Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
Przepraszam czy ja mogę sie pochwalić :-)
Weź,zamiast grać w siate zrobimy zawody, kto zdąży uciec haha Panowie to nie jest bron dla .................. ale na rzutki takie małe pomaranczowe Ja mam fajniejszą i sie nie chwale ha ha ha Ja przyjade ze swoją a ty zabieraj tą zabawke zrobimy pojedynek co może nuti jeszcze się dostawi będzie jakaś atrakcja na spocie :polew:
-
[B5 1Z] Niezidentyfikowane wibracje silnika
Mysle że sama wymiana odbijaka gumowego zwanego grzybkiem mogła nic nie dać bo jest jeszcze zle wyregulowany co jest napewno istotne. To niezbyt skomplikowana czynnośc pokombinuj jesli twierdzisz że naciskasz od góry i są wibracje to grzybek przesuń niżej i sprawdz podczas jazdy
-
[B5 ADR] zakładal ktos lusterk typu M3 z kierunkami????
Daj sobie na wstrzymanie z tymi lustrami M3 profanacja moim zdaniem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc zamiana autka wyjdzie na plus
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
[B5 1Z] Problem z termostatem
Ja u siebie w serwisie pytałem bo czeka mnie wymiana termostatu powiedzieli mi 137zł albo 127zł jakoś tak, na alegro są nawet za 30zł ale ja bym nieryzykował. Co do zimnego węża to byłem z ciekawości sprawdzić teraz i u mnie jest ten dolny tylko ciepły a reszta g orąca
-
[B5 1Z] To i ja sie pochwale moją malenką:)
Poloneza oczekiwałeś ! Widac że zadbana hak troszke wygląd zepsuł ale jak go wywalisz to gitara, migacze na białe, ładne koła i stary poczciwy 1zecior bedzie jak laleczka
-
Moja srebrna A4, po kilku drobnych zmianach....
Podoba mi sie to co wykonałes sam ciekawie to wygląda ale fotek mało kieruneczki na białe wymien
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Coś się zaradzi na ten problem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam TDI :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[A4 B7] Mega problem ptasie odchody na lakierze phantom black
Niestety mam kilka odbarwień i starałem się wiele razy i na różne sposoby pozbyć plam i lipa. Ptasia kupa+słonce=plama
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ale się rozpisałeś
-
delikatny dymek z rurki bagnetu
Aby to potwierdzić wystarczy sprawdzic cisnienie w cylindrach a przebieg to wątpliwy jak to 2.5 tdi to pewnie 98 albo młodsza to przebieg można prawdziwy ustalić na VAGu[br]Dopisany: 21 Lipiec 2007, 23:33 _________________________________________________A jaki rocznik to auto na pompowtryskach ?
-
[B5 ADR] No wiec też sobie pozwolę na pokazanie mojego Maleństwa :)
Fajna fajna lustra i klamy na kolor wywal te lampy i migacze pomaranczowe zostaw tylko pomaranczowe auto kolorek i felunie super :th:
-
delikatny dymek z rurki bagnetu
Niestety bardzo prawdopodobne że tak jest a jaki przebieg km. jest w tym aucie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 2.8 30V] takie sobie A4
Bardzo fajna silniczek najfajniejszy :oklaski: jak one cudownie mruczą
-
[B5 ADR] Ktoś wrzucił mi nakrętki do silnika !!!
Powiem tak powiesiłbym go za jaja a tak na powage całej sprawy to kiepsko wygląda wszystko niby jest krew ale niema pewnosci czy to jego krew może miał partnera przy tej robocie itd. Najlepiej byłoby żebyś miał świadka który to widział albo któremu opowiadał że to zrobił, może wystraszy sie jak powiesz że masz swiadka a najlepiej przedstaw mu go Wiem że to wszystko to mogą byc pomysły takie dziwne ale naprawde Szczerze Ci Współczuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc popraw sobie profil bo troszke ci się tan nawywijało
-
[B5 ADP] Nowe fele mojej A4
Prawda prawda wywal znaczki Seata z dekielków, troszke inwestycji w oswietlenia poczyń i fajnie będzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam