Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
[B5 AFN] Podsiwetlenie zegarow
Doradze ci jeszcze tak jak sobie zegary wymontujesz to nie oszczędzaj i wymien wszystkie żaróweczki od podswietlenia zegarów, nie są one zbyt tanie bo około 4-5zł szt.ale może sie okazac ze po wymianie jednej i zamontowaniu zegarów zgasnie nastepna itd. przerobiłem ten temat a i nie zapomnij o zdjęciu klemy z aku bo wyskoczą błedy AIRBAGU itd. ;( Dasz rade
-
Które fele....pomóżcie!
2 :oklaski: Będzie gitara
-
[B5 AVV 1,8]First time z zielonym avancikiem ;)
Zarówno sliczna jak i właścicielka :hi: Zaraz zaraz Kłobuck no to super fajnie :naughty: Zapraszam do odwiedzin wątku Spoty Częstochowskie. Zobaczymy Avancika na oczyska :shocked: a nie na fotkach
-
[B5 1.9 TDI 90KM ] zuzyty pasek rozrządu po 1600 km..fotki
Po wakacjach wymieniam pasek rozrządu i pytałem kolegi dobrego mechaniora :th: jaki pasek poleca odpowiedział że Contitech albo Dunlop nigdy Gates :bicz3: jesli chodzi o napinacz czy pompe powiedział tylko ori.
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
6 l
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na Forum oraz życze udanego zakupu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolejne TDI :oklaski:
-
[B5 AFN] Zawór recyrkulacji spalin
Ma stukać na wolnych obrotach jak dasz gazu, u mnie stuknie ale czy hałasuje raczej nie
-
[B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
Szkoda innych podzespołów (przegubów,opon,skrzyni itd.) Flaha wyeliminował problem, poczytaj post i usun przyczyne czyli uszkodzone poduchy na 99.99%
-
[B5 ALG] A4 2.8 V6 193km Quattro
Sliczna :oklaski: bo zdbana coraz mniej jest takich autek :oklaski: zderzak gitarka i silniczek 2.8 napewno pięknie mruczy :naughty:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
Kolorek i cała reszta wypas no i klekot 3.0 Bajka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Witam kolege
-
[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4
Fajne :oklaski: TDI tylko mało fotek całosci autka
-
[B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
Tak jak wczesniej pisałem że poduchy muszą być do du.y. A tak informacyjnieFlaha jakiej firmy poduchy montowałeś bo jak czytałeś byli tacy co wymienili poduszki a objawy pozostały, myśle że zaoszczędzili na kosztach zamontowali jakiś badziew i dlatego problem pozostał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam ekipe z Trójmiasta wybieram się sie do was nad Polskie morze od 24 lipca będe w Jelitkowie w domkach ale mam pytanie ;)czy może kwatera jakaś u was byłaby dla mnie jak coś jeśli ktoś dysponowałby miejscem to byłoby fajnie, są to dwie osoby dorosłe i dziecko (Ja, żonka i córa moja) Jeśli cos to na PW i zadzwonie dogadamy reszte
-
czemu taka duza różnica 1.9tdi 90km i 110km
Bzdura to co piszesz może jakieś uzasadnienie masz tej tezy hmm no może dla ciebie to jest bzdura ale to ja jezdże tymi samochodami i widze różnice na liczniku a zapewniam cie że obydwoma samochodami jeżdże tak samo i sprawdalem to kilka razy dla pewności i zawsze wychodzily różnic rzędu 2l Moja 90KM 1Z spala w jeezdzie mieszanej 6 litr.i pisze to bez faworyzowanie tu jakiego kolwiek z silników bo mam 90KM(bez wątpliwości o większej elastyczności silnika 110KM co jest normalne) i nie podpieram się książką tylko faktami tak się składa że jakoś nikt z chłopaków nawet z naszego forum nigdy nie twierdził że spala mu mniej jak 6 litr. przy normalnej jezdzie a różnica 2 lit. jak pisze Alzak jest napewno wynikiem usterki . 2 litry różnicy i cikawe jak to wygląda 90KM 6 litrów=110KM 4 litry czy 90KM 8 litrów=110KM 6litrów jakoś to dziwne czy tak czy tak
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
Bardzo ładna A6 :oklaski: następne co mam zamiar uczynic to własnie zostac włascicielem A6 i tylko w sedanie bo bardzo mi sie podoba zadbana ładny kolorek i jesli możesz daj cynka na PW ile dałeś za tego furaczka
-
czemu taka duza różnica 1.9tdi 90km i 110km
Bzdura to co piszesz może jakieś uzasadnienie masz tej tezy
-
[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...
Autko moim zdaniem byłoby fajne ale seryjne + ładne fele17, białe migacze itd. troszke te dokładki nie pasują do A4 ale to guścik właściciela motorek 1Z :oklaski: stary, dobry, poczciwy kondonik (jak go nazywają)
-
[B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
Na rozgrzanym silniku szarpanie (bardzo prawdopodobne) pochodzi od poduszek pod silnikiem i wcale nie muszą być oberwane wystarczy że są stare i guma jest miękka, wyciągniesz poduche a ona ok. tylko pozornie. zobaczcie że jakoś w zime take objawy niewystępują W silnikach gdzie jest dwumas i jest uszkodzony temperatura jest bez znaczenia zawsze szarpie
-
Strefa Śmiechu
Zwolenniczka Romka Ząbki wypadły
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
Mamy w pracy Polo SDI, powiem tak wielkiej oszczędności niema bo jesli nawet 1,5 litra pali mniej to koszty roczne w porównaniu do TDI są niewiele mniejsze, o sprawnej jezdzie albo wyprzedzaniu przy 100kmh można zapomnieć. Muł muł i jeszcze raz muł, nigdy nie kupiłbym takiego auta prywatnie. Co do awaryjności to zgadzam się nasze polo ma 280tyś i tylko olej,filtry, płyny itd. i śmiga jak złoto całkowicie bezawaryjnie
-
[b5 1Z]Łącznik dolotu guma
Ja kupowałem łącznik właśnie z metra (olejoodporny i na wysoką temperature) koszt 35zł za 30cm wystarczy na dwie strony, jak narazie jest jakieś cztery miechy i gitara. Kupiłem w sklepie z częściami do samochodów cięzarowych
-
[B5 AFN] Problem z Turbo
na logach to sie nie znam ale mam 1Z i od 3000tys.obr to powinna zapierniczać u mnie powodem kiedyś był dolot nieszczelny właśnie wtedy dymiła, ale twierdzisz że sprawdzony. Logi to może kolega Murzyn albo Beskecior sprawdzić znają sie na tym
-
1.9TDI - Temperatura silnika poczas jazdy
Niestety u mnie też lipa od 82 do 88 stopni ale przez lato zostawie, na zime to wymiana musowa