Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbi TDI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbi TDI

  1. Agresywnie wygląda i wiem że jest taka widziałem filmik z BMW 850 :polew: doprowadzasz ludzi do kompleksów ciekawe czy myślałes o tym jak padnie kosa na kamień i przegrasz na kreseczce ps. felunek i kolorek najfajniejsze
  2. Fajne są 1. fajnie wyglądają
  3. Fajna bardzo ładny jasny środek :oklaski: Można samemu migacze zmienic jakieś 15min. roboty
  4. Norbi TDI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    ładna B6 :oklaski: fotek mało w Newbie jesteś mężczyzną a w opisie kobietą :blink:
  5. Bardzo fajne
  6. Widziałem podobne na B5 ładnie wyglądały ale jak spedyt pisze nie do seryjnego zawieszenia
  7. Bardzo ładna :oklaski: lakierek na plastiki i gitarka
  8. Mysle że to wina elektryki nie samego mechanizmu ani prowadnic, zwarcie albo zanieczyszczenie w przycisku sterującym. Jesli masz domykanie szyb i szybra z pilota to pilot coś szaleje . Zacznij od elektryka (najlepiej do takiego co zajmuje się alarmami i cent. zamkami) Jesli usuniesz usterke podziel się wiedzą na ten temat bo to dziwne że sie tak dzieje
  9. Podłącz auto pod VAGa zobacz może jakieś błędy są a jeśli jest Ok. to polecam pogonić laleczke po trasie na wysokich obrotach powinno ustąpić
  10. EGR http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5715.0.html [br]Dopisany: 27 Sierpień 2007, 17:10 _________________________________________________Jest ładnie opisane
  11. berciu udzielasz odpowiedzi typu pod maską :bicz3: a następnie piszesz że dwa wężyki nie dwa tylko cztery sam nie wiesz i głupoty piszesz
  12. Co 20 tys. koszt filtra jest niewielki i czysta ropka szybciej płynie
  13. Witaj nie krzycz na nas
  14. Komin tak pasuje jak to powiedział nasz klubowy kolega (jak świni siodło) autko super, ładny wypasik,kolorek, tylko felunek większy i gitara :oklaski:
  15. Nie gadaj nowe vectry c lub sotanie omegi z silnikiem 2.2 dti nie maja co robic z naszymi 1.9tdi, zwlaszcza z twoim 90-konnym moj 115-konny wysiadl na autobanie przy 200 a vectra dobrze przy tej predkosci odeszla. No chyba ze ktos ma jakiegos wiruska to inna sprawa Jest wiele autek bardzo szybkich kolego np. taki piekielny AJM jak ten twój . Temat wątku jest całkowicie inny dlatego nie będe starał się ciebie uświadamiać bo kolega Doman13 zapytał o coś innego
  16. Dzisiaj zlokalizowalismy że obudowa ECU była nieszczelna i dostawała sie woda po kablach na podłoge (wilgoc mogła swoje zrobic) zobaczymy narazie jest ok. Nawet nowy temacik zrobilismy w dziale Zrób to sam dotyczacy uszczelnienia ECU

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.