Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
Agresywnie wygląda i wiem że jest taka widziałem filmik z BMW 850 :polew: doprowadzasz ludzi do kompleksów ciekawe czy myślałes o tym jak padnie kosa na kamień i przegrasz na kreseczce ps. felunek i kolorek najfajniejsze
-
[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich
Fajne są 1. fajnie wyglądają
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
Fajna bardzo ładny jasny środek :oklaski: Można samemu migacze zmienic jakieś 15min. roboty
-
[B6 BFB] Moja pszczolka..
ładna B6 :oklaski: fotek mało w Newbie jesteś mężczyzną a w opisie kobietą :blink:
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Bardzo fajne
-
co sądzicie o tych felach do sedana b5
Widziałem podobne na B5 ładnie wyglądały ale jak spedyt pisze nie do seryjnego zawieszenia
-
[B6 AWX] 1.9TDI 170PS NOWE FOTY!!!
Bardzo ładna :oklaski: lakierek na plastiki i gitarka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B5 ADR] Strzelajacy szyberdach
Mysle że to wina elektryki nie samego mechanizmu ani prowadnic, zwarcie albo zanieczyszczenie w przycisku sterującym. Jesli masz domykanie szyb i szybra z pilota to pilot coś szaleje . Zacznij od elektryka (najlepiej do takiego co zajmuje się alarmami i cent. zamkami) Jesli usuniesz usterke podziel się wiedzą na ten temat bo to dziwne że sie tak dzieje
-
[B5 ALG] Jak wam się podoba ta felga na moim aucie??
Fajne
-
[B6 AVF] dymienie przy szybkim ruszaniu
Podłącz auto pod VAGa zobacz może jakieś błędy są a jeśli jest Ok. to polecam pogonić laleczke po trasie na wysokich obrotach powinno ustąpić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B5 AHU] Wężyk przy turbinie ??
EGR http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5715.0.html [br]Dopisany: 27 Sierpień 2007, 17:10 _________________________________________________Jest ładnie opisane
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ceść
-
[B6 AWX/AVF] Co ile kkm wymieniacie filtr paliwa ?
berciu udzielasz odpowiedzi typu pod maską :bicz3: a następnie piszesz że dwa wężyki nie dwa tylko cztery sam nie wiesz i głupoty piszesz
-
[B6 AWX/AVF] Co ile kkm wymieniacie filtr paliwa ?
Co 20 tys. koszt filtra jest niewielki i czysta ropka szybciej płynie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj nie krzycz na nas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
[B5 AKN] A oto i ona
Komin tak pasuje jak to powiedział nasz klubowy kolega (jak świni siodło) autko super, ładny wypasik,kolorek, tylko felunek większy i gitara :oklaski:
-
[B5 1Z] ja źle jeżdze czy co?
Nie gadaj nowe vectry c lub sotanie omegi z silnikiem 2.2 dti nie maja co robic z naszymi 1.9tdi, zwlaszcza z twoim 90-konnym moj 115-konny wysiadl na autobanie przy 200 a vectra dobrze przy tej predkosci odeszla. No chyba ze ktos ma jakiegos wiruska to inna sprawa Jest wiele autek bardzo szybkich kolego np. taki piekielny AJM jak ten twój . Temat wątku jest całkowicie inny dlatego nie będe starał się ciebie uświadamiać bo kolega Doman13 zapytał o coś innego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
[B5 1Z] Czujnik pozycji przepustnicy G79.
Dzisiaj zlokalizowalismy że obudowa ECU była nieszczelna i dostawała sie woda po kablach na podłoge (wilgoc mogła swoje zrobic) zobaczymy narazie jest ok. Nawet nowy temacik zrobilismy w dziale Zrób to sam dotyczacy uszczelnienia ECU
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj