Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam czekamy na fotki Avanta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
[B5 AFN] Czarny dym z rury wydechowej 1.9 TDI (110km) 1997rok Avant
Mylisz sie dymienie na czarno to najczęsciej oznaka nieszczelnego dolotu albo ostrego butowania a kąt wtrysku za wczesny objawia sie jasnym dymkiem przy rozruchu i kłopotami przy rannym odpalaniu Zazwyczaj 99%
-
A4 B5 1.8T 99 pekla sprezyna pomocy
Po pierwsze jednej sprężyny sie nie wymienia tylko komplet czyli (prawa i lewa strona)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc i gratki za Avanta czekamy na fotki
-
[B5 AFN] czujnik paliwa?
Na fotce co Ci pokazałem i w tym M/W miejscu zaczyna swiecic kontrolka od rezerwy jesli jest u ciebie inaczej to myśle że przyczyny warto poszukać w czujniku. Ja niestety nigdy tego nie naprawiałem ale jest troche tutaj mądrych głów napewno coś podpowiedzą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No Czesc :>
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
900km robie i tankuje ale mysle że 1000km też zrobie :>
-
B5 1Z Pytanie o plastik na podszybiu
To teraz już wiem wszystko :oklaski: ciekawe ile w ASO będzie to kosztowało albo po wczasach na giełde do Gliwic Dzięki za pomoc
-
B5 1Z Pytanie o plastik na podszybiu
O to fajnie tak zrobie reszte dokupie i będzie gitarka jesli ta reszta będzie pasowała ciekawe [br]Dopisany: 16 Lipiec 2007, 14:46 _________________________________________________zaraz zrobie fotke całości i zapodam lece[br]Dopisany: 16 Lipiec 2007, 14:47 _________________________________________________ fotki bardzo wielkie ale fajnie i dokładnie widac. i jak myslicie reszta będzie pasowała ?
-
Własnoręczna polerka
Byłem świadkem podobnego doświadczenia tak zrobił kolega i dodatkowo jeszcze przed polerką umył całe auto benzyną i jechał wiertarą :polew: Polerka u dobrego i pewnego lakiernika u mnie to koszt 200-250zł i warto zapłacic efekt super
-
B5 1Z Pytanie o plastik na podszybiu
Mam taki plastik na podszybiu i dziwi mnie to że tylko u mnie tak to wygląda a w innych A4 jest całkowicie inny. Czy ja mam nieorginalną tą częsc czy czegoś mi brakuje ???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B5 AFN] czujnik paliwa?
Dziwne chyba jednak msz coś z czujnikiem bo od tego miejsca powinna być rezerwa, ja jesli zaleje 20litrów od rezerwy to mam połowe zbiornika a u ciebie na ostatniej kresce i nic rezerwa sie nie swieci i pokazuje 3/4 zbiornika Zatankuj do pełna i zobaczysz co sie będzie działo
-
[B5 ADP] Srebrny sedanik
Klameczki lusterka na kolor soczewy Valeo będzie miodzo, tylne lampy mnie sie podobają bo jak widać mam takie same
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jesli szukasz to zapraszam wątek Zakup kontrolowany
-
[B5 AFN] czujnik paliwa?
Tu jest opisane http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10212.html Jesli zalałes 20L. i miałes połowe zbiornika to powinno być ok bo w zbiorniku napewno cos miałes 7-10L.
-
[B5 AFN] stylizacja B5 '96 na allroad'a
:polew: :polew: :polew: :polew: Co to ludziska wymyślą :bicz:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Co sądzicie o japońskiej firmie Toyo
TOYO to bardzo dobra japońska firma która słynie z produkcji opon o wysokich parametrach technicznych np.wysokich indeksach prędkosci czy wysoką odpornością struktury opony na uszkodzenia mechaniczne np. krawężniki czy dziury. Bardzo popularna i lubiana w sportach wyczynowych jak własnie DRIFT czy WRC :th: . No i jeszcze jedna zaleta to fantastyczne i niespotykane rzezby bieżnika np. PROXES R 888 http://www.toyo.pl/tires/passenger_tires/osobowe/index1.html
-
[B5 AHU] Zmiana wyglądu mojej niuni
Efekty super :oklaski: :oklaski: :oklaski: mnie osobiscie białe autka raczej sie niepodobają ale A4 jakos fajnie wygląda, dziwi mnie tylko że niemiec zaniedbał auto a może to polak z pochodzenia Bardzo mi sie podoba no i naprawde tanio ją wyrwałes
-
[B5 AFN] Poziom oleju
Skoro niemiecy spece od Audi zrobili miarke i pole tzw.kropkowane to tak ma byc :th: :th: :th: a u nas zawsze jakis kiepski mechanior chce to poprawiac :bicz3: dziwaki
-
[B5 AFN] Podsiwetlenie zegarow
1.1w żaróweczki miałem w zegarach u siebie, kupiłem w Skodzie 1.2w bo takie były jest ok ile ich jest w zegarach to niepamietam
-
Woda przy akumulatorze????
Jesli dostaje sie woda po stronie kierowcy to ten pod serwo jest zapchany a tego odpływu napewno nie zobaczysz, ja u siebie wcisnolem łapke nie od góry tylko od spodu tunelu i szczoteczką do zębów zrobiłem porządek myśle że nawet jest wygodniej jak z góry