Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbi TDI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbi TDI

  1. Weź,zamiast grać w siate zrobimy zawody, kto zdąży uciec haha Panowie to nie jest bron dla .................. ale na rzutki takie małe pomaranczowe Ja mam fajniejszą i sie nie chwale ha ha ha Ja przyjade ze swoją a ty zabieraj tą zabawke zrobimy pojedynek co może nuti jeszcze się dostawi będzie jakaś atrakcja na spocie :polew:
  2. Mysle że sama wymiana odbijaka gumowego zwanego grzybkiem mogła nic nie dać bo jest jeszcze zle wyregulowany co jest napewno istotne. To niezbyt skomplikowana czynnośc pokombinuj jesli twierdzisz że naciskasz od góry i są wibracje to grzybek przesuń niżej i sprawdz podczas jazdy
  3. Daj sobie na wstrzymanie z tymi lustrami M3 profanacja moim zdaniem
  4. Czesc zamiana autka wyjdzie na plus
  5. Ja u siebie w serwisie pytałem bo czeka mnie wymiana termostatu powiedzieli mi 137zł albo 127zł jakoś tak, na alegro są nawet za 30zł ale ja bym nieryzykował. Co do zimnego węża to byłem z ciekawości sprawdzić teraz i u mnie jest ten dolny tylko ciepły a reszta g orąca
  6. Poloneza oczekiwałeś ! Widac że zadbana hak troszke wygląd zepsuł ale jak go wywalisz to gitara, migacze na białe, ładne koła i stary poczciwy 1zecior bedzie jak laleczka
  7. Podoba mi sie to co wykonałes sam ciekawie to wygląda ale fotek mało kieruneczki na białe wymien
  8. Cześć Coś się zaradzi na ten problem
  9. Witam TDI :th:
  10. Niestety mam kilka odbarwień i starałem się wiele razy i na różne sposoby pozbyć plam i lipa. Ptasia kupa+słonce=plama
  11. Witam ale się rozpisałeś
  12. Aby to potwierdzić wystarczy sprawdzic cisnienie w cylindrach a przebieg to wątpliwy jak to 2.5 tdi to pewnie 98 albo młodsza to przebieg można prawdziwy ustalić na VAGu[br]Dopisany: 21 Lipiec 2007, 23:33 _________________________________________________A jaki rocznik to auto na pompowtryskach ?
  13. Fajna fajna lustra i klamy na kolor wywal te lampy i migacze pomaranczowe zostaw tylko pomaranczowe auto kolorek i felunie super :th:
  14. Niestety bardzo prawdopodobne że tak jest a jaki przebieg km. jest w tym aucie
  15. Bardzo fajna silniczek najfajniejszy :oklaski: jak one cudownie mruczą
  16. Powiem tak powiesiłbym go za jaja a tak na powage całej sprawy to kiepsko wygląda wszystko niby jest krew ale niema pewnosci czy to jego krew może miał partnera przy tej robocie itd. Najlepiej byłoby żebyś miał świadka który to widział albo któremu opowiadał że to zrobił, może wystraszy sie jak powiesz że masz swiadka a najlepiej przedstaw mu go Wiem że to wszystko to mogą byc pomysły takie dziwne ale naprawde Szczerze Ci Współczuje
  17. Czesc popraw sobie profil bo troszke ci się tan nawywijało
  18. Prawda prawda wywal znaczki Seata z dekielków, troszke inwestycji w oswietlenia poczyń i fajnie będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.