Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbi TDI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbi TDI

  1. Straszą straszą i tyle, zawsze będzie to połowa ceny benzynki
  2. To nie chochlik i nie jest to normą tylko częstą przypadłością nie tylko AFN bo w 1Z czy AHU bywa to samo
  3. Norbi TDI odpowiedział(a) na xavier temat w 1.9TDI
    No ja zamiennika nie znalazłem w ASO powiedzieli że 190 zł.
  4. Mam podobny problem z czujnikiem temperatury zewnętrznej. A dokładnie to jest tak, czujnika temp. niemam i jest błąd ( ciagła przerwa czujnika temp. zewnetrznej) poprzedni własciciel go zdemontował bo był uszkodzony ale juz go nie zamontował. Ja oczywiscie chce to zrobić tak jak być powinno i dopiero dzisiaj zlokalizowałem wtyczke odłączoną i zastanawia mnie czy własnie owa wtyczka jest od tego czujnika temperatury zewnetrznej. Znalazłem ją pod zbiorniczkiem płynu wspomagania (czarna kwadratowa na dwa piny), może ktoś wie czy to jest własnie od temperatury zewnetrznej Będe wdzięczny
  5. Nie no Nuti
  6. Uściślając to TDCI Uścislając to zanim nastała era TDCI były TDDI
  7. Najrozsądniejsze rozwiązanie Sprawdziłbym dokładnie dolot pod względem nieszczelnosci[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 11:14 _________________________________________________
  8. VAG prawde powie i ustalisz powody złej pracy silnika. Wiesz co jak ten blacharz taki bałagan ci pozostawił to przychodzi mi na myśl czy moze sobie coś nie podebrał dobrego z pod twojej maski, może to przesadne ale takie praktyki niestety są stosowane. Nie napisałeś czy filtry wymieniłes
  9. Czesc to niedaleko do Częstochowy Zapraszamy na Spoty http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9133.0.html
  10. Witaj Jest pomocny wątek Zakup Kontrolowany :th:
  11. Mobil Delvac MX EXTRA SAE 10W40 Niespełnia żadnej normy dla samochodów osobowych Powiem ci tak jesli jezdzi twój szwagier na nieprawidłowym oleju to jego sprawa. Oleje do ciężarówek są przewidywane na 60.000-100.000 dlatego ze kręcą max 2000-2500 obr. A osobowe kręcą jeszcze raz tyle . A i jeszcze jedno fockus 1.9dtdi nieistnieje jest 1.8TDDI
  12. Podoba mi się propozycja Keżora bardzo ładna okolica :th: cena ok :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.