Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
[ALL LPG] Co sadzicie o plotkach na temat cen gazu w przyszlym roku?
Straszą straszą i tyle, zawsze będzie to połowa ceny benzynki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 AFN] a4 tdi Chochlik w spręgle
To nie chochlik i nie jest to normą tylko częstą przypadłością nie tylko AFN bo w 1Z czy AHU bywa to samo
-
[B5 AFN] Rura dolotowa
No ja zamiennika nie znalazłem w ASO powiedzieli że 190 zł.
-
[B5 ADR] czujnik temperatury zewnętrznej
Mam podobny problem z czujnikiem temperatury zewnętrznej. A dokładnie to jest tak, czujnika temp. niemam i jest błąd ( ciagła przerwa czujnika temp. zewnetrznej) poprzedni własciciel go zdemontował bo był uszkodzony ale juz go nie zamontował. Ja oczywiscie chce to zrobić tak jak być powinno i dopiero dzisiaj zlokalizowałem wtyczke odłączoną i zastanawia mnie czy własnie owa wtyczka jest od tego czujnika temperatury zewnetrznej. Znalazłem ją pod zbiorniczkiem płynu wspomagania (czarna kwadratowa na dwa piny), może ktoś wie czy to jest własnie od temperatury zewnetrznej Będe wdzięczny
-
Doklształt
Nie no Nuti
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 1.9TDI] Olej, znacie go?
Uściślając to TDCI Uścislając to zanim nastała era TDCI były TDDI
-
Szukam firmy która mi wypoleruje felgi blisko Częstochowy....Pomóżcie!!!!
Dobry zakładzik goscie to fachowcy :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B5 AHU] Brak mocy,3tys obrotow i koniec,predkosc max 140km/h :(( Pomocy!
Najrozsądniejsze rozwiązanie Sprawdziłbym dokładnie dolot pod względem nieszczelnosci[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 11:14 _________________________________________________
-
[1.8 ADR] problem z silnikiem po naprawie blacharskiej
VAG prawde powie i ustalisz powody złej pracy silnika. Wiesz co jak ten blacharz taki bałagan ci pozostawił to przychodzi mi na myśl czy moze sobie coś nie podebrał dobrego z pod twojej maski, może to przesadne ale takie praktyki niestety są stosowane. Nie napisałeś czy filtry wymieniłes
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc to niedaleko do Częstochowy Zapraszamy na Spoty http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9133.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Jest pomocny wątek Zakup Kontrolowany :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
[B5 1.9TDI] Olej, znacie go?
Mobil Delvac MX EXTRA SAE 10W40 Niespełnia żadnej normy dla samochodów osobowych Powiem ci tak jesli jezdzi twój szwagier na nieprawidłowym oleju to jego sprawa. Oleje do ciężarówek są przewidywane na 60.000-100.000 dlatego ze kręcą max 2000-2500 obr. A osobowe kręcą jeszcze raz tyle . A i jeszcze jedno fockus 1.9dtdi nieistnieje jest 1.8TDDI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Podoba mi się propozycja Keżora bardzo ładna okolica :th: cena ok :th: