997_8211_2004_.html
  7. http://www.auto-swiat.pl/forum/forum.asp?Artykul=18050&Watek=940176&WatekStr=1&DA=160920070813
  8. Są nieodpowiednie prawidłowy rozmiar 205/55/16
  9. To stereotyp że na zime opona powinna być wąska, kiedyś zimowe opony i ich zalety polegały na stosowaniu grubej kostki odpowiednio układanej a efekt był bardziej wyczuwalny na wąskiej oponie dlatego że waga samochodu bardziej wciskała tą opone w śnieg itp. obecnie produkowane opony są wykonane z mieszanek odpowiednich składników np.krzemokaczuku a cały pic polega na lamelkach dlatego zaleca się stosowanie rozmiarów opon podawanych przez producenta samochodu z uwzględnieniem np.
  10. Podobny zabieg robiłem z filtrem. Całkowicie wykręciłem plastikową nakretke i był problem bo paliwko opornie leciało, pomogłem sobie zapałką, delikatnie ją tam wtykłem i okazało się że osad galaretowaty blokował odpływ, paliwko leciało po zabiegu bez problemu a dodam że filterek był zmieniany cztery miechy temu Nasze dobre paliwa
  11. LuNaTi masz całe 11 postów i 0,033 na dzień jesteś na forum od prawie roku to powiedz jakie posty na śiłe pisałeś przez cały rok
  12. Norbi TDI odpowiedział(a) na TomekH87 temat w 1.9TDI
    Sprawdź stan oleju, musi to być czymś spowodowane, może masz wyciek oleju . Nawet jesli będziesz gonił 200km/g. przez godzine to jest niedopuszczalne
  13. Powiem Ci tak na rezerwie jest około 7 litrów. Rezerwa jest od tego żeby jechać zatankować paliwo do pełna. W golfie niema kontrolki od rezerwy kolego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.