Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbi TDI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbi TDI

  1. [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2007, 23:53 _________________________________________________Fotka autorstwa Moderatora
  2. baskecior tak to było właśnie bo po kilku latach usłyszałem podobną opinie na temat rozrusznika teraz fajnie sobie można porównac Forda miałem z małym przebiegiem i zima go zabiła a moja A4 całą zime bez świeczek paliła prawie na dotyk Powiem tak jak sobie tak patrze teraz na tych gości co jadą w zime takim escorcikiem Dieselkiem to pierwsze co przychodzi mi na myśl to Co ten skurczybyk zrobił że go odpalił A i dodam jeszcze że kiedyś kolega mechanik opowiadał mi historyjke podobną do mojej tylko z Mondeo 1.8td czyli to samo badziewie. Jak była zima to pan własciciel ze swoją żonką pełnili dyżury i co dwie godziny w nocy raz jeden raz drugi wychodzili odpalić bryke żeby mogli rano do pracy odjechać i pewnej nocy żona zaspała na służbie i Mondeo do wiosny odpoczywało Przepraszam dalej niemoge pisać :polew:
  3. Czesc średnio jestes zadowolony
  4. Jak kąt wtrysku ok i jest problem z odpaleniem rano to sprawdziłbym filtr paliwa i powietrza
  5. Tylko wymiana,łożyska się nie naprawi
  6. Stary dobry 1Z fajne fotele podobają mi się, wiele lepsze od standardowych :oklaski:. Porównywałem je różnica kolosalna Felunia jakaś ładna, zrobic porzadek z oswietleniem i gitara.
  7. Pomyślałem sobie że możemy opisać w tym wątku kilka zdań o samochodach którymi mamy lub mieliśmy okazje jeździć i zostawiły w nas bardzo niemiłe wrażenie . Wystarczy że napiszemy marke, model, jaka jednostka silnikowa oraz co nam się niepodobało w tym samochodzie. Jako pierwszy opisze swoją historyjke Więc był to Ford Escort z 95r. 1.8TD Kupił mi go Ojciec bo twierdził że czteroletnie auto będzie bezawaryjne , przez pierwsze trzy miesiące było ok. bo było jeszcze lato i w miare ciepło lecz nadchodziła jesien i zimno, dopiero zaczynałem poznawac prawdzwe oblicze forda. Gdy temp. spadla do kilku stopni powyżej zera pojawił się problem z odpaleniem dziada, jak się to udało to klepał jak Star 266 i zaznaczam że akumulator,swiece,filtry były ok. No a jak już zimka całkowicie nastała to odpalenie niemożliwe, odstawiłem go do serwisu BOSCHA celem usuniecia przyczyny, jednak spece z serwisu powiedzieli jest wszystko ok. a jak pan chcesz żeby odpalał bez problemu to golfa 2 kupić trzeba .Pogodziłem się z tym odpalaniem porannym i czekałem na lato . Za jakiś czas znowu ogrzewania brak no okazało sie nagrzewnica złom dobra wymieniłem ale mysle płyn chłodniczy wymienie na nowy. Zakupiłem środek do płukania chłodnic i płukam no masz ci los, tak wupłukał że okazało sie chłodnica cieknie złom rozwarstwiona więc wymienilem . Kolejny problem to taki że po zimie pani korozja sie zapoznała z moim fordem i zaczeła siać owoce na błotnikach, dołach drzwi itd.Wymiana płynu hamulcowego była niemozliwa bo sie odpowietrzniki ukręciły .Podczas wymiany zawieszenia przedniego (wahaczy) śruby niestety zerwane bo dostęp kiepski . To tylko częsc tej opowieści bo w całości to mogloby czasu nie wystarczyć. Zaznacze że podczas sprzedaży tego własnie Forda byłem najszczęsliwszym człowiekiem na ziemi Fordom mówie NIE :bicz3:
  8. Dobranie odpowiedniego uszczelniacza to już od własciciela zależy, jest wiele takich środków a celem jest uszczelnienie bo jest to bardzo kłopotliwe i potrafi namieszać
  9. Ja bardzo lubie grzyby zbierac ale najbardziej to jak NUTI nazbiera a my je na spocie zjemy
  10. No MASA fotki pokazał i wszystko jasne o jakiej wpyłce mowa, jasne że sie da zrobić tylko sens takiego wykonania a dwa no to własnie ze to nie polonez
  11. Misior co ty gadasz zrobi wpyłke a całą pomaluje clarem ty niemasz pojęcia o lakierowaniu chyba, wpyłke to sobie można zrobić ale w majtkach bo mowa jest o lakierowaniu a nie partactwie
  12. Masa jestes z Wa-wy więc z dobrym lakiernikiem niema problemu, do ASO nie wstawiaj tylko dowiedz sie do którego lakiernika wstawia ASO , jedz do niego i dogadasz sprawe i tylko na bezgotówkowo
  13. Jak po stronie kierowcy masz wode to zobacz bo obudowa ECU może byc nieszczelna http://www.a4-klub.iq.pl/smf/index.php/topic,16054.0.html
  14. Slizgi wymieniesz i wejdzie spokojnie, wiem bo widziałem autko kolegi Cuber a własnie taka przekładka tam była
  15. No to koledze ładnej porady udzieliłeś przypalić sprzęgło :oklaski: powody i porady na ten temat były opisane może byc to sprzęgło jak i poduszki pod silnikiem, usterki się naprawia a nie powoduje paleniem sprzęgła
  16. ładna seria koniecznie polakierować lusterka i klamy no i fela ładna musi byc
  17. Witam Wszystkiego się dowiesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.