Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B5 ADR] czy ktos ma auto z kołami 205/50 R17 lub 205/55 R17 ?????
Ty sobie sprawy chyba nie zdajesz z tego co mówisz, myslisz że zakładjąc opony o wiele za duże załatwisz sprawe będą obcierać, licznik będzie kłamał itd. Jak Ci jest twardo zmień 17 na 15 w rozmiarze 195/65/15 będzie gitara :th:
-
[B5 AFN] przegląd silnika przy 250tys.km
Zacznij od dobrego mechaniora z VAGiem i wszystkiego się dowiesz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B6 BRB] grubosc opon na zime
Ale szkoda mi wywalać bo to Michelin Pilot Sport Alpin Jak bedzie wyglądała jazda w zimie na takich oponkach ? Michelin Pilot Sport Alpin to bardzo dobra opona :th: Dasz rade na nich objezdzic zimke mimo że rozmiar nieprawidłowy lepiej mieć w zime nieodpowiedni rozmiar zimówki jak odpowiedni rozmiar letnich opon
-
Strefa Śmiechu
Otoczenie oddanego klubowicza
-
[A4 B5 1.8 TQ AEB] Wyświetlacz klimatronika
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3521.0.html Zobacz może Coś wymodzisz doskonały opis
-
jakie zimówki mi podejdą ?
Spokojnie zakładaj :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B6 BRB] grubosc opon na zime
Są nieodpowiednie prawidłowy rozmiar 205/55/16 U mnie tez taki ?? Do 2.4 Standardem jest 205/60/15 ale 205/55/16 lepiej wygląda[br]Dopisany: 10 Październik 2007, 00:38 _________________________________________________Proszehttp://www.motofakty.pl/artykul/audi_a6_1997_8211_2004_.html
-
Strefa Śmiechu
http://www.auto-swiat.pl/forum/forum.asp?Artykul=18050&Watek=940176&WatekStr=1&DA=160920070813
-
[B6 BRB] grubosc opon na zime
Są nieodpowiednie prawidłowy rozmiar 205/55/16
-
[B6 BRB] grubosc opon na zime
To stereotyp że na zime opona powinna być wąska, kiedyś zimowe opony i ich zalety polegały na stosowaniu grubej kostki odpowiednio układanej a efekt był bardziej wyczuwalny na wąskiej oponie dlatego że waga samochodu bardziej wciskała tą opone w śnieg itp. obecnie produkowane opony są wykonane z mieszanek odpowiednich składników np.krzemokaczuku a cały pic polega na lamelkach dlatego zaleca się stosowanie rozmiarów opon podawanych przez producenta samochodu z uwzględnieniem np.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B5 1Z] Zlanie osadu i parafin z filtra paliwa
Podobny zabieg robiłem z filtrem. Całkowicie wykręciłem plastikową nakretke i był problem bo paliwko opornie leciało, pomogłem sobie zapałką, delikatnie ją tam wtykłem i okazało się że osad galaretowaty blokował odpływ, paliwko leciało po zabiegu bez problemu a dodam że filterek był zmieniany cztery miechy temu Nasze dobre paliwa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Ile postow??? - Czy musze na sile tworzyc
LuNaTi masz całe 11 postów i 0,033 na dzień jesteś na forum od prawie roku to powiedz jakie posty na śiłe pisałeś przez cały rok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Pod akumulatorem stoi woda, da się otwór przeczyścić bez odłączania aku ?
Nawet wygodniej
-
[B6 AVF] Kontrolka oleju
Sprawdź stan oleju, musi to być czymś spowodowane, może masz wyciek oleju . Nawet jesli będziesz gonił 200km/g. przez godzine to jest niedopuszczalne
-
[B5 1Z] Kontrolka Paliwa... Gaśnie, Zapala Się...
Powiem Ci tak na rezerwie jest około 7 litrów. Rezerwa jest od tego żeby jechać zatankować paliwo do pełna. W golfie niema kontrolki od rezerwy kolego